Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

A ja mam pytanie o hurttę. Mam Y rozmiar 60, teraz chcę kupić norwegi, a doszły mnie słuchy, że wymiary się nie pokrywają. Mój mały ma w klacie 55, w szyi ok. 37, przy barkach może mieć ok. 40-42 (?). Podpowie mi ktoś w który rozmiar norwegów powinnam celować? 70? 80? Ma ktoś może któryś z tych rozmiarów i mógłby mi wymierzyć?

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie o hurttę. Mam Y rozmiar 60, teraz chcę kupić norwegi, a doszły mnie słuchy, że wymiary się nie pokrywają. Mój mały ma w klacie 55, w szyi ok. 37, przy barkach może mieć ok. 40-42 (?). Podpowie mi ktoś w który rozmiar norwegów powinnam celować? 70? 80? Ma ktoś może któryś z tych rozmiarów i mógłby mi wymierzyć?

Pasek piersiowy w norwegach 70 Hurtty ma równe 40cm ;)
W większych chyba coś koło 45cm o ile dobrze pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

No Angi ma 60, i z tego co mówi mogą byc na mojego za małe. Tylko ja teraz nie wiem czy nam rozmiar większe wystarczą.

 

Niewyspana - dzięki. My w norwegach mamy pasek piesiowy wyregulowany na 45 cm właśnie, więc to by było odpowiednie dla mojego. Jaka byłby w takim razie w 80 zakres reilacji paska piersiowego? Na choćby prodogu podają, że pasowałyby nam 60, ale w praktyce te rozmiary okazują się całkiem inne, więc już głupieję...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 80, tylko zapomniałam dla którego psa :P Przy doborze odpowiedniego rozmiaru warto jeszcze wziąć pod uwagę, że seria Pro i Lifeguard różni się trochę wymiarami ;)

 

 

Różnice są dość duże? Nie brałam jeszcze pod uwagę którą serię wezmę, mślę ogólnie o jakichś norwegach :)

Link to comment
Share on other sites

Różnice są dość duże? Nie brałam jeszcze pod uwagę którą serię wezmę, mślę ogólnie o jakichś norwegach :)

 

Pro mają dłuższe paski i większą regulację. Różnica nie jest duża, ale widoczna, na moich psach lepiej leżą Lifeguardy ;)

Link to comment
Share on other sites

Warsaw Dogi  :) Ja jestem mega zadowolona, wyglądają super, porządne i miłe w dotyku  :) Miało być tak, że dla Ru jest Splash, a dla Baloo Shine in mint, ale jak się okazało, Zosia miała rację - Ru wygląda super w mięcie i tak już zostanie  :)

 

 

(i kupiłam dwie smycze Lupine, trochę mam pietra, że nie przyjdą :/

 

 

page.jpg)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...