Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='asher'][b]Alu[/b], raz już pytałam i nie wiem,czy nie zauważyłas, czy to może jakas tajemnica :wink:
W jakim Ozzy jest wieku :question:[/quote]No więc /nie zaczyna sie zdania od no więc :lol: /, Ozzy 19 sierpnia 2005 roku będzie obchodził swoje 1 urodzinki :angel:
Na zdjęciach ma 3 , 4 , 8 , 9 miesięcy , bardziej aktualne będą wkrótce :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']Sayma :lol: nie 50 kg :lol: tylko 50 cm :lol: a kg 30 :lol: :lol: :lol:[/quote]

buuhahahhaah no właśnie byłam w szoku, że taki duży hahahah ale jakoś mi tak w główke zapadło :laugh2_2: :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']PLACUSZKI SAYMY paluszki lizać :laola:
Nia chciało mi sie robić sosiku czosnkowego i mieliśmy taki sklepowy , ale dobry był .MNIAM PYCHOTA :eating:[/quote]

suuuper bardzo się ciesze, że smakowały!!!! :buzi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='Alicjarydzewska']PLACUSZKI SAYMY paluszki lizać :laola:
Nia chciało mi sie robić sosiku czosnkowego i mieliśmy taki sklepowy , ale dobry był .MNIAM PYCHOTA :eating:[/quote]

suuuper bardzo się ciesze, że smakowały!!!! :buzi: :multi:[/quote]już mam rezerwową kolację dla niespodziewanych gości :wink:
Sayma :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Camara']jeżżżżuu :o jaki on śliczny :P Alicja jak mogłaś go do tej pory nie pokazywać :nono:[/quote]chowałam w walizce :wink:[/quote]
no to koniec wakacji, czas na rozpakowanie tej walizki :evil: i zdjęcia, zdjęcia i potem zaraz duuużo zdjęć proszę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']PLACUSZKI SAYMY paluszki lizać :laola:
Nia chciało mi sie robić sosiku czosnkowego i mieliśmy taki sklepowy , ale dobry był .MNIAM PYCHOTA :eating:[/quote]

:B-fly: kolejna uzalezniona :B-fly: :eating:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']PLACUSZKI SAYMY paluszki lizać :laola:
Nia chciało mi sie robić sosiku czosnkowego i mieliśmy taki sklepowy , ale dobry był .MNIAM PYCHOTA :eating:[/quote]

:B-fly: kolejna uzalezniona :B-fly: :eating:[/quote]nam bardzo smakować Saymowy frykas :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][quote name='Alicjarydzewska']Jak to gdzie :o OZZY za zajączka robił w święta :wink:[/quote]


a mnie się zdaje, że go do konta pańcia postawiła :roll: :wink:[/quote]Agguś tam nie ma kąteczka :D /za kwiatkami stały ciacha :wink: /

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...