Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,


Szukam miejsc nas spacer z wyżłem. Pola mokotowskie przerabiamy codziennie, chciałabym trochę urozmaicić sobie spacery. Park/lasek powinien być oświetlony :) powinien też być duży - wiadomo jak to z wyżłem. Coś polecicie?

Chętnie też poznamy psa z równie dużym temperamentem i chęcią do biegania, gdzieś z okolic właśnie pól mokotowskich :) bo nic tak dobrze nie robi jak wybiegany pies.

Link to comment
Share on other sites

A ja najchętniej poszukuję pieska, wielkości mniej więcej spaniela, do zabawy z moim bokserem.
Z takimi najlepiej się bawi. Rzadko zdaża się, by mniejszy od niego pies chciał nad nim dominować, więc nie dochodzi wtdy do spięć.
Tymczasem duże często próbują szczęscia, a Albin nie pozwoli sobie na dominację. Nici w tedy ze spaceru :shake:
Jesteśmy z Bródna-Podgrodzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hej, przywiozłam do siebie na studia na jakiś czas mojego ukochanego setera i stąd do was pytanie :) Gdzie w Warszawie moge bezpiecznie wypuścić luzem psiaka, który lubi sie oddalać? Znajomi polecają mi las kabacki i zastanawiam sie czy to bezpieczne miejsce? Mieszkam na Ursynowie, studiuje i jak do tej pory wypuszczam psa na terenie SGGW, ale juz go to nudzi, bo nie ma z kim sie tam bawic... A moze ktos chetny na spacer? :)

Link to comment
Share on other sites

U nas w okolicy są fajne pola i sporo seterów tu spaceruje, ale mielibyście trochę daleko, bo to przy cmentarzu bródnowskim...
Ja słyszałam, że w lesie kabackim nie wolno spuszczać psów i podobno tego pilnują, ale nie wiem, ile w tym prawdy, byliśmy tam parę razy, ale tylko na obrzeżach.
Przy metrze Natolin macie fajne tereny, pola przechodzące potem w las.

Link to comment
Share on other sites

hej,
prawdopodobnie jutro wyląduje u mnie na DT(a może i na DS...:)) szczeniaczek w typie laba. poza setką innych wątpliwości które rozwiewam przeglądając różne fora i strony, mam takie pytanie:
gdzie w Wawie na Bielanach/Bemowie/Żoliborzu fajnie jest się wybrać z psem? nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich stron tego tematu:)

Link to comment
Share on other sites

motyleqq jeśli maluch jest zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym polecam park Herberta- między ulicą Magiera i Staffa. Park jest ogrodzony, bywa w nim dużo goldenów, labków i innych psów dużych i małych, a do tego jest odgrodzony specjalny teren dla psiaków, gdzie możesz bezpiecznie malucha spuścić ze smyczy i uczyć go przychodzenia na wołanie.

Link to comment
Share on other sites

piesek się pojawił, tylko zupełnie inny.
już na pierwszym spacerze, takim pod blokiem, zrozumiałam że ludzie z psami są po prostu NIESAMOWICI, rozmawiają, opowiadają jak było u nich na początku, a w tym czasie psy mają frajdę, chociaż ja byłam ciągana przez małą na wszystkie strony bo bałam się ją spuścić :)

znacie jeszcze jakieś miejsca w moich okolicach oprócz parku Herberta, do którego pewnie się wybiorę? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']motyleqq jeśli maluch jest zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym polecam park Herberta- między ulicą Magiera i Staffa. Park jest ogrodzony, bywa w nim dużo goldenów, labków i innych psów dużych i małych, a do tego jest odgrodzony specjalny teren dla psiaków, gdzie możesz bezpiecznie malucha spuścić ze smyczy i uczyć go przychodzenia na wołanie.[/QUOTE]
No, proszę. Kilka ładnych lat spędziłam w tych okolicach i pobliskie LO kończyłam, a nie miałam pojęcia, że ten park się tak zowie.
Ale podobnie jest ze stawami Brustmana :) Często ludzie je kojarzą, ale nie znają nazwy.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Fajnie - w takim razie zgadamy się bliżej soboty i umówimy się konkretnie. Mam nadzieję, że Duffel nie przejawia zapędów dominacyjnych, bo wtedy spacerek może być ciekawy ;-)[/QUOTE]

