Jump to content
Dogomania

"Z miłości do psa" McConnell


lon_cia

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Niedawno skończyłam. Książka jest genialna. Jeszcze nie czytałam ani nie oglądałam nic co napisałby ktoś kto ma taką wiedze o psach i potrafi to w genialny sposób przekazać. Jeśli miałbym taką możliwość wszystko co związane z psią psychiką załatwiałabym u pani McConnell. taką osobę znać osobiście to skarb.
Nie jest to książka na jeden czy dwa wieczory, której można czytać po kilkadziesiąt stron na raz. Bo to nie opowiadanka tylko nauka. Taka książka behawiorystyczno-psychologiczno-naukowa z wstawkami humoru i psimi opowiadankami na których opierają się wywody.
Duuużo wiedzy w jednym miejscu. Ja na prawdę nie byłam świadoma tego jak bardzo psa można zrozumieć jedynie poprzez obserwację go. Książka daje do myślenia, uczy. Mi poprawiła kontakt z psem i myślę że komfort życia psa w pewnym sensie też.
Ja książkę wygrałam, pewnie inaczej nigdy bym jej nie przeczytała. Ale warto, naprawdę warto.
Książką jestem zachwycona, polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A co to są typowe rady? ;)
Ja nie żałuję kupna i przeczytania tej książki, bardzo merytoryczna, dobrze wyważone proporcje między teorią a praktycznym zastosowaniem. Bardzo ciekawa lektura, można się naprawdę dużo dowiedzieć i poznać naukowe podstawy tego, co niektóre osoby pracujące z psami przyjmują za oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

[quote name='Cockermaniaczka']Ja sie rozczarowalam:p
Ogolnie dobra ale kto oczekuje typowych rad,to ich nie uzyska z tej ksiazki:)[/QUOTE]

nie szukaj w takich książkach typowego pokierowania krok po kroku co zrobić.
Wg mnie bardzo wolno się czyta tą książkę, choć nie mówię iż nie jest przydatna, bo jest. Bardzo za to polecam pierwszą książkę czyli "Drugi koniec smyczy" przeczytałam ją w mig.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...