Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Alu - dzięki za info na temat Orijen.

A w Wolf rzeczywiście... wszędzie kurczak. :(

Znalazłam taka stronę:

http://www.karmopedia.pl/recenzje-karm/wedlug-ocen/

Ciekawe, na ile jest tu napisana prawda...

Tyśka - zaraz sobie zerknę na stronę. Dzięki.

Carnilove - ta nazwa też mi się gdzieś przewinęła. aaa... chyba właśnie na tej karmopedia.pl... 

Ja akurat potrzebuję kupować 12 kg worki. Przy 3 psach nie kalkuluje mi się kupować mniejszych....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 26.01.2017 o 00:26, Alicja napisał:

no ja zaplanowałam sobie teraz 4 dni urlopu i wylądowałam na L4 z gorączką , bólami stawów ,kaszlem , czyli klasyka stanu okołogrypowego , co by nie zapełniać zapisków sanepidu , ze to grypa więc planowany wypad na długi spacer do Ustronia padł , ale w czerwcu jedziemy ( mamy w planie ) do Grzybowa do Anity ( Kotki 2) na 10 dni , od 4 do 14 czerwca , nie ukrywam , ze z dala od dzieci , od tłumów na plaży ... teraz byle tylko nic się nie porąbało z planami

w tym roku szał nad morzem i problem z rezerwacjami- a ja muszę jeszcze jakoś ustawić w czasie wyniki do szkoły średniej Łukasza, no i sezon na składzie Damiana

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2017 o 18:11, Tyś(ka) napisał:

Moge się wtrącić w sprawie karm? Warto zajrzeć na ofertę sklepu kocimiętka - tam są tylko bardzo dobre karmy, bez zboża ;) No i można mniejsze opakowania kupić. Polecam, bo sama nieraz mam mętlik, co kupić, a co nie... a tak mam w sumie gotowca ;) Bardzo fajny też jest Carnilove.

podobno Carnilove mają też puszki dobre ?

Dnia 27.01.2017 o 18:10, Katerinas napisał:

Alu - dzięki za info na temat Orijen.

A w Wolf rzeczywiście... wszędzie kurczak. :(

Znalazłam taka stronę:

http://www.karmopedia.pl/recenzje-karm/wedlug-ocen/

Ciekawe, na ile jest tu napisana prawda...

Tyśka - zaraz sobie zerknę na stronę. Dzięki.

Carnilove - ta nazwa też mi się gdzieś przewinęła. aaa... chyba właśnie na tej karmopedia.pl... 

Ja akurat potrzebuję kupować 12 kg worki. Przy 3 psach nie kalkuluje mi się kupować mniejszych....

wiadomo już do karmienia to duże worki , tym bardziej jak 3 psiaki , ale fajnie ,ze można małe na próbę smaków kupić

Carnilove chwalą także

Dnia 4.02.2017 o 20:37, mar....ka napisał:

w tym roku szał nad morzem i problem z rezerwacjami- a ja muszę jeszcze jakoś ustawić w czasie wyniki do szkoły średniej Łukasza, no i sezon na składzie Damiana

no szał , szał ...dlatego ja przed sezonem , naprawdę mam dzieci po dziurki w nosie w pracy ;) a wiadomo sezon i się zacznie

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Tak, Carnilove jest wszędzie chwalony ;) Warto spróbować.
Heh, ja jedyne wakacje, jakie będę widziała teraz to nie nad morzem, a ew. u rodziców :D A tak to praca,praca, praca...

ja muszę spróbować małemu puszki dać bo jak pojedziemy do Grzybowa to za mięchem latać nie będę przecież

 

My w ubiegłym roku nigdzie nie wyjechaliśmy , mieliśmy jechać w Bory Tucholskie ale niestety nasz samochód powiedział pas .... i za naprawę zapłaciliśmy 3000 zł więc wyjazd poległ , teraz udało mi się z p.dyrektor dogadać . Plackiem nie leżę na plaży , kapiele też nie dla mnie a konkretnie idzie o zmianę klimatu i jod , bo ja krtaniowa , tarczycowa itd itd ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 9.02.2017 o 20:22, Katerinas napisał:

My to dopiero z wyjazdami mamy teraz wyzwanie... z 3 psami :)

Szukam teraz właśnie jakiegoś miejsca nad morzem, teraz na ferie, żeby wyjechać....

nie ma problemu,wystarczy poszukać dobrze.Od kilku lat wyjeżdżam z siostrą,a więc 4 dorosłych+4 dzieci+3 psy.Fakt,że przeważnie nad jeziora,ale wynajmujemy domki od osób prywatnych,więc wszędzie się takowe znajdują ;)

Link to comment
Share on other sites

tatankas

Ale tu chodziło o ferie, nie wakacje, W ferie zimą. No chyba, że te domki o których piszesz są ogrzewane.

Latem to jest prosto. Zawsze coś się znajdzie :)

Ostatecznie znalazłam mieszkanie na Helu, gdzie przyjeli nas z 3 psami. Choć wykonałam kilka telefonów i ludzie jak słyszeli "3 psy" - to od razu mówili "nie". :(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Pojechaliśmy , wróciliśmy . Było jak zawsze fantastycznie . Ja kocham polskie morze , zresztą mój organizm też je kocha , a moja tarczyca ubóstwia .

Tytus cierpliwy w czasie jazdy , grzeczny w podróży ( wszystkie moje psiaki idealne pod tym względem )

Pogoda była jak to nad Bałtykiem , ale za to go lubię , ze nie cierpię z powodu upałów , opalona jestem , dziesiątki km w nogach mamy , kapaliśmy się w morzu kilkukrotnie , woda przyjemna i czysta . Najważniejsze , ze przed sezonem i ludzi malutko . Podejście do psów na plaży i mieście pozytywne . Towarzystwo super .

Fotek troszkę mam , ale muszę dopiero na nowym kompie się ogarnąć

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...