Jump to content
Dogomania

PART II Ciężarne dziewczynki, matki, ojcowie oraz ich dzieci


bea100

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[b]Puz[/b], ta strona jest zrobiona pięknie. Przejrzysta, po prostu profesjonalna, ale najlepiej gdyby była pusta prawda ? Wiesz, złość mnie trzęsie, bo czegoś nie rozumiem. Po pierwsze, tylu jest i myśliwych, a jak ktoś nie poluje, to leśniczych. Wiem, jakie poczucie szczęścia daje chodzenie po lesie z psem. Czy ci ludzie nie poszukują psów myśliwskich? Nie, bo rozmnażają we własnym środowisku rozmaite psy, często nierasowe(spotkałam się z tym nie raz), nie mają często internetu i diabli wiedzą jeszcze dlaczego. Po drugie, wiem , że nie wolno komentować, ale mam po prostu już odruch wymiotny, jak słyszę, że ktoś ma nagle alergię na psa, o której jakoś nic przez pierwsze trzydzieści, czy czterdzieści parę lat nie wiedział ?

Link to comment
Share on other sites

hehehe Bajanku coz to sabinka ma pewnie kupiła ogara albo urodziła dziecko :lol:

Dziekuje sabino za opinie na temat strony to bardzo dla mnie wazne-zgadzam sie z Toba w 100%, ni bede tu Beatce zasmiecac Topicu sprawami adopcyjnymi, narazie dla Szałamaji zaswieciło swiatło na koncu tunelu zobaczymy

ps tak dla informacji tym razem na temat.tak jak obiecałam do przyszłego tygodnia wkleje zdjecia małej Hasty juz pannicy, a w niedziele zagryzła polna myszke. Dla radosci jej wlasciciela rozwineła sowja pasje łowiecka, a ja opłakiwałam biedna myszke :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puz']sabinka urodziła dziecko :lol:
[/quote]
Hihihihihi, Puziku, dawno sie tak nie uśmiałam :roflt:
Bajanku, to temat z innej całkiem bajki i też Bei nie chcę zaśmiecać topiku, bo tu są poważne sprawy i problemy, które mnie rozwścieczają, bo czuje się bezsilna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Żaneta']puz czy Hasta będzie ogarkiem polującym? super :lol:[/quote]

tak idziemy w tym kierunku ,za rok jedziemy do Przechlewa znowu tym razem bedzie dobra para dla Puzona w zagrodzie ma zacietosc i odwage co cenie u niej jest niezwykle zdolna i pojetna suczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1'][quote name='puz']sabinka urodziła dziecko :lol:
[/quote]
Hihihihihi, Puziku, dawno sie tak nie uśmiałam :roflt:
Bajanku, to temat z innej całkiem bajki i też Bei nie chcę zaśmiecać topiku, bo tu są poważne sprawy i problemy, które mnie rozwścieczają, bo czuje się bezsilna.[/quote]

zdradz jednak tajemnice

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]GRATULACJE [/color]a nie chciałas ogara? :lol: Pomimo to gratuluje nie wazne jaka rasa
wazne ze uratowany podziwiam

........dziekuje ci w imieniu psich serc za uratowanie kolejnej duszy......niestety mam info ze tez ma wyzła do adopcji nied ługo bedzie o nim głosno, do tego kocham wyzły

Link to comment
Share on other sites

Puziku, kocham ogary, ale jak już pisałam na " Dwa wyżły w Mielcu", nie mam możliwości odchować teraz szczeniaczka, czy młodego psa. Pracuję i 8 godz nie ma mnie w domu. Marzę o ogarku wychowanym od malutkiego, wdł Waszych wskazań, bo to nie takie proste prawidłowo, samemu poprowadzić Polskiego Ogara. Tak jak dziecku, trzeba poświęcić wiele czasu, wtedy jest spokojne, zrównoważone i szczęśliwe. A nie urodzić i do pracy. Pójde na emeryturę, to wtedy. Wierzę, że nie będę jeszcze zbyt zramolała :lol: Jeśli będziesz miała ochotę i troszeczkę czasu, zerknij do tematu wymienionego wyżej, a z pewnością zrozumiesz, dlaczego ja musiałam tą psinę z tamtąd zabrać. Już ani słowa tutaj na ten inny zupełnie temat, bo ktoś słusznie zupełnie się zdenerwuje.

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, tak!!! :BIG: potwierdzam! Mój maluszek jutro kończy roczek :sweetCyb: Dokładnie 12 miesięcy mija jak zobaczyliśmy go po raz pierwszy bo widzieliśmy go w dniu jego urodzin :lol: Z tej samej okazji życzymy braciom i siostrom Bajanka :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy raz trafiłam na dogo chyba w listopadzie. Ponieważ wymieniano imiona różnych ogarków, zaczęłam się cofać i czytać coraz wcześniejsze posty, aż trafiłam na dzień porodu, Fantastyczna relacja Bei, przerywana odbieraniem kolejnych szczeniaczków, to było coś tak fascynującego i trzymającego w napięciu, że byłam ogromnie przejęta i zapomniałam, że to już listopad, tylko, że to się dzieje teraz. Dzięki temu, że pośrednio też byłam przy porodzie :lol: te pieski są mi szczególnie bliskie i chciałabym, żeby każde z nich miało szczęśliwy każdy swój psi dzień przez całe życie. Więc Zyczę tego Bajanowi, Bohunowi, Bogdance, Błogiej, Bławatowi, a ich cudownym właścicielom po prostu pociechy z pupili i samych radosnych chwil spędzanych z nimi na łonie natury: w lesach, kniejach, na jeziorach......[color=red] [size=6]Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy urodzin !!!![/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sabina1']...Fantastyczna relacja Bei, przerywana odbieraniem kolejnych szczeniaczków, to było coś tak fascynującego i trzymającego w napięciu...[/quote]
Jestem dumna z moich ogóreczków :D Tak, a to juz mija rok a mnie sie wydaje, że to jakby wczoraj :lol:
Takich chwil się nie zapomni do końca życia... 8)
Są to nadal i ,,moje" pieski i kocham je ogromnie, tak jak pokochałam każde od pierwszego wejrzenia (tzn ,,ujrzenia" :wink: ). Dla mnie zawsze będą wyjątkowe...i tyle :D
To juz jutro ten :new-bday: moje śiczności ogórkowe:Bajan, Bławat, Bohun, Błoga oraz Bogdanka !!!
Jak ten czas leci... 8)

Link to comment
Share on other sites

:new-bday: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG:

[color=red]Najlepsze życzenia dla ogarków z miotu "B" Poszły w Las!![/color]

[color=blue]Życzę Wam wspaniałych właścicieli, bo to właściciel potrafi zamienić psie życie w niebo lub piekło - niech Wasi dają Wam szczęście, ale i Wy nie zapominajcie dawać szczęścia im... Długich spacerów wsród ciekawych zapachów, satysfakcjonującej psiej roboty, beztroskich zabaw z kumplami, kości cielęcych z pyszną kulką i szpikiem, długich galopad brzegiem jeziora i spokojnych snów u boku tych ukochanych! Sto lat![/color]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...