Jump to content
Dogomania

Jak zostać hodowcą


ma

Recommended Posts

[quote name='wandko']W jednym można się z Tobą zgodzić w 100% Faktycznie "naplątałaś" :-o

Pomieszałaś wszystko ze wszystkim.

Ale po kolei:

1. Hodowlę możesz założyć (to znaczy zarejestrować przydomek hodowlany) w każdym momencie. Nie jest Ci do tego potrzebny pies, suka, chomik ani starszy brat. Tak jak z regulaminów wynika, musisz mieć skończone 16 lat i być członkiem ZKwP.
[/QUOTE]

A członkiem ZKwP moze zostac osoba która ma ponize 16 lat?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[I]"Członkiem zwyczajnym Związku może być osoba mająca obywatelstwo RP lub stałe miejsce zamieszkania
na terytorium RP, która ukończyła 16 lat, nie jest pozbawiona praw publicznych i nie należy
do żadnej innej polskiej organizacji kynologicznej. Przyjęcie osoby niepełnoletniej wymaga zgody rodzica
lub opiekuna prawnego."

[/I]Jak widać, nie może być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandko'][I]"Członkiem zwyczajnym Związku może być osoba mająca obywatelstwo RP lub stałe miejsce zamieszkania
na terytorium RP, która ukończyła 16 lat, nie jest pozbawiona praw publicznych i nie należy
do żadnej innej polskiej organizacji kynologicznej. Przyjęcie osoby niepełnoletniej wymaga zgody rodzica
lub opiekuna prawnego."

[/I]Jak widać, nie może być.[/QUOTE]

Ale za zgodą rodzica tak?:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dobrze, że to przeczytałam:
BULDOG FRANCUSKI.MA WADE ZGRYZU.GDY JĄ KUPOWAŁAM PYTAŁAM O ZGRYZ.SUCZKA BYŁA W TRAKCIE WYMIANY ZABKOW ,MIALA 3,5 M-CA.HODOWCZYNI TRZESACYMI SIE REKAMI POKAZYWALA ZGRYZ I ZAPEWNIALA ,ZE JEST OK.
I teraz w świetle waszych odpowiedzi aby rozmawiać z hodowcą itp. skąd mamwiedzieć, że szczeniak bedzie ok. Chyba wady zgryzu powinny być przy oglądaniu miotu przez organizację?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...