Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Dla Mnie te ostatnie kilka lat to pasmo wiecznego strachu i rozterek ,pożegnania , choroba , depresja . Ukojenie znalazłam w rodzinie , pracy ( zmiana dyrektora , chyba ktoś Stamtąd  posłał taką zmianę  , Tytusie . Pytacie czasem o foty , nie robię , coś we mnie pękło , coś się popsuło , aparat dla mnie mógłby nie istnieć . Myślałam , że jak wyjdę z depresji , znów zacznę cykać , niestety , cykać dla samego by było , jest bez sensu .

 

Dzisiaj pojechaliśmy do Psiego Parku do Ustronia , tam umówieni byliśmy na spotkanie ze znajomymi z Cieszyna . Było super , cudowna pogoda , towarzystwo , bo i my fajnie spędziliśmy czas i Tynio . Pogoda wymarzona na wyjazd  :). Tytus bawił się z psiakami , potem byliśmy na kawce u znajomych i tam była maleńka stafficzka , to była dopiero frajda :)

 

Gdybym się nie pojawiła , to życzę Udanego sylwestrowego wieczoru i dużo szczęścia na Nowy Rok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 14.01.2017 o 13:58, mar....ka napisał:

podpisane

Dnia 1.01.2017 o 16:38, mar....ka napisał:

Wszystkiego naj Alu, przede wszystkim zdrowia dla Was wszystkich. Mam nadzieję iż z wiosną przyjdzie Ci chęć na robienie zdjęć :)

dzięki :) póki co fot brak ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2016 o 23:21, Alicja napisał:

Pytacie czasem o foty , nie robię , coś we mnie pękło , coś się popsuło , aparat dla mnie mógłby nie istnieć .

Rozumiem Cię doskonale. Mam to samo.
Kilka razy próbowałam ożywić Melankową galerię, poprowadzić ją tak jak Bazylkową. Ale do tego potrzebne są zdjęcia... A z aparatem się teraz mocno rozmijamy :(
 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maciaszek napisał:

Rozumiem Cię doskonale. Mam to samo.
Kilka razy próbowałam ożywić Melankową galerię, poprowadzić ją tak jak Bazylkową. Ale do tego potrzebne są zdjęcia... A z aparatem się teraz mocno rozmijamy :(
 

czyli wiesz jak to jest ...

Tyśka kocham ,czasem mam żal do siebie , ze będzie bez fot , ale myślę , ze to co najważniejsze jest w głowie i sercu .

Tak  wiele się w moim życiu zmieniło , ze nie da się kontynuować pewnych rzeczy .

Bazylka często wspominam . Kasiu myślę , ze przyjdzie wiosna , ciepełko , kiedyś będę w Katowicach to musimy się spotkać .

Link to comment
Share on other sites

Ja w sumie mam tak samo.

Galeria Saby, Gajki i Dory jest wyjątkowa. Wiążą się z nią wspaniałe wspomnienia. Bo poza psami, był to też okres, kiedy urodził się Michał :)

A znowu otwarcie nowej galerii ... jakoś nie potrafię. 

Ze zdjęciami też tak mam. Kiedyś pstrykałam na potęgę... A teraz aparat pokryty kurzem. :( Zresztą ostatnio coś nawala. :( Nie łapie mi ostrości :(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2017 o 22:48, mar....ka napisał:

A ja nie mogłam prowadzić Kamy galerii, było mi łatwiej otworzyc nową.

potraktowałam blogaska Ozzulkowego jak w pewnym sensie pamiętnik ,więc niech tak zostanie

Dnia 21.01.2017 o 19:54, Katerinas napisał:

Ja w sumie mam tak samo.

Galeria Saby, Gajki i Dory jest wyjątkowa. Wiążą się z nią wspaniałe wspomnienia. Bo poza psami, był to też okres, kiedy urodził się Michał :)

A znowu otwarcie nowej galerii ... jakoś nie potrafię. 

