Jump to content
Dogomania

"Bombon - el perro"


takatuka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Widziałam. Przesiedziałam cały czas myśląc, co strasznego się zaraz wydarzy. Nic sie nie wydarzyło, ale dla mnie to nie jest film optymistyczny, jak napisano w recenzjach, które czytałam. Czy to tylko moje wrażenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Patrząc na to z drugiej strony to moze my dogomanicy jestes my jacys wypaczeni pod wzgledem psow !! :lol: tego filmu nie nakrecil zaden psi maniak tylko pewnie jakis zwykły czlowiek ktory psa traktuje jak zwierze a nie jak czlonka rodziny .On pewnie nie mial na jego punkcie obsesji-film chcial poprostu o psie zrobic!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

A ja byłam na tym filmie i mi się podoba :)

Jest to film z gatunku "ambitne kino".
Szczegółną uwagę zwróciłam na psa (który wspaniale zagrał tę rolę...ach te jego spojrzenia) oraz starszego, prostego mężczyznę (który nagle stanął w sytuacji, która była dla niego nowością - tak prosty człowiek nie rozumiał życia hodowców, którzy nastawieni są tylko na zysk). Moim zdaniem film jest optymistyczny i tak samo się kończy! Jako że film ma zakończenie "otwarte" to każdy może odczytać koniec na swój sposób (ja, po przeanalizowaniu zachowania owego starszego mężczyzny, uznałam, że nie podejmie się dalszego "gnębienia" - wg niego - stworzenia i nie będzie nastawiony tylko na zysk). Zresztą film jest doskonałym obrazem pseudo hodowców...którzy to niby "troszczą się i kochają" swe psy, ale tak naprawdę zależy im tylko i wyłącznie na zysku oraz chwale.


Ja osobiście film polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...