Jump to content
Dogomania

tesco pet food


chi23

Recommended Posts

to jaką karmę mam mu podać bo ja naprawde nie wiem... ale pies je nie tylko karmę je surowe mięso, i mielone i tuzin różnych innych rzeczy... a poza tym owszem ,ostatnio byłam z Pikusiem u weterynarza na "oględzinach" jakoś tydzień temu i on jest zdrowy i w całości:)

Link to comment
Share on other sites

ja myślę że żywi się psy wedle zasobności swojego portfela. Są ludzie którzy żywią się chlebem z margaryną i pasztetem i stać ich - jeśli w ogóle- na co najwyżej produkty "marki" TESCO i wtedy trudno by żywili swojego psa acaną. C'est la vie.. Jeśli pies jest kochany, niezabiedzony i ma gdzie spać, to i tak jest szcześciarzem w stosunku do np. schroniskowców..... Też chętnie żywilabym się wyłącznie produktami rolnictwa ekologicznego, ale mnie nie stać:roll:

Link to comment
Share on other sites

niektóre dobre karmy wcale nie wychodzą jakoś koszmarnie drogo tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę nie cenę za worek a ilość dawkowania,bo tych gorszych karm daje się o wiele więcej niż tych lepszych.Jedzenie domowe też nie wychodzi drogo,a jest o wiele lepsze niż marketówki.Oczywiście posiłek trzeba dobrać tak by zapewnić psu wszystkie składniki odżywcze.

chi23 na rynku jest sporo dobrych karm.Tu w dziale żywienie są wątki na temat większości karm jakie są.Poczytaj opinie, może znajdziesz jakąś dobrą karmę która będzie pasować

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście uważam, że jak już kotki/pieski muszą jeść tańsze karmy powinny mieć urozmaicone menu, ja daje rybe, kurczaka, gotowane mięsko, serek itp. Znam pieski i kotki wychuchane na canin i też mają różne schorzenia.

No ale twój piesek nie jest już najmłodszy i tylko wyeliminowanie fast-foodu może przedłużyć mu życie. Wyobraź sobie, że twoja babcia je codziennie ostrą pizze, to nie może być zdrowe. Już pomijając fakt, że by po takim jedzeniu była poprostu chora.

W tym przypadku ja jestem za jedzeniem oczywiście bezsolnym, nie tłustym i urozmaiconym warzywami np marcheweczka. Tylko domowej roboty nie te konserwowane odpadki z wzmacniaczami smakowymi i glutenami, to zawiera każda karma, nawet ta naj naj lepsza.

A tak na marginesie, są karmy Junior a spotkał się ktoś z karmami Senior może? moim zdaniem powinny być dla psich i kocich dziadków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...