Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)


Murka

Recommended Posts

[quote name='EmkaEmilka']Powiedzcie proszę czy to możliwe ze Moj Sajfik jest spokrewiony w Jarusiem?Bo i tak samo wygladaja obydwoje lubia dywaniki i maja tyle samo lat i przezyc za soba czy to mozliwe?[/quote]

Chyba nikt Ci na to pytanie nie odpowie...
Wg mnie zbieżność wieku, wyglądu i miejsca pobytu (schron w Mielcu) nie mogą być przypadkiem :roll:

Jaruś rozkręca się, chodzimy na coraz dłuższe spacerki, powolutku, ale do przodu :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wg mnie trzeba chwilę poczekać. Jaruś nie pokazał nam jeszcze swojego prawdziwego charakteru.
Są natomiast postępy: już się cieszy na mój widok, nawet pomachuje ogonkiem, ale jeszcze nieśmiało, samą końcówką... Jest bardzo bojaźliwy i ostrożny. Ale coraz chętniej wychodzi na spacerki, już nawet podbiega do wyjścia. Nie ucieka już w ogóle do budy.
A szczekacz z niego, że hej :p

Link to comment
Share on other sites

Bałby się - chyba jednak razem... choć jak tak napisałaś, to rzeczywiście głupio wygląda :evil_lol:

Też bym obstawiała, że Jaruś z Saifem to jedna rodzina. Dobrze, że się chłopak rozkręca, ale chyba po ostatniej adopcji lękliwego psa - lepiej wstrzymać się z ogłoszeniami :shake:

Link to comment
Share on other sites

Przyszła paczuszka smakołyków do hoteliku :loveu:
Nie była podpisana, ale z pięczątki (Dębica) wnioskuję, że to dla Jarusia od Filipków :loveu: Bardzo fajnie, będzie czym przekupywać kudłaczka :eviltong:
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2553/smaczki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...