Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja pozamawiałam ale nie z wszystkich nie podobają mi się Ci z Acany, jacyś tacy nieprzyjemni w kontaktach.Natomiast dostanę z Puriny, Biomilla, Nova Foods i z czegoś tam jeszcze. Bosch tradycyjnie chce kopertę, skąpiradła, żałują sobie na reklamę.

Link to comment
Share on other sites

:o jestem normalnie w szoku :o Mialam poczekac z wysylaniem maili, ale nudzilo mi sie, wiec napisalam co nie co ;) Dostalam odp od Eagle Pack poproszono mnie o numer telefonu po czym po 5 min zadzwonila bardzo mila przedstawicielka z mojego miasta - porozmawialam porozmawialam, we wtorek albo srode ma mi przywiezc probki ulotki itp i...chyba sie skonczy na zamowieniu tej karmy :lol: Jest jakas promocja i naprawde sie oplaca cenowo...a pomyslec ze probki chcialam zamowic tak na spacerki zeby miec heh

Link to comment
Share on other sites

Z eagle Pack dostałam próbki, cenowo nie wychodzi karma jakoś rewelacyjnie... Zresztą, Kreska nie jest zachwycona tym smakiem.... 8)

Za to Biomill smakował jej baaardzo, ale o takiej karmie na codzień może tylko pomarzyć 8)
Wygląda na to, ze na wakacje kupimy Boscha, mimo, ze nei przysłali próbki 8)

Link to comment
Share on other sites

coztego cena jest teraz atrakcyjna, bo jest promocja - i ekhm cena dla hodowcow jest aktrakcyjna, bo normalnie nie ;)
a na odp czekalam yyy z 5 dni jakos albo 4

Dostalam odp od rylala - probki juz ida hihi :)

Chyba sporo dogomaniakow pisze w sprawie probek bo coraz dluzej trzeba czekac na odp ;) Ale fajnie, ze odpisuje - w sumie to w ich interesie, zeby jak najwieksza ilosc wlascicieli poznala lepiej ich karme ;)
Aza napewno sie ucieszy, bo royala uwielbia, zreszta ten pies wszystko uwielbia ;) kazdy rodzaj suchego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...