Jump to content
Dogomania

Aspol


isabelle30

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chefrenek']Dzięki. A Wy nadal na surowym?[/QUOTE]

Nadal :)
Mam dostęp do fajnego, świeżego mięsa - cielęcina, konina, jagnięcina, nutria, króliki.

Z As - pola jeszcze nie zamawiałam, ale szykuje się jakieś zamówienie jak mi trochę opustoszeje zamrażarka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']czy ktoś zna proporcje mięso-kości w mieszankach Biosk? co prawda wątek dot. Aspolu ale one w jednym sklepie są sprzedawane ;-) to może ktoś wie ...[/QUOTE]

Obiło mi się o uszy (gdzieś czytałam, nie pamiętam gdzie), że mrożonki Primex mają 30% - podejrzewam, że Aspol podobnie, ale najlepiej pytać u źródła - producenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Kajusza']wiem, że primexu mają 10 lub 30% w zależności czy są dla szczeniaków czy dorosłych psów ... chyba napiszę faktycznie maila do producenta :-)[/QUOTE]

Uzyskałaś jakieś informacje od Aspola?

Zamówiłam pierwszą paczkę mięcha z as-pola - fajne są, bo zajmują w zamrażarce połowę tego, co zajmuje primex (nie są po zamrożeniu rozdrabniane, więc trzeba sobie radzić samemu z brzszczotm przy mniejszym psie ;p).

Smród żwacza nieczyszczonego jest dla mnie nie do przejścia - primex przy tym to perfumy albo bezzapachowa papka! Porcjując ten cud przemysłu mięsnego miałam wrażenie, że przed zamrożeniem wysmarowali te żwacze krowimi plackami dla lepszych doznań olfaktorycznych (lepszych oczywiście dla psa, bo mnie aż oczy łzawiły!)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, żwacze z Primexu to perfumy w porównaniu z tymi z Aspolu :evil_lol: Ale za to pies je zjada prawie z miską :cool3:
U nas mielonki Aspolu pies je normalnie (czyli wciąga nosem ;) ), za to tych różnych gryzaków typu tchawice czy krtanie wołowe nie chce nawet tknąc...jedyne, co mu weszło to szyje strusie... szkoda, bo gryzaki są spore i tanie i naprawdę fajnie się prezentują :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Oj tak, żwacze z Primexu to perfumy w porównaniu z tymi z Aspolu :evil_lol: Ale za to pies je zjada prawie z miską :cool3:
U nas mielonki Aspolu pies je normalnie (czyli wciąga nosem ;) ), za to tych różnych gryzaków typu tchawice czy krtanie wołowe nie chce nawet tknąc...jedyne, co mu weszło to szyje strusie... szkoda, bo gryzaki są spore i tanie i naprawdę fajnie się prezentują :([/QUOTE]

a te gryzaki też z aspolu są? nie widziałam ich .. tylko serca wołowe .. których nie było ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']a te gryzaki też z aspolu są? nie widziałam ich .. tylko serca wołowe .. których nie było ;-)[/QUOTE]
Gryzaki na stronie są dostępne tutaj:
[url]http://www.sklep.miesodlapsow.pl/category/gryzaki[/url]
Ja kupowałam ich produkty na wystawie i tam mieli spory wybór, chyba wszystko co jest na stronie. W sklepie widzę, że szyi strusich niestety nie ma...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='japanisze']Uzyskałaś jakieś informacje od Aspola?

Zamówiłam pierwszą paczkę mięcha z as-pola - fajne są, bo zajmują w zamrażarce połowę tego, co zajmuje primex (nie są po zamrożeniu rozdrabniane, więc trzeba sobie radzić samemu z brzszczotm przy mniejszym psie ;p).

Smród żwacza nieczyszczonego jest dla mnie nie do przejścia - primex przy tym to perfumy albo bezzapachowa papka! Porcjując ten cud przemysłu mięsnego miałam wrażenie, że przed zamrożeniem wysmarowali te żwacze krowimi plackami dla lepszych doznań olfaktorycznych (lepszych oczywiście dla psa, bo mnie aż oczy łzawiły!)[/QUOTE]

Do mnie też przyszło mięsko z aspola. Faktycznie zajmuje mało miejsca co jest dobre przy mniejszych zamrażarkach. Torebki zamrożone są "na płasko". Co do mięsa...jest to mięso dobrej jakości oczywiście biorąc pod uwagę, że jest to mięso dla psów. Całość ładnie wygląda i pachnie. I co istotne...po rozmrożeniu nie wypływa z niego woda. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='japanisze']Wszystkie psiaki na barfie??? :)

U mnie porcjowanie dosyć kłopotliwe(szczególnie produkty z kością), najbardziej lubię wołowinę z chrząstką (a raczej Karolcio lubi :))))[/QUOTE]

Nie! Dziadziuś musi jeść karmę.

Nie orientujesz się czym różni się cielęcina aspol od cielęciny piesek stefek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']Da radę przekroić zamrożone? Mnie trochę przeraża wielkość paczek Pieska Stefka.[/QUOTE]

Wiesz co jak do mnie doszło to dało radę. Potem jak wyjęłam z zamrażarki to miałam problem ale dałam temu poleżeć godzinę i poszło gładko. No właśnie zastanawiam się czy mi się taki Stefek zmieści do lodówki? Aspol ma wymiar taki mniej więcej jak mały zeszyt. A Stefek? Ktoś wie?

Edit: Uzyskałam odp. z Aspolu.

[QUOTE][FONT=Arial][SIZE=2]Linia Piesek Stefek to te same produkty tylko w większych opakowaniach 2,5kg (ok 35x25 cm) mniej więcej wielkość laptopa[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Edited by Chefrenek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']
Nie orientujesz się czym różni się cielęcina aspol od cielęciny piesek stefek?[/QUOTE]

Nope. Cielęcinę, koninę i jagnięcinę kupuję świeżą w mięsnym - sprzedają już pomieloną dla psów, super świeże mięcho, bulwy zajadają aż się uszy trzęsą :D

Sama jestem ciekawa tej linii ekonomicznej Piesek Stefek, moim zdaniem pewnie się różni jakością (mimo zapewnień producenta) - daj znać jak sprawdzisz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 6 months later...

[quote name='greenrabbit']mam wrażenie że w ostatnim roku jakość aspolu spadła (np. wołowina z chrząstką) ktos ma podobne doświadczenia ? poza tym mięcho przyszło do mnie jakby drugi raz zamrażane.. sarna śmierdziała niesamowicie (co hrabiemu się zresztą podobało)[/QUOTE]

jakość spadła a cena wręcz odwrotnie... ;/

miesiąc temu zamówiłam wołowinę z chrząstką i to było moje ostatnie zamówienie w As-Pol'u , więcej chrząstki niż mięsa i jak nigdy moje psy nie miały rewolucji po żarciu tak teraz 3 dni ich układ pokarmowy się buntował mega biegunką :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...