Jump to content
Dogomania

Jaka karma dla shih tzu?


Yanni

Recommended Posts

Jejku :) nigdy bym nie wpadła że takimi rzeczami można karmić psiura:)A ja też mam problem czym karmić teraz moje futrzaki...A ja mam nowego właśnie futrzastego!!!!!!!! Gabi rasy hawańczyk ! To już czwarty więc u nas wesoło:loveu: A karma fitmin,co o niej myślicie????Składu nie ma bo dostałam próbkę reklamową

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Jejku :) nigdy bym nie wpadła że takimi rzeczami można karmić psiura:)A ja też mam problem czym karmić teraz moje futrzaki...A ja mam nowego właśnie futrzastego!!!!!!!! Gabi rasy hawańczyk ! To już czwarty więc u nas wesoło:loveu: A karma fitmin,co o niej myślicie????Składu nie ma bo dostałam próbkę reklamową[/QUOTE]

chi23 czy ty masz hawańczyka??:loveu:A może pochwalisz sie fotką .
Ja też mam hawańczyka a karmie psiaki royalkiem jeden ma 9lat i jest prawie od szczeniaka na royalku i jest ok drugi szczeniak wcina też royala juniorka nie chce innego o prubowała pro plan,eukanuba,hils,arion i nic bleeeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Jejku :) nigdy bym nie wpadła że takimi rzeczami można karmić psiura:)A ja też mam problem czym karmić teraz moje futrzaki...A ja mam nowego właśnie futrzastego!!!!!!!! Gabi rasy hawańczyk ! To już czwarty więc u nas wesoło:loveu: A karma fitmin,co o niej myślicie????Składu nie ma bo dostałam próbkę reklamową[/QUOTE]

Badziew, szukaj innej.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siamensis']..hm to ja w takim razie mam "kudłaty odkurzacz...":lol:[/QUOTE]

:D:D ja to na mojego czasem mowie odkurzacz! poza przekaskami owocowymi lubi takze resztki z jedzonka lezacego na dworzu:lol: obok mojego domu mam jedzonko wiec wychodzac z Toffciem na spacer natrafiamy na pomidorki, placuszki, cebulke itp.... wszystko jest dobre!! do czasu gdy Pani zobaczy i wyjmie z pyszczka:eviltong:
Jesli chodzi o owoce to winogronka i brzoskwinki owszem a i arbuzik sie kiedys zdarzyl;) i kiszona kapusta!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pytanie: jak wasze shih tziaki przechodzily zmaine pokarmu z juniora na shih????????????? (karma royal) bo moj jest malym lakomczuchem ale niestety teraz w trakcie zmiany je raz dziennie. Rano jak mu dam to konczy wieczorem:( nawet ciasteczek nie chce jesc, ktore tak uwielbial!!! czy Wy tez tak mieliscie??? czy po czasie Wasze shih przyzwyczaily sie do nowej karmy???

Link to comment
Share on other sites

Marny tez zjadal wszystko. Jak go glod przycisnie to zje ale nie jest zadowolony ze zmiany. Odrazu nie zjada, zostawia w miseczce i tak od rana lezy do wieczora. Teraz jest dodatkowo na witaminkach bo mu strasznie siersc wypadala no i czekamy na rezultaty. Dziekuje za odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Hawanka']A na jaką karme ją przestawiasz ???

I na jakich witaminkach jest ???[/QUOTE]

Tzn ja podaje mu caly czas royala. Czyli z juniora przechodzi na shih tzu adult.
Witaminki bierze ale to na siersc bo mu strasznie wypadala i po 2 tyg zaczynam widziec poprawe...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sierść mu wypada, bo zmienia na "dorosłą" ;)
Polecam zaopatrzyć się w Omegan. To "syropek" na bazie Omega 3 i 6, w formie takiego a' la oleju. Podaje się to codziennie psu do jedzonka. Uwaga! Pachnie rybami :eviltong:

Ja podaję swojej RC Mini Beauty, ma 14 miesięcy. Za szczeniaka jadła Mini juniora. Jestem zadowolona, choć jakbym znalazła coś w podobnej cenie i tak samo dobrego bądź nawet lepszego - spróbowałabym jej podać.

Macie jakieś konkretne propozycje? :)

Co do przysmaków - moja uwielbia białe winogrona, jabłka, parówki. Za warzywami nie przepada jakoś specjalnie, chyba że sa ugotowane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Sierść mu wypada, bo zmienia na "dorosłą" ;)
Polecam zaopatrzyć się w Omegan. To "syropek" na bazie Omega 3 i 6, w formie takiego a' la oleju. Podaje się to codziennie psu do jedzonka. Uwaga! Pachnie rybami :eviltong:

Ja podaję swojej RC Mini Beauty, ma 14 miesięcy. Za szczeniaka jadła Mini juniora. Jestem zadowolona, choć jakbym znalazła coś w podobnej cenie i tak samo dobrego bądź nawet lepszego - spróbowałabym jej podać.

Macie jakieś konkretne propozycje? :)

Co do przysmaków - moja uwielbia białe winogrona, jabłka, parówki. Za warzywami nie przepada jakoś specjalnie, chyba że sa ugotowane :)[/QUOTE]

Ja też podaje royala Beauty i chwilowo Profinum ...Też chciałabym zmienic ale nie ma za bardzo wyboru jezeli chodzi o psy które jak urosną benda wazyć ok 5 kg(duże krokiety)

A odnośnie karm to te super premium nie sa dostepne w polsce mam na myśle te karmy dla mały ras a Taste of the Wild ma duże krokiety,Acane nie chce pisica jeść ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem na etapie zmiany karmy dla swojej shih... Przeszukuję net od jakiegoś czasu - czarna magia ;/
Wynalazłam Acanę:
[URL]http://www.krakvet.pl/acana-adult-small-breed-75kg-p-12786.html[/URL]

Poproszę o opinie ;)
Przemawia do mnie i cena i skład, jednak nie wiem jak jest w rzeczywistości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxy']Marny tez zjadal wszystko. Jak go glod przycisnie to zje ale nie jest zadowolony ze zmiany. Odrazu nie zjada, zostawia w miseczce i tak od rana lezy do wieczora.[/QUOTE]
Miska z jedzeniem nie może być do ciągłej dyspozycji psa. Daj psu 15min na najedzenie się, jeżeli po tym czasie w misce coś zostanie, albo to wyrzuć (jeżeli jet to gotowane, bądź namoczone suche) albo schowaj do następnej pory karmienia (jeżeli suche). Pies nauczy się, ze pora jedzenia służy do jedzenia i Ty decydujesz kiedy ona jest i jest pies zależny od Ciebie. Metoda nie dość, że pomaga przy marudzących psach to jeszcze pozytywnie zacieśnia więzi ;)

To dobry sposób na oduczenie niejadków grymaszenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Jestem na etapie zmiany karmy dla swojej shih... Przeszukuję net od jakiegoś czasu - czarna magia ;/
Wynalazłam Acanę:
[URL]http://www.krakvet.pl/acana-adult-small-breed-75kg-p-12786.html[/URL]

Poproszę o opinie ;)
Przemawia do mnie i cena i skład, jednak nie wiem jak jest w rzeczywistości :)[/QUOTE]
My jestesmy na Acanie od 8 mies. baaardzo zadowoleni jesteśmy. Dodatki sa różne,bo Karatek jest odkurzacz,ogólnie pozytyw.Pobiła eukanubę i royala :-) ale uwaga,ciężko przestawic na nią psa wychowanego na drobiu,to tak z racji znajomych ,którzy próbowali.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...