Jump to content
Dogomania

Kto ma wyżła?? Pochwalcie się :D


Trinity

Recommended Posts

  • Replies 482
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z alergia bedziemy pewnie walczyc jeszcze jakis czas - oprocz diety - baranina i ryz - ewentualnie eukanuba baranina ryz wyleczylismy prawie uszy - dostala krople surolan - ładnie jej uszy na razie wyczyscily i chyba tego grzyba sie pozbylismy - tym bardziej ze brala siarczan cynku czyli zincteral- choc po nim "zwracala" jedzienie - taraz konczy - Calycza sie zastanawiam czy to alergia- wersja weterynarza - czy ja jej czasem nie przebialkowalem- ale na razie jest OK - po tymwszystkim idziemy na kontrole. zobaczymy co nam weterynarz powie. Teraz walcze u niej z innym poblemem- dostala brodawek - na pysiu i w pysiu i smarujemy lapisem - wolno nam idzie ale jakos idzie :-? Podobno pomaga ciekly azot- ale nie znam sczegolow no i ile to kosztuje. Teraz Piekna wyleguje sie na balkonie bo sloneczko wyszlo. Dzieki za zainteresowanie , Pozdrawiam serdecznie ja i Chaga

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej

Ja też mam wyżełka nazywa się Anuszka ale mówię na nią Ana, jest dwuletnią suczką, co prawda jest bardzo młoda , ale ostatnio zrobił sie zniej straszliwy leń.

Link to comment
Share on other sites

Całkiem nie żle, Anuszka miała 2 miejsce (sędziemu nie spodobało się to że Ana przybrała na wadze).Jednak muszę przyznać, że sędzie oceniał rewelacyjnie, bardzo dokładnie.Nie wiem może sędziował cię kiedyś-Adam Stasiak?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szorstkowłosego :D

Willi jest czarno-bialy dropiaty, caly szczeciniasty i najpiekniejszy na swiecie :wink:

Niestety obecnie jestem pozbawiona internetu, wpadam tu baaaardzo okazyjnie, toteż niestety sobie nie pogadamy :(

Miłego dnia :P

Czekam na częstsze okazje - pozdrowienia :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Brumcio - co z alergią u Chagi? Napisz, co jej pomogło?

Wyleczylismy ladnie uszy , na razie sie nie drapie, weterynarz nadal optuje za uczuleniem- pewnie na wiosne zrobie jej testy- ja jednak nadal podejrzewam sam siebie o przebialkowenie jej - teraz mam y nowe nieszczesciez chora lapa skaleczona powanie na szkle - musze jej uszyc jakis bucik- pewniepoprosze kogos z leprzymi wynikami w szyciu 8) pozdrawiam serdecznie Brumcio

Link to comment
Share on other sites

A ja mam aż 8 wyżłów!!! Weimarskich. Mamusię, tatusia i sześć diablątek. Diablątka to 5 bab i tylko jeden "mężczyzna". Dzisiaj skończyły 7 dzień życia. Drą się co dwie godziny o jedzenie. Na nieszczęście drą się też w nocy. A ja w nocy bardzo lubie spać..... Niestety diablątka o tym nie wiedzą. Tatuś omija diablątka szerokim łukiem i do dziś zastanawia się skąd sie TO wzięło, a mamusia ostatnio stwierdziła, że to macierzyństwo to jakaś przesada. Odwala robotę przy karmieniu i "zrywa" się z kojca. Wyrodna matka!

Poza tym musze się pochwalić, że sama odebrałam poród, ponieważ nasz weterynarz nieoczekiwanie pojechał do ......sanatorium. Chwała Bogu obyło się bez komplikacji, bo ładnie byśmy wyglądali....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...