Jump to content
Dogomania

Specjalista/Okulista


KUMPELka

Recommended Posts

O ja głupia!! :wallbash:
Wróciłam własnie z Kumplem od weta i okazało się ze ...nic psu w sumie nie jest. Rano wstałam i zobaczyłam że ma coś z okiem i spanikowałam - miał bardzo czerwone. Chcę go wystawiac przecież i ...troszkę sie przestraszyłam. Weterynarz obejrzał i stwierdził ze zapruszył sobie oko - przemył je i w tej chwil już oko dochodzi do siebie. Przepraszam za zamieszanie :angel:

Link to comment
Share on other sites

U gończych oczy są wrażliwym punktem, przeciez wiecie o tym. Dlatego dobrze byłoby jednak zdobyć adres dobrego i sprawdzonego i zaufanego okuliusty na tym terenie gdzie mieszka Magda. Pomóżcie Kumpelce...nawet tak ,,na zaś" :P

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za przyszłą pomoc.
Mam jeszcze jedną prosbę - jeżeli znacie dobrego ogólnie weterynarza w moim regionie to proszę o adres. :cry:
W Żorach jest wet. ale mówi się o nim, że jest dobry do ...zapładniania krów :oops: Z moim wcześniejszym psem chodziłam do niego tylko na coroczne szczepienia bo właściwie nigdy nie chorował. :P Słyszałam tez o wet. w Pawłowicach ale opinie są różne. :-?
Proszę o pomoc tak na zapas. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z jego pomocy ale w razie czego...
PROSZĘ POMÓŻCIE!! :(

Link to comment
Share on other sites

Witam ja moge polecic w Krakowie dr Klicha i włascicielkę ogarki Leśnej z Matecznika Ogara PaniJ ustyna mieszka w Niepołomiecach ma gabinet w Kłaju. Namiary telefoniczne podesle po bozym ciele jak zdobede od Izy i Jarka od Bohuna. Wiem ze oboje maja doswiadczenie w entropii i wogole z oczami i znaja sie na ogarach

Link to comment
Share on other sites

okulista cd

Teraz to wyglada tak Justyna wyszła jakis czas za maz i wraca po urlopie z mezem po 9n czerwca wtedy dam wam namiary i stawiałabym na nia tu w krakowie a dokładnie w kłaju mam jakies wieksze zaufanie do młodego oka i milosci do ogarów

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam jesli jestes zainteresowany fachowa pomoca polecam lecznicę w Kłaju Prowadzi je młode małzeństwo i z pewnoscia Ci pomogą. Operowali psy moich znajomych wiec na prv moge podac namiar kłaj to 25 km od krakowa za niepołomicami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...