Jump to content
Dogomania

Seter angielski


Justineee

Recommended Posts

Witam!
W całkiem odległej przyszłości (za ok. 2 lata) mam zamiar kupić sobie psa. Od pewnego czasu zastanawiam się nad seterem angielskim. Pomimo tego, że to odległa przyszłość, chciałabym przedtem dowiedzieć się możliwie jak najwięcej o rasie. Od dawna interesuję się psami, mam labradora, jeżdżę na wystawy, ale myślę, że moja wiedza o seterach angielskich nie jest na tyle duza aby zdecydowac się ostatecznie na tą rasę. Przeglądałam setki książek, ale i tam jest sucha wiedza a'la wikipedia. W dodatku nie jest to zbyt popularna rasa, co jeszcze bardziej utrudnia znalezienie informacji. Dlatego proszę Was, właścicieli seterów o pomoc :) jaki jest seter angielski? :p

Link to comment
Share on other sites

seterki są kochane, potrzebują mnóstwo kontaktu z właścicielem i bardzo dużo ruchu. W domu anglik jest bardzo grzeczny, chcętnie śpi na kanapie pod warunkiem że miał okazję wcześniej porządnie się wyszaleć na spacerze. Jeśli masz laba to pewnie będziesz zaskoczona, że seter na sapacerze raczej nie będzie szedł obok ciebie. Anglik ma zawsze swoje sprawy, może się oddalać nawet całkiem daleko a nieszkolony nie koniecznie będzie chciała wrócić na zawołanie :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...