Jump to content
Dogomania

RING 5


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='Nor(a)']Dostałam ostatnio (wraz z zakupiona ringówką;)) próbkę szamponu Bio-Groom (Econo-Groom, proteinowy). Kąpałam w nim 3 psy i muszę powiedzieć, że efekt jest bardzo ok. A szukam czegoś co zmiękczy włos i nada takiej jedwabistości. W tej chwili waham się między zakupem Bio-Groom czy czegos z linii All System, ale chyba będzie jednak sprawdzony już Bio-Groom. Nie wiem jak z odżywką i innymi specyfikami, bo czasem szampon jest ok, a odżywka okazuje się do bani (miałam takie nietrafione zakupy z linii YSB:shake:).[/quote]


Hmm rzeczywiście słyszałam już co nieco o kosmetykach Bio-Groom...ale sama jeszcze ich nie spradziałam. Jeżeli chodzi o zmikczenie sierści to moge polecić kosmetyki Dr Lucy. Właściwie to póki co zostałam przy nich, bo po prostu nie natrafiłam na nic lepszego.
Heh YSB też zdecydowanie nie jest dla nas:shake: choć wszyscy nam go bardzo polecali. Mi jakos osobiście nie przypadł do gustu i na moim czarnuchu się nie sprawdził dobrze i raczej nie podobnie jak z Ring5 nie bedziemy juz do niego wracać.
Zastanawiam się jeszcze na wypróbowaniem kosmetyków Crown Royal...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Mam kremowego (do złudzenia białego) golden retrievera.
Chcę wypróbować szampon i odżywkę (odżywka koniecznie do kąpieli - nie przekonują mnie te w spreyu) z firmy Ring 5.
Znalazłam taki szampon, dla białych psów:
[URL="http://allegro.pl/item474053783_ring_5_szampon_dla_psa_bright_white_355ml_sklep.html"]RING 5 SZAMPON DLA PSA BRIGHT WHITE 355ml -- SKLEP (474053783) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
I taką odżywkę (do kąpieli):
[URL="http://allegro.pl/item480616792_ring_5_hair_care_conditioner_odzywka_355_ml.html"]Ring 5 Hair Care Conditioner odżywka 355 ml (480616792) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Byłam zainteresowana odżywką nabłyszczającą z tej firmy, ale znalazłam tylko takowe w spreyu. Nie znalazłam nabłyszczającej do kąpieli...

Co o nich sądzicie? Używał ktoś?
Chcę zaznaczyć, że pies jeździ na wystawy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Ato']Do rozczesywania kołtunów z czystym sumieniem mogę polecić OUT RAGE, moim zdaniem jest bezkonkurencyjny. NIe wiem jak inne kosmetyki, bo nic innego nie stosowałam, ale Out jest super.[/quote]

Potwierdzam do tej pory stosuję ten rozplątywacz z kosmetykami #1 All Systems

[quote name='Kasia&Asti']Mnie na jednej z wystaw namówiono aby spróbować tej odżywki: RING 5 SHOW RING
Do tego ten okropny duszący zapach. Zanim kupie jeszcze kiedykolwiek odżywke w areozolu to się porządnie zastanowię. Odżywke użyłam może jeszcze ze dwa razy, a teraz stoi i kurz zbiera na półce.
Zdecydowanie nie polecam tego produktu![/quote]

Ja również!
Teraz kupiłam Moisturing Protecotr w sprayu #1 All Systems i porównując te dwa produkty, to dzień do nocy...

Link to comment
Share on other sites

Stosowałam dawno kosmetyki tej firmy, nie specjalnie przypadły mi do gustu. Włosy były takie sobie i bez połysku. Teraz stosuję laser lites i próbuję #1 all system. I jestem zadowolona

[quote name='Kasiko']
Teraz kupiłam Moisturing Protecotr w sprayu #1 All Systems i porównując te dwa produkty, to dzień do nocy...[/quote]
[B]Kasiko[/B]- mam do Ciebie pytanko: Czy Moisturing Protector z lanoliną ułatwia rozczesywanie włosów?czy dobrze nawilża i przedłużą świeżość włosów?
I jaki ma zapach, bo to areozol... przy mocnych duszących zapachach mój pies ucieka na drugi koniec pokoju...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa.c']Stosowałam dawno kosmetyki tej firmy, nie specjalnie przypadły mi do gustu. Włosy były takie sobie i bez połysku. Teraz stosuję laser lites i próbuję #1 all system. I jestem zadowolona


[B]Kasiko[/B]- mam do Ciebie pytanko: Czy Moisturing Protector z lanoliną ułatwia rozczesywanie włosów?czy dobrze nawilża i przedłużą świeżość włosów?
[B]I jaki ma zapach, bo to areozol... przy mocnych duszących zapachach mój pies ucieka na drugi koniec pokoju...[/B][/quote]
Też mnie to interesuje, bo generalnie to wole z atomizerami.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o zapach (1All...), to jest bardzo intensywny i jednak trochę duszący. Mój pies go nie lubi, ale ponieważ robię go na stole, więc uciec nie może. Co do efektu się nie wypowiadam, bo jeszcze się na tym za bardzo nie znam, a i stosować pewnie trzeba przez dłuższy czas. Włos może się mniej kołtuni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa.c']Stosowałam dawno kosmetyki tej firmy, nie specjalnie przypadły mi do gustu. Włosy były takie sobie i bez połysku. Teraz stosuję laser lites i próbuję #1 all system. I jestem zadowolona


