Jump to content
Dogomania

!!!Strong Dog - Będzin 2005!!!


wera99

Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Będzinie i [url]www.workingpitbulls.prv.pl[/url] zapraszają 4 i 5 czerwca 2005 na największe, organizowane do tej pory, zawody dla bullowatych.


Dyscypliny :

- Weight Pulling na najlepszym torze w Polsce
- High Jump
- Weight Pull Sprint
- Cannicros

szczegóły juz niebawem na forach internetowych i stronie [url]www.zkwp.d6.pl[/url] oraz [url]www.workingpitbulls.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Będzinie i [url]www.workingpitbulls.prv.pl[/url] zapraszają 4 i 5 czerwca 2005 na największe, organizowane do tej pory, zawody dla bullowatych.

Dyscypliny :

- Weight Pulling na najlepszym torze w Polsce
- High Jump
- Weight Pull Sprint
- Cannicros

szczegóły juz niebawem na forach internetowych i stronie [url]www.workingpitbulls.prv.pl[/url] oraz [url]www.zkwp.d6.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ceny konkurencji:

Weight Pulling - 25 zł za pierwszego psa , każdy następny 20 zł
Pozostałe konkurencje - 15 zł za pierwszego psa, każdy następny 12 zł



szczegóły juz niebawem na forach internetowych i stronach:
[url]www.zkwp.d6.pl[/url]
[url]www.workingpitbulls.prv.pl[/url]

BAZA NOCLEGOWA:

"IRYS"
UL. Sportowa 4
Tel (032) 567-51-52

"CUMULUS"
UL. Sportowa 3
Tel (032) 267-52-15

"DOM TURYSTY"
UL. Sportowa 4a
Tel (032) 267-59-50

[img]http://img122.echo.cx/img122/287/mapabedzin1aq.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ELSAM1']W Niepolomicach pod Krakowem konkurencja w ten sam weekend robi...
:evil:[/quote]
Termin POWERDOGS znany jest od pół roku,natomiast piknik w Będzinie niecały miesiąc...
Jeśli ktoś ma ochote zobaczyć najsilniejsze psy zapraszam do Niepołomic,a w sprawie fotki ze strong manem rzeczywiście Będzin bedzie lepszy 8)
Pozdrawiam i życze miłej zabawy na obydwu imprezach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek AST & APBT']My oczywiście będziemy w Będzinie.


Pokaz Strong Manów rzeczywiście się odbędzie.

Cieszy, że w końcu udało się, że wszytskie bullowate, w ramach imprezy ZKwP, mogą startować razem.[/quote]
[b]Faktycznie, masz rację!
Szkoda że to tak daleko?[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leon.T'][quote name='Tomek AST & APBT']My oczywiście będziemy w Będzinie.


Pokaz Strong Manów rzeczywiście się odbędzie.

Cieszy, że w końcu udało się, że wszytskie bullowate, w ramach imprezy ZKwP, mogą startować razem.[/quote]
[b]Faktycznie, masz rację!
Szkoda że to tak daleko?[/b][/quote]


Jesteś w tej samej sytuacji co ja. Dla nas to też koniec świata, a i tak musimy być ;]

Link to comment
Share on other sites

Masakra tyle imprez w jednym czasie :evil:

Bulliada ,która w koncu odwołali :roll: - zawody dla strong dog's ów - w jednym czasie w dwóch róznych miejscach :lol: :lol:
Jakas tam wystawa krajowa - którys oddział organizuje 8)
No i Europejska w Tulln :lol: :lol:

Chętnie,bym pokazała jak Staffik potrafi wisieć w powietrzu i nie tylko - chyba w Bedzinie - tak?? - bo w Niepołomicach (chociaz blizej ) nie przyjmuja SBT :-? - no ,ale nie rozdwoimy sie - niestety :(

Szkoda,ze POLSKA nie potrafi sie tak DOGADAĆ jeśli chodzi o takie IMPREZY :x
W Austrii byłoby to nie do pomyslenia -aby tyle imprez Kynologicznych (mam na mysli organizowane przez ZK było NA RAZ :roll: ) - tam nawet krajowe wystawy (jak i we Włoszech sa zgodnie dogadywane) - no ,ale cóż - starciła na tym już Bulliada i straca troszke inni też 8)

A ja jedynie moge żałowac,ze nie bedzie mnie tu czy tu :(

Pozdrawiam i życze sukcesów gdziekolwiek będziecie :D :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

JA co prawda mam bernusia, ale jade sobie pooglądać! Mieszkam w mieście obok więc! Kati? Wybierasz się? Fajnie że to jest wcześnie bo skoro tak to o 16 juz bede mogła jechac na Zieloną na dni Dąbrowy! :D

paździoszki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='sheltomaniak'][quote name='bernulka']JA co prawda mam bernusia, ale jade sobie pooglądać! Mieszkam w mieście obok więc! Kati? [/quote]

Ja tak samo jak bernulka :) Nie mam zadnego psa bojowego (2 pastuchy w domu;) ) I mieszkac w DG to chetnie pojade ogladac :)[/quote]

fajnie! Spotkamy się:)

paździoszki :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='Kati']Ja niedawno wróciłam z zawodów. byłam tylko dwie godziny, ale bardzo mi się podobało. Jutro też się wybieram. :D[/quote]

Od której jest jutro?

paździoszki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...