Jump to content
Dogomania

Bella nasza największa miłość


Bella11

Recommended Posts

Belciku wczoraj Twój pan był na działce , odkąd Ciebie nie ma ,lubi sobie tam pójść , pytałam co u Ciebie czy jest dużo śniegu w tym miejscu jakże ważnym dla nas wszystkich ale jakoś nie chciał za dużo mówić , zawsze wraca z działki taki inny . Och Kochanie chyba nikt nie zapełni tej pustki . Bardzo Cię kochaliśmy i nadal kochamy i tęsknimy na Tobą !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Och jak ja nie lubię tej nocy z 23 na 24 każdego miesiąca , tak to już dziewiąta taka noc , straszna noc nie wiem czy kiedykolwiek będę o niej mówić bez łez . Tak MOJA KOCHANA CINECZKO to była noc najgorsza w naszym życiu ale co tam my , to Ty nie mogłaś już dalej walczyć z tą cholerną chorobą :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nasz Skarbeczku pierwsz święta bez Ciebie , byliśmy dzisiaj na Twojej działce już niedługo zakwitną Ci miniaturowe tulipanki nie mieliśmy komu rzucać piłeczki Julek nie umie się tak bawić jak Ty , to dziwne bo czasami już mieliśmy dosyć tego ciągłego rzucania a teraz bardzo za tym tęsknimy i dalibyśmy wszystko z Twoim Panem żeby móc porzucać tą piłeczką Tobie i patrzeć jak biegasz szczęśliwa tak nam tego brakuje . Kochamy Cię Cineczko

Link to comment
Share on other sites

Dla Bellci ['][']
i jej pańci..

I can't breathe easy
I can't sleep at night
Until your by my side
No I can't breathe easy
I cant dream you had another dream without you lying next to me, there's no way
No I can't breathe easy
I cant dream you had another dream without you lying next to me, there's no way

Out of my mind
Nothing makes sense anymore
I want you back in my life
That's all I'm breathing for... :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Beluniu to już dziesięć miesięcy bez Ciebie Kochanie i dziesiąta noc , która jest dla mnie szczególnie smutna zawsze wtedy nie mogę się powstrzymać żeby nie myśleć jak ona była dla nas wszystkich tragiczna , właśnie wtedy dotarło do nas że przegraliśmy walkę o Ciebie . Odeszłaś o 9 rano , nie pozwoliliśmy Ci na cierpienie choć tak bardzo chciałam Cię zatrzymać moje Słoneczko . I znów nie widzę klawiatury przez moje łzy , to się chyba nie zmieni i zawsze 24 go każdego miesiąca tak będzie . Tab bardzo mi Ciebie brak Cineczko .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Beluniu jak pięknie kwitną kwiatki u Ciebie staram się jak mogę żeby to miejsce było najpiękniejsze w całym ogrodzie bo to właśnie Ty dałaś nam tak dużo szczęścia i pięknych chwil . Bardzo tęsknię za Tobą Kochanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Strasznie ci współczuje ,moja psinka tez chorowała. Miała bardzo chore nerki. Ja tez musiałam podjąc to straszna decyzje. Nie wybaczyłam jej sobie. A mozę mogłam ja jeszcze ratować? A moze zdarzyłby sie cud? ALe jak napisałas cuda sie nie zdarzają. Ściskam cię mocno, wiem co czujesz. Trzymaj się.

Link to comment
Share on other sites

Chyba każdy z nas, każdy kto pomógł przejść swojemu ukochanemu psu za Tęczowy most, przeżywa takie rozterki... ja również, ale Bella ma rację, nie można pozwolić na cierpienie, kiedy nie ma światełka w tunelu.... i jest tylko ból .... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...