Jump to content
Dogomania

Warszawa - wieczór maszera


HUSKYTEAM

Recommended Posts

co to bedzie mialo wspolnego z wierczorem maszera??? no nie moge sie powstrzymac-moze tylko to: :drinking: :drinking: :drinking: :wink: no i o psach pewnie tez sobie pogadamy :wink:
To co z tym hm, "spotkaniem"?

Nigdy nigdy czy bursztynek to Twój haszczak czy mi sie cos potentegowalo,bo jesli tak to Cie kojarze :lol: w reszcie kogos z dogomanii :wink:

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']A ja myślałem , ze to już koniec dyskusji.
Pozdrowienia dla maszerów , wystawców, wystawców-maszerów , maszerów-wystawców i ich psów.[/quote]

:hand:
:wink:

[quote name='ofcaa']Nigdy nigdy czy bursztynek to Twój haszczak czy mi sie cos potentegowalo,bo jesli tak to Cie kojarze w reszcie kogos z dogomanii[/quote]

Tak, tak, Bursztyś to moje futerko :lol:

Link to comment
Share on other sites

a mówia ze to wystawcy dzielą psy na wystawowe i biegające..a tu widze całkiem co innego.Podział odgórny na wystawców i maszerów...zrozumiec da sie z tego wszytskiego ze nie da sie tego pogodzic :roll: Wiec jak maszerzy są tacy bossi do przodu to wystawcy tesh potrafią zacząc być wredni 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='szybszy_od_dylizansu']A ja myślałem , ze to już koniec dyskusji.
Pozdrowienia dla maszerów , wystawców, wystawców-maszerów , maszerów-wystawców i ich psów.[/quote]

:hand:
:wink:

[quote name='ofcaa']Nigdy nigdy czy bursztynek to Twój haszczak czy mi sie cos potentegowalo,bo jesli tak to Cie kojarze w reszcie kogos z dogomanii[/quote]

Tak, tak, Bursztyś to moje futerko :lol:[/quote]
To juz ja go pomecze nastepnym razem :wink: jesli mozna :wink: szacownego weterana :lol:

co z tym wieczorem...maszera-wystawcy?
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...