Duffel jest bardzo elastycznym psem i nie przejawia za grosz agresji dominacyjnej. Mój zwariowany doberman robił z nim co chciał (przewracanie, podgryzanie, kładzenie się itp.) a Duffel był tym zachwycony i odwrotnie :evil_lol: Świetny pies ze świetnym charakterem :)

Właśnie Ewo może się umówimy na kolejny spacerek w tym tyg. w lasku bródnowskim? Jaki termin i godz. by ci pasowała? Jeżeli masz ochotę oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']No, proszę. Kilka ładnych lat spędziłam w tych okolicach i pobliskie LO kończyłam, a nie miałam pojęcia, że ten park się tak zowie.
Ale podobnie jest ze stawami Brustmana :) Często ludzie je kojarzą, ale nie znają nazwy.[/QUOTE]

A ja mieszkam w okolicy dopiero od 3 lat i dopiero kilka miesięcy temu zwróciłam na to uwagę :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika Volturi']Fajnie - w takim razie zgadamy się bliżej soboty i umówimy się konkretnie. Mam nadzieję, że Duffel nie przejawia zapędów dominacyjnych, bo wtedy spacerek może być ciekawy ;-)[/QUOTE]
Jasne :)
Nie, Duffel nie przejawia zapędów dominacyjnych i nie za bardzo toleruje, jak jakiś pies na niego skacze, wtedy potrafi wyraźnie pokazać, że mu się to nie podoba, ale kiedy pies z niego zejdzie na powrót jest najlepszym kumplem ;)

[quote name='Amber']Duffel jest bardzo elastycznym psem i nie przejawia za grosz agresji dominacyjnej. Mój zwariowany doberman robił z nim co chciał (przewracanie, podgryzanie, kładzenie się itp.) a Duffel był tym zachwycony i odwrotnie :evil_lol: Świetny pies ze świetnym charakterem :)

Właśnie Ewo może się umówimy na kolejny spacerek w tym tyg. w lasku bródnowskim? Jaki termin i godz. by ci pasowała? Jeżeli masz ochotę oczywiście.[/QUOTE]
O jakie miłe słowa o Dufflu :oops: Fakt, on jest bardzo elastyczny w zabawach z psami, daje ze sobą robić w zasadzie wszystko :cool3:

Bardzo chętnie się umówimy :) Najbardziej pasowałby mi czwartek około 12:30-13:00.
Ewentualnie środa, ale później, dopiero około 14:30 bym mogła.

Link to comment
Share on other sites

Nie dość, że miłe to jeszcze prawdziwe ;).

Jak pasuje najbardziej czwartek to niech bedzie czwartek o 12:30 :). Telefony do siebie mamy więc jakby się coś zmieniło dam znać smsem. Wezmę aparat może to porobię jakieś fotki naszym wariatom ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Nie dość, że miłe to jeszcze prawdziwe ;).

Jak pasuje najbardziej czwartek to niech bedzie czwartek o 12:30 :). Telefony do siebie mamy więc jakby się coś zmieniło dam znać smsem. Wezmę aparat może to porobię jakieś fotki naszym wariatom ;).[/QUOTE]
Ok, do zobaczenia :)
A gdzie się umawiamy, żeby się znowu nie szukać pół godziny ? :lol: Przy tym parkingu przy górce chyba będzie najbezpieczniej ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Hej, przywiozłam do siebie na studia na jakiś czas mojego ukochanego setera i stąd do was pytanie :) Gdzie w Warszawie moge bezpiecznie wypuścić luzem psiaka, który lubi sie oddalać? Znajomi polecają mi las kabacki i zastanawiam sie czy to bezpieczne miejsce? Mieszkam na Ursynowie, studiuje i jak do tej pory wypuszczam psa na terenie SGGW, ale juz go to nudzi, bo nie ma z kim sie tam bawic... A moze ktos chetny na spacer? :)[/QUOTE]

Widzę, że koleżanka "po fachu" ;) Ja też z SGGW i chyba nawet Twojego pieska widziałam jakiś czas temu. Las kabacki to świetne mejsce na spacery. O ile omijasz często uczęszczane ścieżki rowerowe to nie ma problemu (rowerzyści nie patrzą na psy i nie zwalniają, więc trzeba uważać).
Ja akurat teraz na Tarchominie mieszkam więc do lasu kabackiego już tak często nie jeżdżę z psami, ale polecam. Poza tym uwielbiam las bielański, również świetne miejsce do pobiegania dla psiaków:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...