[B]Kasiko[/B]- [B][U]mam do Ciebie pytanko: Czy Moisturing Protector z lanoliną ułatwia rozczesywanie włosów?czy dobrze nawilża i przedłużą świeżość włosów?[/U][/B]
[B][U]I jaki ma zapach, bo to areozol... przy mocnych duszących zapachach mój pies ucieka na drugi koniec pokoju[/U][/B]...[/quote]

Jesli chodzi o [B][U]Moisturing Protector z lanoliną [/U][/B]to ja niestety nie polecam...poniewaz mój pies dostał po tym spreyu łupież a włosy nie staly sie nawilżone tylko wysuszone...:shake:tylko ze to tez tak róznie bywa bo na moim psie mogło to sie nie sprawdzic na Twoim moze wyjsc super efekt...
aha i zapach wg mnie duszący

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Wiadomo,że każdy kosmetyk u jednych działa, a u innych nie, podobnie jest z ludźmi.
Intensywny zapach u mnie odpada, nie chcę psa dodatkowo stresować. Do czesania używam z all Fabulous Grooming Spray i dla mnie jest bardzo dobry. Ułatwia rozczesanie, delikatnie pachnie, odświeża włosy. Myślałam o Moisturing Protector, aby do pielegnacji dodac lalolinę, ale na chwilę obecną zostanę przy faboluosie :lol:
Aby powrócić do tematu Ringu, to przyzwoity był szampon proteinowy, dobrze się pienił i ładnie pachniał, tyle zalet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa.c']
[B]Kasiko[/B]- mam do Ciebie pytanko: Czy Moisturing Protector z lanoliną ułatwia rozczesywanie włosów?czy dobrze nawilża i przedłużą świeżość włosów?
I jaki ma zapach, bo to areozol... przy mocnych duszących zapachach mój pies ucieka na drugi koniec pokoju...[/quote]

[quote name='Zuza i Noddy']Też mnie to interesuje, bo generalnie to wole z atomizerami.[/quote]

Dla mnie jest super, włoski same się rozczesują. Jak dobrze spryskam nim psiaka to mam problem z głowy z rozczesywaniem go. Mogę nawet pozwolić sobie na 2-dniowe lenistwo. Ten kto ma yorka wie o czym mówię ;) Mój piesek nie ma po nim łupierzu, włosy są nawilżone, raczej dobrze natłuszczone.
Moisturing Protector ma miły zapach, nie jest duszący i jest naprawdę delikatnym aerozolem. Wiem bo miałam wcześniej Show Ring, który jest świetnym kosmetykiem ale producent powinien przemyśleć sposób dozowania. Podczas spryskiwania psa Show Ring wydobywały się kłęby aerozolowego, śmierdzącego dymy. Olejek podawany był pod za dużym ciśnieniem i pies bał się. Musiałam Show Ring używać na zewnątrz ;)
Ogólnie sam produkt nie jest zły, włosy po nim zregenerowały się ale ze względu na dozowanie nie zużyłam całej butli i przeszłam na Moisturing Protector i jestem z niego bardzo zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko dla białej, dla każdej.
Dla białej zarówno Ring5 jak i #1All System mają specjalistyczne preparaty
[URL="http://ring5.pl/opisy-produktow/bright-white-shampoo.html"]Ring. Kosmetyki dla psów - BRIGHT WHITE SHAMPOO[/URL]
[URL="http://www.1allsystems.pl/Product.asp?CategoryID=BBFC8E71-F629-4FFA-B217-DB7834580ED3&ProductID=1B1D4329-4F64-4440-AE81-B9A4F00ABB03"]AllSystem[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To i ja sie juz pochwale :diabloti:

Kupilam odzywke nawilzajaca ze splukiwaniem dla moich yorczek.
I jestem bardzo zadowolona :loveu: sunie sie blyszcza swietnie po tym rozczesuja, ladnie pachna, sa gladziutkie, nie maja efektu siana,
mysle ze po dluzszym stosowaniu bedzie jeszcze lepiej i beda dlugotrwale efekty nie tak jak po olejku palmowym ktory juz mnie tylko wprowadzal w zdenerwowanie :cool1:

A ponadto cos mnie skusilo, zmieszalam odzywke z woda wlalam do atomizera i sama uzylam na mokre wlosy :lol:
Nigdy jeszcze nie mialam ich tak lekkich i gladkich jak teraz :crazyeye: szoking :evil_lol:
Bede stosowac regularnie zwlaszcza ze dwa psikniecia wystarczyly na cale wlosy,ktore mam do konca lopatek :lol:

100% happy :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...