Jump to content
Dogomania

Podklejanie


Chantell

Recommended Posts

ludzie! po co męczyć psa, zaklejać mu uszy. zastanów się czy warto w pogoni za wystawami. jak widzę yorki wypapilotowane, pieski z posklejanymi uszami to nie mogę, aż mnie skręca. tyle tu pisze o dobrym obchodzeniu się ze zwierzętami, że warto pomyśleć czy my miłośnicy im krzywdy nie robimy takimi praktykami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosierra']ludzie! po co męczyć psa, zaklejać mu uszy. zastanów się czy warto w pogoni za wystawami. jak widzę yorki wypapilotowane, pieski z posklejanymi uszami to nie mogę, aż mnie skręca. tyle tu pisze o dobrym obchodzeniu się ze zwierzętami, że warto pomyśleć czy my miłośnicy im krzywdy nie robimy takimi praktykami.[/quote]

Czy ty aby troszkę nie przesadzasz? Psa to w końcu nie boli!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Gienia']klejem klei się włos! a nie skórę

tu masz link jak postawić ucho za pomocą kleju

[url=http://www.yorkland.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=167&Itemid=2&lang=pl_PL]Yorkshire Terrier :: YorkLand.pl - Jak postawić ucho - raz jeszcze[/url][/QUOTE]

Dokładnie - klej do samych kłaczków - przeciez nie do skóry :lol: bizon jest b. mocny, trzeba sie liczyć z tym, że szybko sie nie zmyje, o ile w ogóle sie zmyje.. skleja się jakies 'strategiczne' włoski.. uwazam, że to o niebo lepsze niz zapałka, czy szpatułka i plaster.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Najlepiej kupić bawełniany plasterek i podklejac uszy "na bacznosc w tubke" na kilka dni, potem rozkleic i rozmasować. Mój dorosły york nadal ma problemy z jednym uszkiem, które lekko klapie.Podklejam mu na noc tego uszaka i muszę powiedziec,że jest coraz lepiej.Lepiej nie eksperymentować z klejem do tkanin bo więcej szkody można psu narobić niż pożytku.

Link to comment
Share on other sites

Witam....
wiem cos o tym mam suczke 6 miesiecy pinczer miniaturowy jesli chcesz zeby uszki staly psu ..jesli o to ci chodzi.
po prostu masuj uszy psa po 5 min dziennie w tedy krew wedruje do uszek i jest pobudzona......porada weterynarza.:)

pozdrawiam
photos.nasza-klasa.pl/10561588/73/other/std/cdee48e979.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...