Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

klaudiaZak, bardzo ładne, żywe kolorki - pasują mu 

Nasza też wczoraj doszła. Ogólnie super fajna, jedyny minus to że  tasiemka jest trochę krzywo przyszyta do taśmy nośnej Mam zdjęcia:

 

 

I jeszcze mam zdjęcie na którym fajnie widać smycz od pako-dog 

2061ugy.jpg

 

 

Jaaa smycz genialna!

 

Ja bym napisała do Kudłatego, oni są spoko i myślę, że na prośbę bez problemu ci to przerobią 

 

Ja ostatnio u PSDD zamawiałam dwie obrożę, miała być malinowa i limonkowa, przyszła malinowa i niebieska. Bez żadnych pretensji napisałam tylko, że zaszła pomyłka w kolorach, ale już nie będę bawić się w wymianę. Przeprosili i dali mi rabat na następne zakupy 

 

Oni sa bardzo sympatyczni tam, zawsze idą na rękę :)

 

taki mam śliczny widok 

 

 

 

ale na tym koniec, bo tyle z mojej radości..

szele%20lucynki_zpsztfnqv2u.png

 

nadzieja w szczeniaku... 

 

oooj hahaha :D Ten kolor też jest świetny !

 

 

Ładne, nie powiem :D
P1014403.jpg

 

oo chyba szybko Wam wysłali? Cudne są, no! Mnie jest szkoda ich używać :P

 

A do nas doszły Lupine. Jestem oczarowana, po prostu <3

 

 

Tail Feathers:

 

tail%252520feathershc.jpg

 

Wet Paint:

 

i tu pytanie - czy lepiej u Baloo:

 

wet%252520painthc.jpg

 

czy Ru?

 

wet%252520paint%252520Ru%252520modelkahc

 

Plum Blossom:

 

plum%252520blossomhc.jpg

 

 

(człowiek się wykosztowywuje, kupuje...a potem tego i tak spod sierści nie widać :P

Link to comment
Share on other sites

Boże jakie piękne te hurtty  :P Mi to się najbardziej podobają pomarańczowo-żółte lifeguardy, akurat takie jakie by nam pasowały :D

I dzięki Angina za The walking dog - nie słyszałam wcześniej, poluję na pomarańczowe 70tki, których jak na złość nie ma dostępnych :P

 

neyna kolorystycznie pasują na obydwoje ale na Ru jakoś szerzej - pewnie z powodu większej kryzy Balu :)

I dziękujemy za super owieczki! :) szkoda tylko, że łańcuszek chyba jest za ciężki na chudą szyjkę Muffina i kłócę się z myślami, żeby jej nie sprzedawać :(

Link to comment
Share on other sites

&nbsp; &nbsp;

gdyby na prawdę było mnie na nie stać to bym nie miała takiego moralniaka :P a żeby moralniaka pogłębić to zamówiłam dwie obróżki dingo kolorado :P

Nie no, zdecydowanie popieram jak już mieć moralniaka to przynajmniej wiedzieć dlaczego taki duuuuży, zresztą co dwie obroże to nie jedna :)

 

A tam, raz się żyje :P szelki przyjechały siodłowe, niebieskie dla chłopaka kolor akurat :) pięknie wyglądają i chyba się jeszcze skuszę na latarkę do uprzęży. Niestety obroża w kolorze niebieskim za mała odsyłam w zamian biorę czarną, będzie pasowała do wszystkiego i koniec zakupów - heh chyba ???

Link to comment
Share on other sites

Ruffweary brałam znowu z lupo sklepu, tym razem pomarańczowe. Myślę że Ski spokojnie będą dobre na sznaucera, chyba że jest z tych malutkich to mogą być za duże.

Mam dwa psy - musiałam wziąć dwie obroże :P

A dzisiaj odebrałam julki pasowe dla Froda, wziełam czarne z napisem FBI, koleżanka zamawiała razem ze mną czerwone i trochę się zasmuciłam że też nie wzięłam czerwieni ale jak założyłam Frodziakowi to byłam pewna że to jedyny słuszny kolor dla niego, wygląda w nich bosko.

A smycze z juliusa są cudowne, myślałam ze 14 mm będzie za cienkie ale są super :)

Link to comment
Share on other sites

A czemu zamawiałaś na karusku? W lupo są za 169 zł i wszystkie kolory. Ski są dobre na mojego bostona, kundla wielkości wyrośniętego parsona i na kundla znajomej 12 kg ale szczuplak więc na sznaucera też powinny być ok.

No właśnie posprzedawałam wszystkie smycze (została mi skórzana huntera wyjściowa i podwójna na dwa psy) i te z juliusa są jedynymi smyczami jakie mam tak na codzień dlatego bardzo zależało mi na wygodnych i jestem bardzo zadowolona. I długość fajna i materiał i jeszcze odblaskowe, super :)

Link to comment
Share on other sites

Boże jakie piękne te hurtty  :P Mi to się najbardziej podobają pomarańczowo-żółte lifeguardy, akurat takie jakie by nam pasowały :D

I dzięki Angina za The walking dog - nie słyszałam wcześniej, poluję na pomarańczowe 70tki, których jak na złość nie ma dostępnych :P

 

neyna kolorystycznie pasują na obydwoje ale na Ru jakoś szerzej - pewnie z powodu większej kryzy Balu :)

I dziękujemy za super owieczki! :) szkoda tylko, że łańcuszek chyba jest za ciężki na chudą szyjkę Muffina i kłócę się z myślami, żeby jej nie sprzedawać :(

 

 

Ojoj, szkoda:( Ale już Ci podesłałam na FP potencjalnego nabywcę :D

 

 

BTW dziewczyny, jakby ktoś chciał obejrzeć naszą niezdrową kolekcję obroży i szelek to na blogu się wyspowiadałam :http://bit.ly/1IbsqfZ :P

Link to comment
Share on other sites

nenya,

 

cudna kolekcja, piękne te obroże w pawie piórka, wzdycham sobie oglądając kolekcję i dziękuje za umieszczenie pokaźnego zbioru pokaże go dziś małżonkowi to zamilknie na zawsze i nie będzie się czepiał naszych tylko trzech par szelek :)

 

Ale i tak z obrożami, szelkami czy bez psiaki najpiękniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

Rewelacyjna kolekcja! :D najbardziej mi się podobają szelkiii :P
Zbieramy kasę na kolejne hurtty...

 

Dziękuję :) Jakie Hurtty? Jakie? :D

 

nenya,

 

cudna kolekcja, piękne te obroże w pawie piórka, wzdycham sobie oglądając kolekcję i dziękuje za umieszczenie pokaźnego zbioru pokaże go dziś małżonkowi to zamilknie na zawsze i nie będzie się czepiał naszych tylko trzech par szelek :)

 

Ale i tak z obrożami, szelkami czy bez psiaki najpiękniejsze ;)

 

Ta obroża w pawie piórka totalnie mnie podbiła - materiał lekko opalizuje w słońcu, no bajka! :) Hahah na każdego psa u mnie w sumie też przypadają trzy pary szelek...także ten no :PP

 

 

Faktycznie ale i cena wyższa. Zostanę przy niebieskich. Petkarma wreszcie wysłała obroże, dzieci wybrały pirackie reddingo  ;).

Nenya piękna kolekcja i psy faktycznie przecudne.

 
Dzięki wielkie! :)) Dogha się podzieliła, to też postanowiłam zrobić coming out ! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...