Jump to content
Dogomania

Przebarwienia pod oczami


Guest magdawch

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Vitalea, a mozesz zapytac siostrę, czy to jest KAWU Diamant Eyes? Bo ja tez to stosuje i jestem bardzo niezadowolona:)Jest to preparat na bazie kamfory, ktora bardzo podraznia oczy, moj pies na sam zapach tego ucieka ode mnie na kilometr:) Trzeba bardzo uwazac, omijac okolice oczu, a przeciez tam najwiecej zabrudzen.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Echh...
Miałam all system whitening gel, do tej pory działał (używałam go ze wskazanym szamponem).
Ale odnoszę wrażenie, że teraz tylko niszczy mi włos na brodzie i sprawia, że nabiera rdzawego koloru....... :placz:
Jutro kupuję ten ISB, z tego co piszecie potrafi zdziałać cuda, oby!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...
  • 11 months later...

Ten żel jest skuteczny??? pytam bo już nie wiem co mogłabym zakupić aby pomóc swojemu Maltańczykowi :) Gdzie kupiłaś? można to w Trójmieście dostać czy przez internet tylko się zamawia? sorry za może "idiotyczne" pytania ale jestem "nowym" posiadaczem tej rasy
i bardzo chcę o niego zadbać :)

[quote name='black&white']witam
mam ten sam problem ze swoim psem ,ale od dwóch tyg. przemywam zacieki GEL SOIN DES YEUX firmy HERY LABORATOIRES i są już efekty-coraz jaśniejsze przebarwienia
acha piesek ma i jasną i ciemną sierść i to wcale nie przeszkadza

pozdrawiam[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...