Jump to content
Dogomania

gdzie mozna zamowic bezplate probki karm??????


ewelinabuck

Recommended Posts

jak w temacie?




[B][COLOR=red][U]Od moderatora:[/U][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Próbki można dostać pod adresami wymianionymi poniżej. [/COLOR][/B]

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] BIOMILL
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] NG
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ---------
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ACANA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] PROPAC I SPORTMIX
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] --------
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GLIPA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] NN
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] BOSCH
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] PURINA
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] RC
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] EAGLE PACK

[COLOR=red][B]Równocześnie proszę o nie wysyłanie PW i maili do użytkownika COZTEGO z pytaniami o adresy. Na prośbę COZTEGO (jest też moderatorem) informuję, że jeśli ktoś napisze do niej PW w tej sprawie dostanie [U]bana[/U] bez ostrzeżenia.[/B] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za to ja nie dostałam od Acany. :-?
Dostałam od Gilpy swego czasu, po zapytaniu mailowym, bardzo przyjemną paczuszkę, chyba ze 4 paczuszki próbkowe tam były :fadein:

Może zacznę eksperymentalnie wysyłać prośby o próbki do różnych producentów, jak coś przyjdzie to się przyda na nagrody :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Może zacznę eksperymentalnie wysyłać prośby o próbki do różnych producentów, jak coś przyjdzie to się przyda na nagrody[/quote]

cotego, ja wlasnie dlatego chcialam zamowic probki ;) Czasem dostaje od weta, ale nie daja zbyt chetnie :-? Aza uwielbia royala, a granulki dla szczeniakow ras olbrzymich sa genialne - duze i fajnie chupiace, akurat na nagrode ;)
Bede innych gnebic o bezplatne probki :evilbat: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='dominika_81']A czy Arion wogóle ma stronę internetową? Jakoś nie mogę znaleźć :evil: [/quote]
:hmmmm: gdzieś kiedyś przeglądałam jakąś stronę ariona... chyba...[/quote]

Ja też, ale mi się wydaje, że niemiecką. Sory pomyłka, z jakiegoś innego kraju.. link podany u góry w linkowni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominika_81']Umieściłam adres strony Gilpy w linkowni bo tu chyba nie można. [/quote]
Już był adres Gilpy na pierwszej stronie Linkowni. Jest tam też link do krakowskiego dystrybutora, może Krystyna Wam wyśle próbki. :fadein:

[quote]Jednak tak jak już pisałam link KONTAKT jest tam nieaktywny, a żadnego adresu maila nie widziałam :([/quote]
Całkiem nowy wystrój tej stronki, pewnie za niedługo wszystko zacznie działać 8)

Link to comment
Share on other sites

Arion stronki nie ma - szukalam zawziecie i nie znalazlam. Nie wiem gdzie i jak ale znalazlam jakis adres do kogos od Ariona - oni rozsylaja probki, moze adres mailowy znalazlam na dogo? Nie wiem...
Ja ciagle zaluje, ze Arion nie ma karmy dla ras duzych :( Chcialam kupic Azie, ale gucio...

Link to comment
Share on other sites

Witam a mam pytanie co piszecie w takich mailach z zapytaniem o próbki że co że chcecie wypróbwać a potem ewentualnie kupić czy jak ja jak jestem na wystawie to zawsze przejde wszystkie stoiska i zbieram próbki bo to świetnie nagrody a przy okazji bardzo psu i kotu [/img] smakują bo nie jedzą ich codziennie pozdrawiam Nowa forumowiczka Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...