Jump to content
Dogomania

coursing


agabass

Recommended Posts

Mam pytanie czy może ktoś z was bierze udział w wyścigach coursingowych? Chciałabym, aby w treningach brał udział mój pies, nie jest to chart, ale wiem, że jest taka możliwość. Wiem kiedy są wyścigi, ale tak jak wspomniałam interesują mnie tylko treningi w okolicach Warszawy? Czekam na informacje. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Napewno bedzie mógl brac udzial bo ogar mojej siostry tez biegal. Niestety w tej chwili nie moge powiedziec kiedy sa kolo Warszawy treningi, ale jak sie dowiem to napisze albo jakis inny charciarz to zrobi.
Dla ciekawosci: na Wegrzech Hungária Agár Klub organizuje zawody coursingowe dla rhodesianów i jesli dobrze zrozumialam mysla tez o zawodach dla basków (ty masz basenji? - ten w emblemacie to twój pies?))

Link to comment
Share on other sites

treningów nikt koło Warszawy nie organizuje niestety
ale niedługo - 29 maja w Pomiechówku (boisko leśne)
w zawodach jako takich mogą brać udział tylko charty z rodowodami, ale w przerwie między biegami i po zakończemiu mogą odbyć się tzw biegi pokazowe- dla chętnych (np nie-chartów albo chartów za młodych na start w zawodach)

Link to comment
Share on other sites

przeklejam

"Związek Kynologiczny w Polsce
Oddział w Warszawie

Serdecznie zaprasza na Coursing o Memoriał Piotra Rysińskiego który odbędzie się 29.05.2005 na boisku leśnym w Pomiechówku.

Komisja sędziowska: Małgorzata Szmurło, Andrzej Pobudkowski
Komisarz: Zuzanna Aalto

Zawody zostaną rozegrane na dystansie 500m.
Rozpoczęcie wyścigów - 15.00
Zgłoszenia psów przyjmowane są na miejscu w dniu zawodów lub drogą elektroniczną na adres: [email][email protected][/email] do dnia 25.05.2005.

Dodatkowe informacje- tel.0-602-823-906, 0-888-166-688 lub
e-mail:[email protected]

Organizatorzy i funkcyjni nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne wypadki chartów, ich właścicieli, osób towarzyszących, a także za przypadki utraty psa w wyniku ucieczki.
Wymagane jest potwierdzenie opłaconych składek członkowskich z bieżącego roku w licencji.

W tym roku coursing o Memoriał Piotra Rysińskiego jest organizowany wraz z WKRA TROPHY - wyścigi w psich zaprzęgach w kategoriach: Canicross, Bikejoring i hulajnoga.
Start pierwszego zaprzęgu o godzinie 8.00 z boiska leśnego w Pomiechówku.
Zapraszamy do spędzenia milo majowej niedzieli z cała rodziną i kibicowania zawodnikom w ich zmaganiach o Puchar Wkry i naszym chartom na coursingu o Memoriał Piotra Rysińskiego.

Organizatorzy
"

to są zawody przeniesione z kwietnia, te w czerwcu to następne, ale nie wiem czy się napewno (czerwcowe) odbędą, bo to przecież zaraz po tych majowych. Jeszcze się dowiem w ZK w środę.

Link to comment
Share on other sites

acha, jak nie bierzesz udziału w zawodach, tylko chcesz psa puścić w pokazowych to nie musisz nic wcześniej zgłaszać, zwykle na miejscu wszyscy prosili o taka możliwość. Naturalnie jak chcesz możesz napisać do Zuzanny Aalto maila, że będziesz z basenji i chcesz puścić go w pokazowym.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...