Jump to content
Dogomania

A co powiecie na pies +....rolki???


Dudaa

Recommended Posts

[quote name='HuSkaCz']z podwójną siłą, ponieważ to już nie tylko siła psa nas ciągnie, ale amortyzator (no chyba, że tak stabilnie stoimy na rolkach, że niewiem co :evil: ) musi powrócić do poprzedniego stanu.[/quote]

Ciekawa teoria.
Czyli skoro 1 amortyzator daje podwojna sile to nic tylko zakladac po 4 amortyzatory i wtedy smigamy jak rakieta!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Ja proponuje inne wykorzystanie psa nie jako pociągowego a towarzyszącego... przy jeździe. Z uwagi na rozmiar Cribiego raczej mnie nie może ciągnąć ale na pewno będzie chętnie ze mną biegał a i w sumie nie wydaje mi się, żeby pies koniecznie musiał być na smyczy... jak Pańcia będzie uciekać to naturalne, że trzeba gonić... Jeszcze nie próbowaliśmy ale jestem dobrej myśli czekamy na cieplejsze dni i śmigamy do parku... bardzo przyjemnie jeździ się w towarzystwie...:painting:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja jak Zefisia nauczę go komand wybiorę się z nim na rolki ( w lato :) )
U mnie na wsi jest droga prowadząca na inną wieś ale jak jest ciepło chodzę z Zefirem nad rzeczkę jeden kilometr mamy do tego miejsca i on sam nie przepada chodzić po asfalcie i chodzi brzegiem po trawce więc u mnie nie będzie problemu z tym gorzej z zającami i sarnami :/ jest ich u mnie tona ale jeżdze na rolkach od 5 roku życia a mam 14 lat :) i pokonuję 8 kilometrów na nich ( mam pytanko bo moja przyjaciółka ma bokserka jest młodziutki ale ona już sobie planowała jazdę na rolkach jak podrośnie szczeniak ma dopiero 5 miesięcy ale niesamowicie ciągnie na smyczy czy nadaje się psa na rolki (chodzi mi o rasę))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...