Jump to content
Dogomania

Owczarek pirenejski


Rauni

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marysia_i_gończy'][B]martita[/B] w Polsce są CZTERY owczarki pirenejskie :cool3: Dwa w Bydgoszczy, dwa we Wrocławiu :loveu: [SIZE=1](Olga, dobrze piszę?)[/SIZE][/quote]

a buuuu, a myslalam, ze widzialam pirenejczyka:placz:

Link to comment
Share on other sites

No pełnej kontroli to my nad liczebnością pyrków w Polsce nie mamy. Może sobie ktoś sprowadził i się tajniaczy, ale wątpię. Pyrki są bardzo w typie wielorasowca. Moja koleżanka Ala się ze mnie nabija, ze kupiłam sobie drugą, żeby ludzie się domyślali, że rasowe. Sądzę, że Olga tez ma po cichu taką motywację do wzięcia drugiej pyrkówki. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[QUOTE]Pyrki są bardzo w typie wielorasowca.[/QUOTE]

Kiedyś byłam z Vigo u weterynarza, pani sobie wpisała w kartotekę "Mieszaniec", sprostowałam, że to owczarek pirenejski, a pani wet na to "He, he, takich owczarków pirenejskich to tu pełno biega". :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[QUOTE]koleżanka Ala się ze mnie nabija, ze kupiłam sobie drugą, żeby ludzie się domyślali, że rasowe. Sądzę, że Olga tez ma po cichu taką motywację do wzięcia drugiej pyrkówki. :diabloti:[/QUOTE]

A wiesz, Magda, mój pyrek to ostatnio wyładniał chyba, bo już dwie osoby mnie pytały co to za rasa :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

[QUOTE] Im dłużej mam OP, tym bardziej jestem przekonana, że to najsłodsza rasa na świecie.[/QUOTE]

I najbardziej pyrknięta... :eviltong:

Ja nie wiem, czy my chcemy być nad kreską.
Swoją drogą, takie hieny są nad kreską, a wcale ich nie jest tak dużo więcej...

Link to comment
Share on other sites

Jakimś trafem tutaj zawędrowałam - wątek w sam ras dla mnie :lol:

Ja nie mogę się doczekać dnia, gdy zawita w moim domu mała pyrkowa, futrzata kuleczka - a życie ze wszystkich stron stara się mi tą chwile oddalić coraz bardziej :-( ...ale ja się mu nie dam i prędzej, czy puźniej na pewno pyrka będe miała - w końcu marzenia się spełniają, jeżeli tylko nam na nich zależy :p

Musze przyznać, że im więcej czytam wypowiedzi o tych psiakach tym bardziej upewnia mnie to w tym, że to jest właśnie taki pies, na którego czekam ...już nie wspominając o tych wszystkich razach, gdy mogłam trochę poprzebywać z pyrkiem na żywo - one są cuuudowne i po prostu w moim przypadku nie da się ich nie kochać! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Martita, czy chodziło Ci o to, że ten wątek nie jest zbyt prężny?
Mało nas jest, mało pyrków, znamy się dość dobrze, bo wszystkie nasze pyrki spotykają się dość regularnie na zawodach, więc wątek nie jest za aktywny.

... ale kto wie, może za jakiś czas nieco ożyje :cool3:.

A poza tym tak jak Anza pisze, jeśli masz jakieś pytania, to chętnie odpowiemy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nauczyłam się wreszcie wstawiać zdjęcia, więcpostaram się, żebby bylo bardziej kolorowo w tym temacie.

Najpierw mój młodszy Cudaczek
[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2009.01.18-cudi.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2008.01.18-cudi_merda.jpg[/IMG]

A teraz Oxi szacowna matrona, mistrzunia moja kochana na niecałe 3 tygodnie przed rozwiązaniem

[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2009.01.18-oxi_w_boksie.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.owczarekpirenejski.datum.pl/photo4forum/2009.01.18-oxi_ciezarna.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Słodki Cudaczek :loveu: Vigo też miał w którymś momencie taki fajny kolor, ciekawe czy jej zostanie, czy ściemnieje.

A Oxi to wiadomo :loveu::loveu::loveu: I jaki kojec wypaśny gotowy :) Aczkolwiek chciałam zauważyć, że z takiego kojca to Ci rozpełzną się po chałupie w drugim tygodniu życia :evil_lol: :diabloti: To pyrki w końcu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...