Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

No w koncuuuu :loveu: , dotarła do nas zamiawiana (jeszcze w październiku) gadzedziakowa obroża. Jest świetna, w realu kolory jeszcze ładniejsze.
Tak wiec faktycznie opłacało się czekac. Szkoda tylko że kaszalot ma teraz długie kudły i spod nich mało ją widac....tak wiec zdjecie bez futra ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majusa']No w koncuuuu :loveu: , dotarła do nas zamiawiana (jeszcze w październiku) gadzedziakowa obroża. Jest świetna, w realu kolory jeszcze ładniejsze.
Tak wiec faktycznie opłacało się czekac. Szkoda tylko że kaszalot ma teraz długie kudły i spod nich mało ją widac....tak wiec zdjecie bez futra ;)[/QUOTE]

Śliczna :loveu:
Ile za nią dałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Śliczna :loveu:
Ile za nią dałaś?[/QUOTE]

Dzieki:) 35zł bez przesylki.

ps: mi tez sie mega podoba mam tylko małe "ale" co do zatrzasku, ale to tylko w przypadku Figi po prostu jest dla niej ciut za masywny. Jest masywniejszy niz 2,5cm z psdd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rosiczka']A to moja Ila w swoich pierwszych szelkach :)

[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/1476061_586621008040519_1303512706_n.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

Śliczna Ila i super szele :) , tylko wydaja mi sie zle wyregulowane ? Czy ten pasek piersiowy nie wpija sie za bardzo pod pachami? Mysle ze mogłabys polużnic pasek na szyjce i wtedy pasek piersiowy sie roche cofnie. Pamietaj ze w tego typu szelkach pasek szyjny nie ma byc zalozony tak ciasno jak obroza, spokonnie moze sobie lezec nawet na pasie barkowym.
Jesli sie myle to sorki, przez to futerko ciezko ocenic :), ale nie zaszkodzi sprawdzic czy jej sie nie wpija za bardzo pod paszkami bo mozna to łatwo wyregulowac:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']moj chlopak przeszedl jakas dziwna przemiane haha
chcialam kupic dla malej grety obroze furkidz w misie pandy, a on powiedzial, ze to niezbyt sprawiedliwe i tak znow czekamy na 3 obroze furkidz:)))[/QUOTE]

Co jeszcze wzięliście? Koniecznie pokaż te pandy jak przyjdą! :D

Czy DS miało w którymś momencie takie puzzle albo kolorowe paseczki (Day on Bahama) jak Furkidz?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie doszedł zamówiony rogz ale pierwszy raz mam taką sytuacje obroża miała oryginalną metke (ten kartonik) z oznaczeniem Xl widać że to oryginalnie założona metka a nie przez kogoś a obroża jest w rozmiarze L .
Zmierzyłam i ma 2,2cm więc raczej to nie jest XL ?
W każdym razie rozmiarem pasuje(wydaje mi się że rozmiarowo też jak L bo ma ponad połowe poluzowane a w Xl miałby na max zmniejszone bo to zacisk od 50cm) szkoda tylko że jest taka cienka , zobaczymy jak się będzie sprawdzać na spacerach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Co jeszcze wzięliście? Koniecznie pokaż te pandy jak przyjdą! :D

Czy DS miało w którymś momencie takie puzzle albo kolorowe paseczki (Day on Bahama) jak Furkidz?[/QUOTE]

pandy, te najnowsze rybki i te owoce juicy. ja chcialam inne, ale dobra...trzeba bylo kompromisu:)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...