Jump to content
Dogomania

Bardzo potrzebna pomoc w przytulisku k.Pomiechówka


kingula

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='betinka24']ja jestem ale widze ze kazdy sie wycofal :-([/QUOTE]

My wciąż podtrzymujemy chęć finansowania sterylizacji, oczywiście jesteśmy w stanie rozszerzyć pomoc, ale tak jak pisałam potrzebna jest osoba/osoby które będą w stanie koordynować sprawę na miejscu.

A w tym temacie ciszaaaaa.....

P.S. Malagosiu, również pozdrawiam serdecznie!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Byłam w tym roku u Pani Antoniny w Pomiechówku ponieważ wezwał nas tam Urząd Gminy, chcieli zamknąć jej to przytulisko i liczono, że zrobią to naszymi rękami. U Pani Antoniny rzeczywiście jest za dużo psów, ale są w dobrym stanie, jest tam czysto, przychodzi tzm Pani, która ma płacone za sprzątanie. Pani Antonina naprawdę sobie bardzo dobrze radzi, otrzymuje pomoc od wielu ludzi, byłyśmy również u lekarza, który zajmuje się jej psami, sterylizuje, leczy i wszystko jest tam w porządku, według jego relacji, a raczej nie miałby powodów aby kłamać. Będąc tam nie widziałam ani jednego szczeniaka, ani żadnej suni ciężarnej. Pani Antonina ma tylko jeden problem, nie bardzo lubi wyadoptowywać pieski, bo wydaje jej się, że gdzie indziej będą miały gorzej niż u niej, ale jest to problem wielu starszych ludzi i dopuki zwierzakom nie dzieje się krzywda, to nic z tym nie można zrobić. Jeżeli, ktoś chce jechać tam do niej, słurzę pomocą, mogę się umówić i razem pojechać.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Znalazlan na miau moze przydala by sie dlap.Antoniny psow moze ktos jak jezdzi do niej by to jej wzia i podrzucil:)[B] 2. Kołdra [/B] - duża i dość gruba, z plamą po siku Lunki. Niestety nie mam jej jak wyprać, a cena pralni przekracza wartość towaru... [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_arrow.gif[/IMG] napisz do: [URL="http://forum.miau.pl/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=24250/"]aglo[/URL] (Nowy Dwór Mazowiecki)

Link to comment
Share on other sites

pani antonina wie i potrzebuje ich-znajoma . jezdzi tam okresowo od paru lat z nadarzyna tylko jest to starsza osoba i nie ma jak przewiezc takich duzych gabarytow samochodem wiec na wszelki wypadek pytam.nie zrozumiale napislam czy teraz jest to jasne.jesli macie osobowy samochod to tez nic z mebli nie wejdzie ani materacy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Przesłałam w ubiegłym tygodniu karmę dla przytuliska i rozmawiałam z Panią Antoniną przez telefon. Dlatego mam pytanie, jak w tej chwili wygląda sytuacja w przytulisku (czy jest jakaś regularna pomoc, czy p.Antonina sama zajmuje się psami ? - mówiła że nikt jej nie pomaga i że jest bardzo chora więc chciałabym zorientować się w sytuacji).
Wcześniej na wątku czytałam że były problemy z adopcjami i podejściem do sterylizacji, czy ktoś wie czy to się wyjaśniło i jak tak naprawdę wygląda ?
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...