Jump to content
Dogomania

Świerklaniec 2003


amster

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Blanka wyciaga z kartonow puchary i madale, bo bedziemy mieli namiot hodowlany do prezentacjii hodowli i tak jest tym pochlonieta ze nie masz co liczyc na to ze sie dzisiaj odezwie. A co do psow to juz wczoraj je wykapalismy. Kiedy Ewka bedziecie na Chechle, bo z tego co widze to ludzie zaczna sie zjezdzac po poludniu w piatek. A wieczorem to bedzie trzeba chyba jakas kolejke wyznaczyc do "wyjezdzania po ludzi" bo juz kilka osob nas o to prosilo bo nikt nie wie oczywiscie gdzie jest ten "zagiel"

Bagowy Malzonek

Link to comment
Share on other sites

A wieczorem to bedzie trzeba chyba jakas kolejke wyznaczyc do "wyjezdzania po ludzi" bo juz kilka osob nas o to prosilo bo nikt nie wie oczywiscie gdzie jest ten "zagiel"

Bagowy Malzonek

Janusz będzie na ten przykład o 5 rano na stacji Chorzów Stary. I też by ewentualnie chciał żeby go przywieźć.

:):)

Link to comment
Share on other sites

ano nie jedzie. stwierdził, że będzie miał kłopot z powrotem, więc lepiej mu będzie jechac pociągiem. nie wiem, czy zostanie na niedzielę, czy tez od razu będzie chciał wracac.

ja też jeszcze q...a nie wiem jak dojadę. pogoda obrzydliwa, muszę przełożyć kąpanie na piatek, jeszcze do szczecina jechać. masakra. jak wyjadę o 17 to będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

wirka

U nas jest słoneczko i nie pada,tak że bądźmy dobrej myśli :fadein:

Tilia

Może coś sie da wymyślić.Ja bym cię chętnie zabrał,ale Mała sie z Tezą nie zmieści na tylnym siedzeniu chyba,no i z mojej to jest troche nerwus do innych suk na swoim terenie,ale w sobote pogadamy,to coś sie może poradzi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Marcin- no, to jakby co pojedziemy na ślepo. Chyba nie zginiemy. Co do noclegu to liczyliśmy na ten samochód właśnie... hmm najwyżej prześpimy się pod namiotem, będą z nami w końcu 3 kudłete grzejniki ;) :D

Speed- dzięki :) doceniam. Tylko wiesz, będzie nas dwie, a oprócz Małej jeszcze jej soistra i borzojka :)

szkoda mi rezygnować z wyjazdu z tak prozaicznej przyczyny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...