Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej, u mojej Loli pojawił się problem ze szczekaniem jak coś usłyszy albo jak ktoś obcy wchodzi do domu. do psów jest ok, z każdym się dogada. problem jest z ludźmi. pewnie za mało socjalizacji, ale wcześniej było ok, wyszło dopiero niedawno, gdzieś koło 9 miesiąca, teraz ma 10,5 mies.
dlatego zapraszam wszystkich chętnych na kawę, herbatę, sok, czy co tam kto chce, może ktoś jest z okolicy bielan i chciałby wpaść do mnie do domu. możemy się też spotkać na spacerze. kto chętny piszcie na PW bo ostatnio rzadko tu zaglądam.
i podrzućcie mi pomysły jak ją lepiej zsocjalizować. zrobiła się bardzo terytorialna, sąsiedzi jeszcze nie narzekają ale mnie szlag trafia jak o 3 w nocy usłyszy coś za oknem i drze japę.
mam nową współlokatorkę, którą Lola już poznała, były smaki i głaski i nawet Lola wywaliła się brzuchem do góry. a następnego dnia jak współlokatorka wróciła do domu to Lola ją obszczekała jak obcą. wiecie może czy to na podłożu lękowym czy terytorialnym?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Agnes']Czy jest ktos tutaj spacerujacy po Warszawskim Wilanowie? a dokladnie okolice miasteczka wilanow, pola za swiatynia etc :)[/QUOTE]

My spacerujemy czasem po polach wilanowskich ;) Dokładniej za skarpą od strony sggw, bo nie wiem jak dalej wygląda teren i jak tam się dostać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']Ciemne wiem ale okolice Aleksandrowa nic mi nie mówią :oops:
za jakiś tydzień powinnam mieć wreszcie trochę czasu i muszę wreszcie wziąć się za kundla bo niewychowany dzikus się zrobił...[/QUOTE]

z placu bankowego jedzie 738 prosto do Radzymina -stamtąd kawalek odbija sie do mojej miejscowosci :) najczesciej autem, bo na pieszo to 3km :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...