Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']We wtorek ja wieczorem moge :) ale wieczorem mam na myśli 21-22. Mokotów , Morskie Oko. Chętna?[/QUOTE]

Tak wstępnie jestem chętna :). Choć bardziej 21 by mi pasowała ;). A Morskie Oko by mi pasowało, to miejsce w któreym Kostka znaleziono :). Tylko ostrzegam że Kostek na lince lub flexi.

Link to comment
Share on other sites

Ktoś chętny do posocjalizowania szczeniaka na Kole? Mój bedliś szuka przeróżnych znajomych, małych, dużych, młodszych i dorosłych, byle przyjaznych dla szczeniąt (tzn niekoniecznie muszą być szczeniakiem zachwycone, ale szukam psów ładnie komunikujących się). Póki co mój dzieciak nachalny nie jest i wie, kiedy się wycofać. :)

Link to comment
Share on other sites

Szura, moja Lola by się nadała, pięknie się komunikuje, ma 7,5 miesiąca, obeznana z dużymi i małymi, przyjazna do wszystkich. Tylko ja będę miała czas dopiero albo w piątek albo w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo chętnie bym się spotkała, moja dopiero wyrasta z bycia szczeniakiem, sama była bardzo namolna ale teraz jest już coraz lepiej ;) ale jest uosobieniem łagodności. Z tym, że właśnie dostała 2-giej cieczki w wieku 12 miesięcy :/

Link to comment
Share on other sites

Hej, to wstępnie umówmy się na piątek na Kole, dobra? :D Będę z młodym i łagodnym, zabawowym mixem pudla. :)

Szalej, ja mam szczyla 2 miesięcznego i kastrata, a na Kole zazwyczaj dość pusto. ;) Jak będziesz chciała z nami się wybrać kiedyś, to pisz w tym wątku lub PW, będę śledzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Ktoś chętny do posocjalizowania szczeniaka na Kole? Mój bedliś szuka przeróżnych znajomych, małych, dużych, młodszych i dorosłych, byle przyjaznych dla szczeniąt (tzn niekoniecznie muszą być szczeniakiem zachwycone, ale szukam psów ładnie komunikujących się). Póki co mój dzieciak nachalny nie jest i wie, kiedy się wycofać. :)[/QUOTE]
Ja che! Ja chce! Może przyszły weekend 18-19?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że teraz sobie odpuszcze, bo jednak spuszczenie suki jak będzie miała płodne dni to... nie wiem, boje się :P Niby nie ucieka ale ja wiem co jej odbije... Ale jeśli w czerwcu albo w ostatnie dni maja bedziecie chcieli sie spotykać, to my chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

Do socjalizowania to chętnie przejadę się z moim grzywaczem pp, który przekonuje do siebie wszelkie zjawiska typu nadmierna bojaźliwość czy agresja ;) A za kontakt ze szczeniakiem da się pokroić :cool3:

A może ktoś w przyszłym tygodniu chciałby spotkać się w Parku Skaryszewkim?

Edited by immortal
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Ktoś chętny do posocjalizowania szczeniaka na Kole? Mój bedliś szuka przeróżnych znajomych, małych, dużych, młodszych i dorosłych, byle przyjaznych dla szczeniąt (tzn niekoniecznie muszą być szczeniakiem zachwycone, ale szukam psów ładnie komunikujących się). Póki co mój dzieciak nachalny nie jest i wie, kiedy się wycofać. :)[/QUOTE]

O ja też bym była chętna :). Szczególnie że do lasku na Kole mam blisko. Poza tym z chęcią zobaczę maluszka :). Może nawet w piątek bym się do spacerku dołączyła, o ile mogę ;) ?

Link to comment
Share on other sites

ja tez chce sceniacka zobaczyc xd z mym jurkiem bym wpadła :razz:
ale dla mnie za stara godzina ;(

immortal czy Twoj grzywek pp nie mialby ochoty na jakims najblizszym warszawskim spacerze sprobowac sie zaprzyjaznic z 8kilo suka z agresją lękową?? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']jak z tą rudą małpą, która udziabała Scooba to dziękuję, haha :eviltong:
forty są na Bemowie, autobus 197 ;)[/QUOTE]
to nie ona tu jest ruda ;]
przypomne ze Ty ja wtedy trzymalas xd

[quote name='immortal']Z pewnością miałby ochotę :cool3:[/QUOTE]
serio serio?? :loveu:
to my byśmy były mega szczęśliwe z jakiegoś spaceru w tym tyg (matury więc mamy wolne :eviltong:) i tak nawiasem napisze że ja jeszcze wiek szkolny jbc :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']vege i tu już jesteś :evil_lol: widzę dzielnie do matury się uczysz :D

dzięki, jaki słodziak !!:loveu:
eeejj, tez chce poznać :lol:[/QUOTE]
dziś niedziela, więc mam wolne:evil_lol:

Ja na fejsie widziałam słodki szczylek :)

Link to comment
Share on other sites

Puchu, przyszły weekend mi pasuje, najlepiej ciutek wcześniej, 17? Żeby jeszcze jasno było.

Immortal, to daj znać kiedy byś mogła, możemy się też na grupowy spacer jakoś umówić.

Zootechniczka, to w piątek razem z Hej możemy się spotkać, albo w weekend z Puchu, jak Ci bardziej pasuje. Im więcej spacerków, tym lepiej. :D

Aleksandra, o taki: [URL=http://s70.photobucket.com/user/szura/media/Zwierzaki/Yuki/Obraz001_zps49ea54c8.jpg.html][IMG]http://i70.photobucket.com/albums/i99/szura/Zwierzaki/Yuki/th_Obraz001_zps49ea54c8.jpg[/IMG][/URL] :loveu:

Jak będziecie wiedziały kiedy dokładnie możecie iść na Koło, to dawajcie koniecznie znać, mam ten tydzień raczej cały wolny praktycznie, a mi bardzo na socjalu zależy, no i na zabawie z innymi psami, żeby Tonic się przekonał, że własny szczeniak jest równie fajny, co obce. Może jak zobaczy, że inne się z nim bawią, to sam zacznie. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...