Jump to content
Dogomania

Pogryziony Nowofunland u dr K w Wołominie POD OPIEKĄ EMIR


Laura1108

Recommended Posts

[quote name='Porta Nigra']Nasza Fundacja zaangażuje się w zbieranie funduszy, wystawimy allegro cegiełkowe, zrobimy bazarki, kasa się znajdzie. Będziemy mu też szukać domu stałegogdy tylko uda się godoprowadzić do takiego stanu, że będzie go można z czystym sumieniem wydać. Problem polega na tym, że my jesteśmy w większości z okolic Wrocławia, w Warszawie możemy liczyć na pomoc Sonikowej i innych ludzi dobrej woli :loveu:, niemniej deklarujemy chęć pomocy.[/quote]


Madallena, to może możnaby go do hoteliku zabrać, pieniądze pewnie wpłyną w ciągu kilku dni, ale on nie może tam czekać..:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][COLOR=red]PILNIE potrzebne wpłaty! [/COLOR][/B]
[COLOR=black][B]Już dzisiaj można go zawieźć do hotelu :multi:[/B][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][B]KOSZT 400 zł/miesiecznie + karma[/B][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[SIZE=5][COLOR=red][B]PILNIE Klinika i ew. leczenie. Szczepienia, fiprexy itp. Znacie koszta! POMOZCIE CLIFFORDOWI![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psi Ratownicy']Ja już też jestem.
Z psem niestety nie jest dobrze. Jest pogryziony i ma najprawdopodobniej Babeszje....
[/quote]


babeszjoze zdiagnozował ten wspaniały wet? :angryy:

działajcie kochani!!!! Macie u mnie 350 zł - 123 z groszami z bazarku Porta Nigry na Dinga z Boguszyc i reszta od Pysi jako, ze dzięki niej udało sie dla Dinga zebrać sporo a chłopak już bezpieczny!

tylko go zabierzcie :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] działajcie kochani!!!! Macie u mnie 350 zł - 123 z groszami z bazarku Porta Nigry na Dinga z Boguszyc i reszta od Pysi jako, ze dzięki niej udało sie dla Dinga zebrać sporo a chłopak już bezpieczny!
[/quote]


Dorzucę brakujące 50 zł.. Zabierzcie go, dziś bo babeszja go pokona...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Trzymajcie kciuki i nie opuszczajcie wątku proszę. Jeśli pies stamtąd wyjdzie, to będzie potrzebna pomoc przy organizacji karmy i leczenia. Każdy kto ma niufa albo wielkopsa to wie ile kosztuje zwykła kroplówka dla takiego byka..[/QUOTE]
Jak psiak stamtąd wyjdzie to prosze o PW (na dogomanii jestem nieregularnie). Dorzucę 100 do karmy lub leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...