• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
maszenka

Czekamy na szczeniaka...

10935 posts in this topic

Finn17 a kiedy Ty to swoje cudo będziesz miała w domku? :) Wczoraj jeszcze zrobiliśmy grawer na adresówce dla Lexi i mamy już chyba komplet "wyprawkowy"! Jutro koło 13/14 wielkie spotkanie! 

5 hours ago, Cath3erine said:

Finn17 a kiedy Ty to swoje cudo będziesz miała w domku? :) Wczoraj jeszcze zrobiliśmy grawer na adresówce dla Lexi i mamy już chyba komplet "wyprawkowy"! Jutro koło 13/14 wielkie spotkanie! 

Mój piesek urodził się 16tego lipca . Hodowca powiedziała , ze piesek będzie gotowy do odebrania jak ukończy 8 tygodni . Myśle , ze moje cudeńko będzie u nas w domu pod koniec Września :) .

dostalam dzisiaj e-mail od pani , ze wyśle mi nowe fotki jak pieski będą miały tydzień :) czekam na zdjęcia zniecierpliwieniem . 

To jednak będzie Lexi a nie luna ? :) 

co dokładnie masz w wyprawce ? 

Powodenia jutro :) daj znać ! 

No to jeszcze 2 naprawdę dłuuugie miesiące czekania :/ Ja przez cały okres oczekiwań po powrocie z pracy szukałam wszelkich informacji dotyczących szczeniąt, ich rozwoju i oczywiście co się tylko da o westach. Teraz tylko wykorzystać w praktyce! Jednak Lexi, pierwsze co przyszło mi do głowy i chyba dlatego tak już zostało. Wczoraj wyrobiłam adresówkę(kość) z imieniem psiaka i moim telefonem. A wyprawka to oczywiście zabawki, maty do nauki czystości, szampon dla szczeniąt o białym włosie, miska na wodę i jedzonko, szelki, smycz, obroża, adresówka, legowisko, szczotka, a karmę mam już wybraną ale jeszcze zobaczę jakiej jakości jest ta, którą dostanę od hodowcy :) 

Ludzie nie załamujcie mnie, ja po szczeniaka jadę dopiero w październiku... zastanawiam się na tym etapie, czy da się umrzeć z niecierpliwości.

Hej Cerro :) 

mnie w miedzy czasie czeka przeprowadzka , przylot mojej mamy ( na miesiąc ), zakup mebli ...wiec będę trochę zajęta i mam nadzieje , ze czas jakoś szybciej mi zleci .

Godzina 22, mała śpi więc mogę trochę "pobuszować po internetach"!  Pomimo głośnego wydechu i bardzo wysokiej temperatury mała dosyć dobrze zniosła podróż. Od samego początku przytulaski, zostałam wylizana chyba po każdej części twarzy po 10 razy haha. Ogl sunia mega pozytywna, zwariowana, a jednocześnie mega uczuciowa co dla nas było czymś naprawdę cudownym. Baliśmy się, że małej ciężko będzie się przyzwyczaić do nas, nowego miejsca a tu takie pozytywne zaskoczenie. Mała biega obok domu jakby to od dawna był jej teren i jakby znała każdy zakątek jak własną kieszeń co ogromnie nas cieszy bo po zabawie zasnęła w legowisku bez nawet jednego jęknięcia. Zobaczymy co będzie w nocy ale obserwując jej dzisiejsze zachowanie i to jak dobrze się czuła w naszym towarzystwie myślę, że nie będzie skomleć. Z ciekawostek to jak przyjechaliśmy z Lexi nasz, a raczej moich rodziców pies w typie jamnika(śpi w garażu a w ciągu dnia biega po posesji) zareagował na małą tak, że warczał i skakał po mnie chcąc ją złapać jednak gdy się trochę uspokoił po prostu pozwoliliśmy mu się zapoznać z nowym członkiem rodziny poprzez stopniowe obwąchiwanie małej (oczywiście pod pełną kontrolą) Dawno serce nie waliło mi tak mocno ze stresu, bałam się, że Sonia(jamnik) może ją ugryźć ale po jakichś 2h naszych "podchodów" obie suczki zaczęły ganiać jedna za drugą tak, że nie chciały się rozstać. Dodatkowo Sonia w pewnym momencie zaczęła małej "matkować" i lizać ją -wyglądało to naprawdę przeuroczo! 3 na 4 siku były na zewnątrz więc uważam to za nasz mały sukces! Poza tym mała od pierwszego rzutu piłką zrozumiała, że chciałabym żeby mi ją podała( za co oczysiscie dostała nagrodę) i nagle okazało się, że już w pierwszym dniu mała przynosi rzuconą piłkę. Jestem w szoku jaki ten mały berbeć jest inteligentny! Zdjęć nie mam zbyt dużo bo nie chiałam małej dręczyć ale to co dziś udało mi się uchwycić udostępniam Wam z wielką przyjemnością! To takie małe szczęście! Cerro najlepiej to się czymś zająć bo ja wiem po sobie, że ostatnie 2 tygodnie to szło oszaleć..

20170722_204121.jpg

20170722_204132.jpg

20170722_191916.jpg

20170722_193539.jpg

Jaka ona śliczna i taka mądra :) Bardzo się cieszę ,ze mała już jest z Wami . Sonia i Lexi teraz będą najlepszymi kumplami , może dzięki jamnikowi ,mała tak nie będzie tęskniła za starym domkiem ?

latwo zakochać się w tej ślicznej białej mordeczce :) Gratulacje :)