• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
maszenka

Czekamy na szczeniaka...

11090 posts in this topic

1 godzinę temu, kropi124 napisał:

Dobra, zapraszam do seterkowej galerii.

Linka prosim!

Tylko kurna musiałam zepsuć.... Nie wiem jak sie zmienia tytuł, bo sie literówka wkradła :(

A mi sie udalo zlapac kontakt z hodowcami rasy, ktora mnie interesuje :) Szkoda tylko, ze tak średnio sa chetni an sprzedaz psa do Europy, ale może ktoregos z nich urobie :) 

Jindo, niestety psy z AKC niekoniecznie mi się podobają, a te urodzone w Korei musza do tego być urodzone na konkretnej wyspie żeby mieć certyfikat czystości i przepustkę na wystawy 

Uuu to ciężka sprawa.. I pewnie też jakaś kwarantanna musi być? A rasę aż musiałam sobie sprawdzić w internecie, bo nie wiedziałam jak wygląda :P

2 godziny temu, kropi124 napisał:

Nie łatwiej kupić mix akity ? :D

Haha, no pewnie byłoby łatwiej ;D

Nie, różnią się charakterkiem ;) 

kwarantanna chyba nie jest jakaś bardzo problemowa, niemniej jednak transport kosztuje 1000usd jak nie więcej jeśli się chce żeby pies nie siedział w luku bagażowym 

Ja bym nie miała cierpliwości :P Tak samo nie dla mnie czekanie na konkretny miot pół roku albo i dłużej. Na psa czekałam kilka dni (2?), na kota tydzień i już to było dla mnie długo :D Chociaż też co innego jak ktoś chce kupić psa popularnej rasy, której jest dużo hodowli i zawsze któraś ma szczeniaki na sprzedaż, a co innego jak to rasa, której jest jedna czy dwie hodowle i nie ma wyjścia trzeba czekać :P

Mam dokładnie to samo. Jak pomyśle że miałabym jechać 2 tyś. km po psa to mi sie odechciewa :/ wolałabym poczekać albo wybrać coś spontanicznie :D

Nieno, mnie tez się chce rzygac na myśl o takiej podróży :D dlatego pewnie będę sobie transport załatwiać bo mi się nie opłaca tak daleko po psa jechać. Ewentualnie z urlopem połączę. Złe wspominam jazdę z Białegostoku do Krakowa, z prxesiadka w Warszawie i opóźnieniem do tego XD myślałam ze mi dupa odpadnie bo podróży w obie strony. 

Ja mam hodowle shib mniej niż 10km od siebie, ale nie podobają mi się psy stamtąd No i jechałam przez cała Polskę ;)