Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']A to przecież norma w Polsce ;)[/QUOTE]

[quote name='natija']no tak mozesz przyjsc z glowa pod pacha,a i tak nic sie nie wskura:shake:[/QUOTE]

dlategóż tak liczę na wsparcie duchowe ;)

Znajomy ( bez nogi ) chcąc wziąć samochód na raty i starając się o kredyt przez jakąś tam komisję inwalidzką musiał się stawić na badanie lekarskie czy przypadkiem noga mu nie odrosła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']no to jest jakas masakra,moj sasiad nie widzial,byl sparalizowany od kilku lat(po wylewie)a rente mial przyznana tymczasowa:shake:[/QUOTE]
ja mam siostrzeńca od urodzenia z niedowidzeniem znacznym i wzrok może tylko całkowicie stracić bo nie ma dla niego ratunku ( jest w Związku Niewidomych ) ,przez kilka lat dostawał rentę socjalną czasową , teraz w listopadzie będzie miał 24 lata i w końcu jak znów dali mu rente na 2 lata to się szwagier wkurzył , oddał sprawe do sądu i ma na stałe

Link to comment
Share on other sites

[url]http://global.images10.fotosik.pl/4463/8167e198415eaccc.jpg[/url]
Amfibia :evil_lol:

[quote name='Alicja']a to ja nie wiem co to jest :evil_lol:bo bufon stwierdził , ze mój pies jest zaniedbany i dobrze że nie wie co traci nie żyjąc w hodowli i nie wiedząc jak sie pies za murami bawi :diabloti: ale bufony koło siedzenia mi zwisają , dziś jestem dodatkowo doładowana przez moją panią dyrektor , ale życie przed nią więc jeszcze nie wszystko stracone :diabloti:[/QUOTE]

takie inteligenty są najlepsze :diabloti: Sami pieska na około bloku albo do ogródka i wszyscy inni są źli i nie dobrzy :evil_lol:

Ja też trzymam kciuki, choć taka wirtualna flaszka mnie nie specjalnie satysfakcjonuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

I kolejny wodny potfffuuur :-) Widać, że woda to żywiol Ozziego :-) Szczęście na pysiu wypisane :-)

A ja jak zwykle rozpywam się w zachwytach nad Waszymi malowniczymi krajobrazami :-) Pięknie :-) i absolutnie, szczerze zazdroszcze takiej przyrody :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!']Smutna prawda.
Ja bym miała na ten temat więcej do napisania ale wrodzona kultura osobista mi nie pozwala :evil_lol:[/QUOTE]
to może lepiej nie bo jakbyśmy się rozbujały to by nas zamknęli ;)

[quote name='maciaszek']Kciuki zaciśnięte! :)[/QUOTE]
:)

[quote name='agaciaaa']Tylko przypomnij o tym trzymaniu kciuków! ;)[/QUOTE]
przypomnę , oczywiście , ze przypomnę :)

[quote name='Luzia'][URL]http://global.images10.fotosik.pl/4463/8167e198415eaccc.jpg[/URL]
Amfibia :evil_lol:



takie inteligenty są najlepsze :diabloti: Sami pieska na około bloku albo do ogródka i wszyscy inni są źli i nie dobrzy :evil_lol:

Ja też trzymam kciuki, choć taka wirtualna flaszka mnie nie specjalnie satysfakcjonuje :lol:[/QUOTE]

o rany , no dobra jak dobrze zaciśniesz to wyślę pocztą ;)

[quote name='Zahra as-Sahra']Czy Ozzulca babcia nie była z niufów?;)
Też trzymam kciuki.[/QUOTE]

zaczynam mieć takie podejrzenia :lol:

[quote name='fioneczka']Alunia ja ze spamem przylazłam ... bazarek dla Niuni zrobiłam na żarełko ... pomożesz ludków zaprosić ;)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245231-kosmetyki-i-biżuteria-na-jedzonko-dla-Niuni-u-forumowej-ARDNAS-do-17-07[/URL][/QUOTE]

a zapraszaj :)

[quote name='asher']Zgłaszam protest, w podpisie jest Ozzy wśród fal, wyżej foty Ozziego w jakichś rzecznych odmętach... A gdzie zdjęcia z milionową rozgryzioną piłką??? Do takich się przyzwyczaiłam i takie zamawiam! :lol:[/QUOTE]

normalnie oki przetarłam z niedowierzania :grins:

a wiesz że i mi brakuje kupowania kolejnej piłki ...Ozzulec znalazł sobie inne hobby i porzucił piłkarstwo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']I kolejny wodny potfffuuur :-) Widać, że woda to żywiol Ozziego :-) Szczęście na pysiu wypisane :-)

A ja jak zwykle rozpywam się w zachwytach nad Waszymi malowniczymi krajobrazami :-) Pięknie :-) i absolutnie, szczerze zazdroszcze takiej przyrody :-)[/QUOTE]

no właśnie , tak jak Bircia :)

Chętnie bym już pofociła inne krajobrazy ale nie wiem czy mi się uda w tym roku więc nadal będą moje śląskie ;)

Link to comment
Share on other sites

No nie mogę, kolejnej dzisiaj wzrok szwankuje :lol:

[quote name='Alicja']a wiesz że i mi brakuje kupowania kolejnej piłki ...Ozzulec znalazł sobie inne hobby i porzucił piłkarstwo :([/QUOTE]O nieeee!!! Alemoże to wynika po prostu z braku piłki? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No nie mogę, kolejnej dzisiaj wzrok szwankuje :lol:

[B]może to epidemia :hmmmm:[/B] :lol:

O nieeee!!! Alemoże to wynika po prostu z braku piłki? 8)[/QUOTE]

:hmmmm: o tym nie pomyślałam :lol:

[quote name='Obama'][URL]http://images10.fotosik.pl/4474/c5139ffed57c6f72.jpg[/URL]
O! Dzizas,objawienie!Chodzi po wodzie:evil_lol:[/QUOTE]

no ba , mówiłam zawsze że jest wyjątkowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...