Jump to content
Dogomania

Aspol


isabelle30

Recommended Posts

Mój pies alergik w miarę dobrze funkcjonuje przede wszystkim dzięki diecie BARF. Najbardziej jej odpowiada: dziczyzna, struś i właśnie królik. Kupiłam tą karmę z królika, bo wiem jak pozytywnie wpływa na mojego psa i poza tym skusiła mnie cena. Kto ma psa z alergiami skórnymi ten wie ile kosztują hipoalergiczne karmy... [URL="http://http//www.sklep.miesodlapsow.pl/product/Krolik-1kg-%28B%29,3.0#"]BIOSK królik[/URL] ładnie pachnie, jest to karma mięsno-kostna. Kupy po niej eleganckie. Pies czuje się cudownie. Polecam wszystkim właścicielom psów z alergiami, być może ta karma pomoże waszym psiakom. Cena jak na tak wysoką jakość karmy jest naprawdę niewygórowana. Poza tym zdrowie naszych psów jest przecież bezcenne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za opinię. Udało nam się już spróbowac królika z As-polu. Pies (wybredny) je z ochotą, mięso wygląda bardzo fajnie. Cerber nie jest alergikiem ale na pewno w ramach odmiany włączę mu królika na stałe. Do spróbowania został jeszcze struś, bo dziczyzna też u nas jest hitem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ostatnio zakupiłam na próbę mięcho z serii Piesek Stefek, konkretnie indyka z kością oraz indyk + wołowina z kością i jestem zadowolona z jakości (moje psy również ;) ). Jedyną "wadą" jak dla mnie jest sposób pakowania (zamrożone bloki 2,5 kg), bo nie mogę podzielić mięsa zamrożonego bez użycia tasaka. No ale za tą cenę jestem skłonna się pomęczyć, tym bardziej, że mięso wygląda na prawdę ok. Cieszę się podwójnie, ponieważ siedzibę firmy mam pod nosem (dosłownie z 300m) więc mogę sama kupować kiedy i ile potrzebuję :) W tej chwili indyk z tej serii kosztuje mnie mniej niż np. korpusy z indyka w sklepie mięsnym czy inne najtańsze elementy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja ostatnio zamawiałam mięsko z as-polu i Biosku. Transport rewelacja. Żołądki i indyk mielony z kośćmi OK, ale niestety dzik z kością nie wchodzi moim psom....

Młodsza to już od jakiegoś tygodnia wybrzydza przy BARFie - nie wiedzieć czemu, ale nawet nasz wszystkożerny, żarłoczny golden dzika sobie odpuścił :shake: Pachnie przepięknie, świeżo. Przemycam z indykiem, to jakoś idzie... Zastanawiam się, czy nie jest to po części wina zmielonych kości - Homer nimi pluje :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio zamówiłam Pieska Stefka i żołądki, odebrałam na wystawie.
Wszystko oceniam na plus - super kontakt ze sprzedawcą, miła obsługa przez telefon i przy odbiorze, bez problemów :) A co do mięsa, to jakość super, akurat pasuje mi takie pakowanie po 2,5kg, bo mam na jeden posiłek :) Psy na żołądki, na indyka i wołowinę rzucały się jakby rok nie jadły i tak jest do dziś. Koty to samo :) Poza tym cena mi bardzo odpowiada, bo w sklepach mięsnych musiałabym zapłacić sporo więcej a i nie ma takiego wyboru. Jedyne co mi nie pasuje to to, że nie mam siedziby obok siebie tak jak arcana81 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja od jakiegoś czasu kupuję te mielonki, zarówno aspol jak i biosk. Zdaję sobie sprawę, że w tej cenie nie może być zmielone pierwszej klasy mięso z jelenia czy sarny. Niestety moja sunia jest alergiczką, a ja nie chcę jej dawać suchego pokarmu i te mielonki są dla nas super rozwiązaniem. Poza tym psica dostaje jeszcze królika z kością (świeżego), szyje indycze, ogony wołowe, mostki wołowe.

Link to comment
Share on other sites

jak mocno przemielone jest to mięso z aspolu i biosku?
Szukam bardzo drobnej mielonki z kością, te z primexu były dla Lennego za grubo mielone...
Chcę mu kupić mięso którego w sklepie nie dostanę - cielęcinę, koninę, królika, jelenia - czy ktoś miał? może zrobić foty rozmrożonego?

Link to comment
Share on other sites

ja zdecydowanie AsPol polecam! wcześniej byl prodblem bo ze względu na gabaryty lodówki trzeba bylo szukac chetnego, który wezmie na pol 30kg, ale teraz znalazlam sklep zoologiczny, ktory sprzedaje ich proukty pojedynczo i jeszcze mi gratis pod drzwi dowoża, wiec jedziemy tylko na AsPolu i BIOSku

Link to comment
Share on other sites

Kupuję królika - pycha, dzika - pycha. Flaki nie czyszczone - mniam mniam, wołowinę z chrząstką - niestety koty mają sraczkę, dwa psy dostały uczulenie. Jeszcze indyk z kością jest dobry i tani ale psy też się uczuliły. Koniną sumienie mi nie pozwala karmić, serca wołowe w całości daję wyłacznie kotom, mielonych nie chcą jeść.
Ogólnie jestem uzależniona od firmy Aspol.
Kupuje takie ilości, że przy mięsie ze sklepu poszłabym z torbami.
Zawsze mi się marzyło, żeby dawać psom mielone mięso różnych gatunków, kupowałam ochłapy, gotowałam, mieliłam - makabra i dużo większe pieniądze.
A teraz to marzenie mogę nareszcie zrealizować.
Daję na surowo z gotowanym ryżem i olejem.
Koty karmię wyłącznie surowizną. Jeden grubszy od drugiego. Teraz mają fazę na flaki wołowe nieczyszczone. Bączek to ten z awataru zaraził mi się kocim katarem. Nie wim czy to wpływ żywienia, ale pozostałe sie nie zaraziły, a on sam bez problemu wyzdrowiał w ciągu dwóch tygodni.
Tak że polecam mięsko.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Zamówiłam w poniedziałek około 23, paczkę z zamrożonym mięsem dostałam dzisiaj około 15. Wszystko super, w małych paczkach (nie duży zamrażalnik) wagowo więcej niż podane na paczce. Mój wybredny rudzielec dostał dzisiaj pierwszy raz koninę - wciął aż miło, wyczyścił miskę. Będę dalej tam zamawiać, dla mnie super, a pies też zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Ja też karmię mrożonkami Aspol i Biosk, ponad rok. Pies ma piękną sierśćm jest zdrowy. Zrezygnowałam z sarniny, dzika itp -jadł niechetnie. Za to wołowina, cielęcina, indyk, żołądki -super......
Mam tylko takie wątpliwości, o których powiedział mimjeden weterynarz - w takim mięsie nie wiadomo, co jest zmielone, więc mogą być pasożyty.... Ci o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...