Jump to content
Dogomania

OSTER Artisan-


IraKa

Recommended Posts

Niestety nie znam się na maszynkach ale jeżeli chodzi o tą konkretną i cenę to w karusku kosztuje ona 367 pln a na [url]www.sewing.pl[/url] tylko 250 pln. Czy może ktoś może już zamawiał coś na sewing? Bo różnica w cenie jest znaczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irena&pudle']Proszę o opinie na temat maszynki: OSTER Artisan- maszynka bezprzewodowa (oferowana w Karusku)
[/quote]

W petedge.com kosztuje 49.19 USD co daj mniej niż 170 PLN, z podatkiem i przesyłką na terenie USA mniej niż 200 (trzeba tylko kogoś życzliwego do przywiezienia z USA)
Oczywiście trzeba też mieć transformator 110/220 V

[url]http://www.petedge.com/shopping/product/detailmain.jsp?bFamily=false&itemType=PRODUCT&iMainCat=12&iSubCat=36&iSubSubCat=71&itemID=3254[/url]

UWAGA!
Maszynka jest dość tania, ale z wąskim ostrzem i to ostrze nie jest kompatybilne z innymi.
Bezprzewodowe, zgodne z standardem A5, kosztują ok.200 USD

A czy musi być bezprzewodowa?
Najtańsza z nowych, jednobiegowych maszynek Andis z ostrzem typu A5 i to nawet w wersji na 220V - kosztuje w petedge.com 129 USD i z ostrzem #10 (1,5 mm) - czyli ok. 400 PLN

Ja mam podobną, tyle, że dwubiegową, - cicha i mocna, niezawodna.
To nie tylko moja opinia.

[url]http://www.petedge.com/shopping/product/detailmain.jsp?bFamily=false&itemType=PRODUCT&iMainCat=12&iSubCat=36&iSubSubCat=67&itemID=2763[/url]

Może warto wydać więcej - jeśli ktoś może Ci to przywieźć.

Link to comment
Share on other sites

[b]foxydoxy[/b]
Dzięki za info. O ostrzach nie miałam pojęcia.
Maszynka nie musi być bezprzewodowa. Chodzi mi głównie o jakość i cenę. Ponieważ docelowo będą strzyżone max dwa psy nie musi być to maszynka z najwyższej półki. Fajne podałaś linki tylko niestety ja nie dysponuję znajomościami aby sprzęt przywieść ze Stanów. W grę wchodzi jedynie teren Europy.

Jeszcze raz dzięki i szukam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam, że te ostrza są wąskie, bo maszynka jest przeznaczona nie do ogólnego strzyżenia, ale do wykańczania detali, gdzie szersze ostrze byłoby niemożliwe (np. między opuszkami) bądź mniej wygodne (np. na pysku).

Link to comment
Share on other sites

JA kupiłam Andisa AGC-2 i jest rewelacyjna.Cichutka(psy mi przy niej nie "świruja",bo nie mają huku przy uszach),nie nagrzewa się nawet przy ciągłej pracy przy kilku psach.Gorąco polecam,jest świetna.Podobna do niej,tyle,że dużo tańsza,ale z mniejszą mocą jest Andis BMG.Podobno sprawdza się wyśmienicie... :D

Tutaj masz obie opisane:
[url]http://www.grotgroom.com/Maszynki%20ANDIS.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Meggy']JA kupiłam Andisa AGC-2 i jest rewelacyjna.Cichutka(psy mi przy niej nie "świruja",bo nie mają huku przy uszach),nie nagrzewa się nawet przy ciągłej pracy przy kilku psach.Gorąco polecam,jest świetna.Podobna do niej,tyle,że dużo tańsza,ale z mniejszą mocą jest Andis BMG.Podobno sprawdza się wyśmienicie... :D
[/quote]

No właśnie... mówiłem, że to nie tylko moja opinia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...