Jump to content
Dogomania

Sląsk tanie mięso dla psów


Gienia

Recommended Posts

Ja znam fajneMiejsce ale na Sląsku dokładnie w Będzinie. Na Targowisku pod Zamkiem.


Okrawki Wolowe dla Psa 1,5 zl za 1 kilo

Wątroba Wołowa 2 zł za kilo swieza pachnąca kupowałam

Ozory wolowe 4 zl za kilo

Ogony wolowe 5 zl za kilo miesne i szybko sie ugotowaly ;-)

Wymiona Wolowe 1 zl za kilo


Kosci wolowe wieprzowe Gratis !!!!!

Cielęcina Gicz 7 zl kilo

Cielecina skrawki 4 zl kilo

Ogon cielecy 5 zl kilo



Mozna kupic mięso i dla nas,ale to trzeba wiedziec w jakiej budzie ;-) ja raz kupilam schab i smierdzial mi capem



natomiast jesli chodzi o mieso Psie takie tańsze to najlepiej jechać w Sobote ok godz 11 12 przed zamknięciem targowiska wtedy naprawdę kupi się za grosze.


Ja wSobote nakupiłam poł auta miecha ;-)))za 70 zl do tego skrzynka kosci gratis

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Hm, chyba psów nie powinno się karmić takimi "mięsami". Szczerze powiedziawszy ja bym nie zaryzykował. Uważam, że pies powinien dostawać dobrą karmę (mój je [URL="http://www.e-karma.pl/cat-pol-1231850087-Psy-Karmy-suche-dla-psow-Diamond-Naturals.html"]diamond[/URL]), która jest zbilansowanym posiłkiem dla naszego czworonoga. Strasznie mnie dziwi takie kupowanie mięsa dla psa...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='DzikiAli']Hm, chyba psów nie powinno się karmić takimi "mięsami". Szczerze powiedziawszy ja bym nie zaryzykował. Uważam, że pies powinien dostawać dobrą karmę (mój je [URL="http://www.e-karma.pl/cat-pol-1231850087-Psy-Karmy-suche-dla-psow-Diamond-Naturals.html"]diamond[/URL]), która jest zbilansowanym posiłkiem dla naszego czworonoga. Strasznie mnie dziwi takie kupowanie mięsa dla psa...[/QUOTE]

Przypomnę może, że diamonds miał problemy z produkcją i wiele psów jedzących tę karmę w USA zmarło. Oczywiście, skoro uważasz, że suche to coś, do jedzenia czegopies jest stworzony, to ok, masz prawo tak myśleć, ale osobiście uważam, że spokojnie można mięso jeśli jest badane i świerze, podawać psu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kolejny przykład na to jak działa reklama :-/
Mięso jest naturalnym pokarmem psów - nie rozumiem więc dlaczego miało by być złe?! Dodaje się witaminki i warzywka i już jest zbilansowane. [B]DzikiAli -[/B] gdyby ktoś kupował mięso dla królika to by było może i dziwne :-D
Suche karmy to zamiennik i to wygodniejszy dla właściciela. Ale czy ktoś całe życie chciał by jeść "gotowce" - myślę,że nie więc czemu pies ma jeść. Moje psy niestety nie przepadają za suchą karmą, chociaż czasami zjedzą. Ja jestem bardziej pewna składu gdy daję pieskom jedzenie przygotowane osobiście. Nigdy nie wiem co naprawdę jest w gotowych karmach dla psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam, chciałabym odświeżyć ten wątek i dowiedzieć się czy ktoś ma namiary na sprawdzonego dystrybutora lub hurtownię mięsa dla psów z kością lub bez , wołową lub drobiową w woj. śląskim w fajnych , przystępnych cenach, przeglądam namiętnie google , ale nic ciekawego nie znalazłam. :) Jeśli ktoś coś wie , gdzie można zaopatrzyc się w jakieś odpady poprodukcyjne z rzeźni , tanie okrawki mięsa , kości itp. to także byłabym wdzięczna za info;) Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...