Jump to content
Dogomania

Zawody obedience- Zielona Gora 11 wrzesien


Kiara

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Przemek'][quote name='Kiara']
[b]OFICJALNE WYNIKI I ZAWODOW OBEDIENCE W ZIELONEJ GORZE[/b]


[b]Klasa "zero"[/b]
[/quote]

Chyba zapomniano o nas :( ;)

Przemyslaw Peron - Balrog z Peronowki - czechoslowacki wilczak - [b]88[/b][/quote]

upss :oops: Przepraszam serdecznie, specjalnie sunie obliczalam i wkladalam na prawidlowe miejsce, by wszystko bylo oki, a tu ominelam psiaka :oops: Juz wstawiam :P Wybaczcie, ale po wczorajszym dniu bylam tak padnieta, ze trzy razy czytalam wyniki i nie zauwazylam bledu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Nalezy sie duzo gratulacji dla Organizatorów, fajne zawody i każdy dostał cos na otarcie łez :wink:
Kiarka gratuluje bezapelacyjnego zwyciestwa :lol: - reszta non coment :evilbat:
Chętnie za rok podejmiemy rewanz i tak jak w tym roku licznie przybedziemy, oczywiscie o ile wyciagneliśmy te same wnioski co do reszty :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laluna'] Ale przyznacie chyba że nic nie równało sie pokazom obrony, była lepsza od całego tego obedience. Warto było przyjechać na same tylko pokazy [/quote]
Hm :hmmmm: , szczerze mówiąc to jakoś nie miałam natchnienia na żadne pokazy i w ogóle ich nie poszłam oglądać.

I dziwi mnie w ogóle taka wypowiedź :o .

Link to comment
Share on other sites

Organizowanie zawodow to naprawde nielatwa sprawa. W sumie mialam pomagac tylko, a okazalo sie, ze wszystko procz sedziego zalatwialam sama :( Niemniej jednak chyba na tyle polubilam obedience, ze byc moze jeszcze kiedys sie na to porwie :wink: Mam nadzieje, ze ktos mi w tym pomoze ( byc moze szaraki- wilczaki :wink: 8) ).

Niestety nie przewidzialam wszystkich spraw organizacyjnych i nie ustrzeglismy sie bledow :( ale przynajmniej wiemy na co uwazac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiara']heheh, fajne sprawozdanie Cortina :wink: Moze dorzuce cos jeszcze do Twoich wynikow :P

[b]OFICJALNE WYNIKI I ZAWODOW OBEDIENCE W ZIELONEJ GORZE[/b]


[b]Klasa "zero"[/b]

[color=darkred]Miejsce - Przewodnik - Imie psa - Rasa - Punkty[/color]

1. Danuta Motowidlo - Birma Bonny Dux - OB malinois - [b]98, 5[/b]
2. Iwona Szuszkiewicz - Phalco du Chemin des Sorcieres - OB groenendael - [b]97, 5[/b]
3. Boguslawa Swierczynska - Dessi z Lesicy - ON - [b]96[/b]
4. Irena Kempinska - Katarzyna Wielka Jantarowa Fuga - pudel miniaturowy apricot - [b]93, 5[/b]
5. Jan Przondo - Aza z Poludniowego Parku - briard - [b]93[/b]
5. Alicja Zajac - Taka Sama z Kordegardy - owczarek nizinny - [b]93[/b]
5. Malgorzata Peron - Jolly z Molu Es - czechoslowacki wilczak - [b]93[/b]
8. Agnieszka Tlaga - Never Never Land Elicsir of Blue Life - [b]90[/b]
9. Magdalena Filiks - Lija Daria z Potrzeby Serca - bouvier - [b]88[/b]
9. Przemyslaw Peron - Balrog z Peronowki - czechoslowacki wilczak - [b]88[/b]
11. Krzysztof Tlaga - Zuzia - mix - [b]86[/b]
elim. Dawid Karpinski - Bourbon Akagera - doberman
elim. Joanna Szumer - Faza Fior z Czarnego Dworu - wyzel niemiecki krotkowlosy

[/quote]
czesc witam wszystkich po zawodach . Na zawodach obedience bylam poraz pierwszy i jakos przezylam :) Na szczescie Eli spisala sie super . Sedzia powiedzial ze jak na 8 miesiecy to idzie jej bardzo dobrze.
Aha w wynikach chyba jest blad bo ja na dyplomie mam 7 lokate a nie 8 a moj brat 10 a nie 11, ale niech bedzie i tak wazna jest ocena i satysfakcja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...