Jump to content
Dogomania

Mały terrierek


Glapa30

Recommended Posts

Witam.
Od wczoraj jestem bardzo szczęśliwą posiadaczka terrierka walijskiego, to mój pierwszy taki piesek, a raczej sunia. Ma na imie Sonia i jest sliczna. Kupiłam ja od ludzi, którzy chyba bardzo ja krzywdzili, bo trzymali w jakimś metalowym niewiadomo czym, samą, biedną, trzymali w sianie na dworze. matki nie widziałam, bo wydali ja tydzien wczesniej. Moja sunia jest bardzo nie ufna i zapuszczona. tak sie zastanawiam, ma podobno 8 tygodni, a jest jeszcze bardzio malutka i do tego jest gładziutka tylko kilka dłuższych włosków, więc sie zastanawiam, czy mnie nie oszukano, choc to jest mało wazne, bo i tak nie zostawiłabym jej w tamtym domu.

Link to comment
Share on other sites

Glapa ........... jesli takie tragiczne warunki byly to dlaczego nie zawiadomilas Strazy Miejskiej , TOZU ?? I jeszcze dalas takiemu facetowi pieniadze za to ze dal Ci chorego psa ?? Powinien dac CI go za darmo.
Moze i jestem wredna ale tacy ludzie napedzaja takim pseudohandlarzom kase :evil:

Link to comment
Share on other sites

:cry: :cry: :evil: Glapa>>>dlatego ten rozmnażacz ma się dobrze i będzie miał następny miot :evil: :evil: A wszystkich piesków z takich warunków nie wykupisz.
Ty lepiej teraz pędz do veta na kontrolę. Szkoda psiaka :cry:

I przeczytaj

[url]http://www.westie.net.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=42[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłam juz u weterynarza jest wszystko w porzadku, moja sunia juz sie zaaklimatyzowała i jest najkochanszym psem na swiecie. Zadzwoniłam do tych pseudo hodowców i co powiedziałam im to moje, choc nic nie trafiło. Jestem zła na siebie, że nie zareagowałam inaczej na te sytuacje. Moja Sonia jest świetna, czuje sie tak jakbym miała znów małe dziecko w domu, teraz jestem w pracy a cały czas o niej myslę. Zwariowałam na jej punkcier:))) i dobrze mi z tym
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...