Ze zdjęciami też tak mam. Kiedyś pstrykałam na potęgę... A teraz aparat pokryty kurzem. :( Zresztą ostatnio coś nawala. :( Nie łapie mi ostrości :(

 

mój też aparat nie całkiem zdrów a i oczy też już nie do końca widzą co chcę

Dnia 21.01.2017 o 20:16, Katerinas napisał:

Alu, miałam się zapytać: jaką karmą karmisz Tytusa? Pytam, bo zastanawiam się nad zmianą karmy dla szczurków. Jedzą Hillsa ale słabo im idzie. ;) A jakoś ostatnio wypadłam z tematu karmy... Tyle jest nowych... :o

Tytus w 99% spożywa surowe mięsko , ma jednak w zanadrzu suchą karmę ,kupuję w zooplusie w paczkach 1 kg Wolf of wilderness a od Ewy ma Farminę z dynią , obie mu smakują , chociaż zaznaczam to jest tylko zjadane jak albo nie doje albo nie mam surowego w takiej ilości odmrożonego jak panicz sobie życzy , lub jak musimy gdzieś jechac

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/wolf_of_wilderness

najbardziej smakuje małemu łososiowa

6 godzin temu, maciaszek napisał:

Przybywaj :)

czyli do wiosny ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mar....ka napisał:

tez mi się tęskni za wiosną i wybyłabym sobie na dłuższa wycieczkę (zarezerwowałaś już urlop???)

no ja zaplanowałam sobie teraz 4 dni urlopu i wylądowałam na L4 z gorączką , bólami stawów ,kaszlem , czyli klasyka stanu okołogrypowego , co by nie zapełniać zapisków sanepidu , ze to grypa więc planowany wypad na długi spacer do Ustronia padł , ale w czerwcu jedziemy ( mamy w planie ) do Grzybowa do Anity ( Kotki 2) na 10 dni , od 4 do 14 czerwca , nie ukrywam , ze z dala od dzieci , od tłumów na plaży ... teraz byle tylko nic się nie porąbało z planami

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Katerinas napisał:

Moje niejadki...

Może spróbuję Wolf of Wilderness... O Farminie nie słyszałam. Poczytam

Dziękuję :*

Farmina jest włoska , Tynio miał z granatem a ostatnio od Ewy dostał z dynią , ta mu smakuje ale drogie to diabelstwo jest

Wolfa  kupuję w tych 1 kg paczkach , zawsze sprawdzam która opcja się opłaci ;) , tam jest taki pakiet 4x1 z każdego smaku . Tyniowi kaczka wcale nie podeszła

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Katerinas napisał:

Zerknęłam na tą Farminę. Rzeczywiście droga.

Do tego Wolfa przymierzałam się już... Myślałam też nad Acaną. 

Porównuję te składy i... coraz głupsza jestem :/

no z tym porównywaniem składu cyrk , bo ja nie do końca wierzę w to co piszą ;)

Wolf ma 1 minus , chyba w każdej jest kurczak

3 godziny temu, Katerinas napisał:

Jeszcze rozważam Taste of Wild

http://www.tasteofthewildpetfood.com

nad Taste też sie zastanawiałam , bo na pewno nie kupię Orijena , Ozzy mi po Orijenia śmierdział , normalnie miał brzydki zapach :/ tylko po tej jednej karmie , skończył jeść zapach znikł . Tytus głównie na surowym , więc suche jako dodatek , ale wiem , ze na urlop dostanie kuleczki , bo wozic zapasów mięsa nie będę a szukać na wyjeździe sklepów z dogodną ceną nie uśmiecha mi się

Link to comment
Share on other sites

Moge się wtrącić w sprawie karm? Warto zajrzeć na ofertę sklepu kocimiętka - tam są tylko bardzo dobre karmy, bez zboża ;) No i można mniejsze opakowania kupić. Polecam, bo sama nieraz mam mętlik, co kupić, a co nie... a tak mam w sumie gotowca ;) Bardzo fajny też jest Carnilove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...