Jump to content
Dogomania

26-27-28.03.2010 Katowice - międzynarodowa


immortal

Recommended Posts

  • Replies 654
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='esme8']W tym roku już bez Crufta :) Przypominam tym, co zapomnieli lub nie wiedzą.
Katowice straciły nomiację...
I nic w tym dziwnego[/quote]

Z tego,co sie orientuje to nominacja ma byc "ruchoma".Dla mnie przyznanie Lodzi to porazka,w wielu rasach sa tam najgorsi sedziowie zapraszani ze wszystkich miedzynarodowek w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Dlaczego nic dziwnego?
Byłam dwa razy na wystawie w Kato i dla mnie było wszystko OK..[/QUOTE]

Bylas w tym roku ? Bo jak tak, to nie wiem gdzie mialas ring, ze nie widzialas tego okropnego namiotu, beznadziejnego lodowiska, ciasnoty, mega drogich zgloszen za warunki polowe i finalow na tym maciupkim ringu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Bylas w tym roku ? Bo jak tak, to nie wiem gdzie mialas ring, ze nie widzialas tego okropnego namiotu, beznadziejnego lodowiska, ciasnoty, mega drogich zgloszen za warunki polowe i finalow na tym maciupkim ringu :diabloti:[/quote]

Zgłoszenia faktycznie cholernie dorgie :placz:
ale reszta to chyba nie wina oddziału (?).

Link to comment
Share on other sites

dla mnie to jedna z najlepszych międzynarodówek w Polsce, fakt w tym roku mieli MEGA PROBLEM, ale już nie na gorąco oceniając - dali rade!!!, może troszkę zaniedbali ring główny ( tak zwaną wisienkę na torcie ) ale mieli tyle "schodów", że to pierdoła....

Cruft ma być "ruchomy" więc nie zabrali Katowicom "za kare" , choć ....

jestem na CACIBówce w Katowicach od I, na większości miałam zgłoszone swoje psy lub jako handler wystawiałam, a do tego przeważnie jestem na przynajmniej 2 jak nie 3 dniach BO WARTO

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Bylas w tym roku ? Bo jak tak, to nie wiem gdzie mialas ring, ze nie widzialas tego okropnego namiotu, beznadziejnego lodowiska, ciasnoty, mega drogich zgloszen za warunki polowe i finalow na tym maciupkim ringu :diabloti:[/quote]


moim zdaniem to trochę przesada... wszyscy doskonale wiemy, że spodek był w remoncie i tylko dlatego część ringów była w namiocie, w którym naprawde nie było tak strasznie. w przyszłym roku pewnie będzie juz normalnie i nie będzie namiotu, tylko wszystko będzie w spodku. Osobiście zawsze lubiałem wystawy w Katowicach i tak jest nadal. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='macsow1']moim zdaniem to trochę przesada... wszyscy doskonale wiemy, że spodek był w remoncie i tylko dlatego część ringów była w namiocie, w którym naprawde nie było tak strasznie. w przyszłym roku pewnie będzie juz normalnie i nie będzie namiotu, tylko wszystko będzie w spodku. Osobiście zawsze lubiałem wystawy w Katowicach i tak jest nadal. :loveu:[/quote]


zgadzam się w 100%:razz:

Link to comment
Share on other sites

no ja takie male podsumowanie,
w tym roku setery na malym ringu na lodowisku (masakra) - polski sedzia,
rok temu setery na lodowisku z innej strony, na zgieciu wykladzin (masakra) - polski sedzia.
2 lata temu setery na korytarzu, z wielkim slupem na srodku + nie przyklejona, tylko rzucona na ziemie wykladzina = slizganie sie i potykanie - polski sedzia,
3 lata temu rowniez ring na boku - polski sedzia
4 lata temu - polski sedzia
i to tyle pamietam ;) W Sosnowcu sa rewelacyjne hale targowe, w ktorych wystawa bylaby rewelacyjna i nie rozumiem czemu tam nikt nie chce wynajac terenu :roll:

Skoro spodek byl w remoncie (wiadomym od dawna) nalezaloby wybrac inny teren na wystawe z nominacja na crufts, bo ludzie zza granicy sie z nas śmiali! Przyjechali znajomi czesi i slowacy i byli w szoku! Mi bylo wstyd... i fakt, ze byl remont to zadne usprawiedliwienie moim zdaniem :) Bo to nie imieniny cioci, ze sa tapety jeszcze nie polozone i mozna przymknac oko, tylko wystawa na ktora przyjechali ludzie z wielu krajow Europy i nie tylko. to tyle marudzenia ;) Bo ja mam 10 min na wystawe i mi to wsio jak wyglada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...