Jump to content
Dogomania

Śmieszne i dziwaczne zachowania basków i nie tylko basków


agabass

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agabass']Możemy się umówić na 19.06. na godzinę 16.00, bo mam w tem weekend szkołę i dopiero o tej godzinie mogę. Na polach jak zawsze. Napisz czy Ci to pasuje. Jeszcze przed spotkaniem napewno zadzwonię.
Pozdrawiam :B-fly: :Dog_run:[/quote]

ja chcialem sie dowiedziec, czy moze moglibysmy sie z moim psem wprosic na takie spotkanie baskowe.
z wielka checia poznam wlascicieli baskowcow a moj pies pewnie z checia pozna pieski, jesli chcecie troche prywatnosci moge sie dolaczyc na przyklad pozniej. czekam na odpowiedz, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[b]Nale[/b] ja nie mam nic przeciwko, nie wiem jak Asiaczek, ale raczej też nie powinna mieć na przeszkodzie, bo jest dobrze zakręcona jeżeli chodzi o baski jak ich ogonki. To jak chcesz napewno nas rozpoznasz, będziemy z baskami. Stacja metra pola- spotkanie. No to do jutra, albo do kiedy tam.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie odbyło się i nasze psiaki ekstra pobuszowały na Polach Mokotowskich. Właściciele Gomcia i Urwisa robili zdjęcia - może kilka z nich trafi do tego topiku?
Gomcio, Urwis i Hipka wspaniale się pobawili, Gomcio i Hipka nawet prawie, prawie kąpali się. To znaczy pomoczyli łapki i brzuszki. Urwis nie dał się nakłonić na kąpiel, taki z niego cwaniaczek. I na dodatek, tyle nowych znajomości nawiązali, ze chyba trzeba będzie powtórzyć spotkanie, co?
Dajcie trochę zdjęć.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Basenji[/b] jest zły, bo ominął go taki miły spacerek na warszawskich Polach Mokotowskich.
A oto próbka mojej "polszczyzny":

"Basenji jest na nas bardzo zły i ciska na nas gromy.
Przeczytał wiele ksiąg i ma ich całe tomy.
Basenji, Ty nie bądź taki "goj", Ty nie rób nam kłopotu
Ty wyślij jeden faks i jazda do Sopotu."

He, he. Ale rymy! Trele-morele... A przy okazji upiekłam dodatkową pieczeń pt. wystawa w Sopocie. Czy skutecznie - okaże się już wkrótce.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji'][quote name='agabass']Polonista [b]Basenji [/b] się zalazł.[/quote]
Nie polonista - ale brak sensu w tym co piszesz. Chyba, że to grypsera.
Zdrówko[/quote]

no i co ztego kolego?

[b]Asiaczku[/b] rymy czujesz - nieźle rymujesz :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...