Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 godziny temu, Ania :) napisał:

Muszę serio utuczyć trochę Branda, bo dopiero na zdj widzę, jaki on chudy jest :p i z 1-2kg mu brakuje xd

 

1 godzinę temu, Patikujek napisał:

Jak dla mnie z Branda jest wystarczająca klucha.  Ja bym go wręcz odchudziła jeszcze 

Tutaj zgodzę się z Patikujek. Wiem, że zdjęcia mogą przekłamywać, ale Brando mi się własnie podoba, bo nie jest jak utuczona świnia jak inne labki.
Nie wiem, czy nadaje sie do odchudzania, może bardziej do popracowania nad mięśniami, ale wydaje mi się, że wagowo jest ok - wet na pewno też podpowie, jakby coś.

Towarzystwo naprawdę cudne. Jak chodzicie na spacer, to bierzesz też Fabianka?
I tak sobie pomyślałam... czy Ibri leje od zawsze? Bo może po prostu ona jest kocim jedynakiem i dlatego leje, bo nie czuje się pewnie przy Pepsi? Moja Milka kupskała na srodku, bo własnie niby mocno była związana z kocurem (spała do niego wtulona, bawiła się z nim), a jednak okazało się, że nie czuje się pewnie i dodaje sobie tym odwagi.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Patikujek napisał:

Jak dla mnie z Branda jest wystarczająca klucha.  Ja bym go wręcz odchudziła jeszcze 

Z czego Ty go chcesz jeszcze odchudzić? :o  na przód to nie patrz, bo on ma bardzo dużo skóry tam, do tego mega wiszące podgardle. 

 

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

 

Tutaj zgodzę się z Patikujek. Wiem, że zdjęcia mogą przekłamywać, ale Brando mi się własnie podoba, bo nie jest jak utuczona świnia jak inne labki.
Nie wiem, czy nadaje sie do odchudzania, może bardziej do popracowania nad mięśniami, ale wydaje mi się, że wagowo jest ok - wet na pewno też podpowie, jakby coś.

Nie no utuczonej świni to nie chce z niego zrobić :p był nią jak jeździł na wystawy i miał też okres, że był serio za gruby. 

Może przesadzam, ale na zdjęciach jak na niego patrzę to mi się strasznie chudy wydaje i przez to nieproporcjonalny, bo on przód ma dość potężny, a znowu dupe chuda. 

Opini weta to ja się nigdy nie słucham w sprawach wagi psa :P w szczególności u labkow, bo tu może być bardzo różnie, są różne typy, lżejsze, cięższe, mocniejsze itd i tu jest w każdym przypadku inaczej :) 

 

OK, bo trochę zaspamowalismy Agnieszce :) 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ania :) napisał:

Z czego Ty go chcesz jeszcze odchudzić? :o  na przód to nie patrz, bo on ma bardzo dużo skóry tam, do tego mega wiszące podgardle. 

 

Nie no utuczonej świni to nie chce z niego zrobić :p był nią jak jeździł na wystawy i miał też okres, że był serio za gruby. 

Może przesadzam, ale na zdjęciach jak na niego patrzę to mi się strasznie chudy wydaje i przez to nieproporcjonalny, bo on przód ma dość potężny, a znowu dupe chuda. 

Opini weta to ja się nigdy nie słucham w sprawach wagi psa :P w szczególności u labkow, bo tu może być bardzo różnie, są różne typy, lżejsze, cięższe, mocniejsze itd i tu jest w każdym przypadku inaczej :) 

 

OK, bo trochę zaspamowalismy Agnieszce :) 

Ja po prostu lubię smukłe psy i też jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o tłuste labki.  Ja tam lubię jak jest wcięcie i żeberka wyczuwalne bez problemu 

No i tak jak piszesz labki są różnej budowy ty masz pewnie tego mocniejszego. 

A co do weta to ja pod względem chorób nie mam wyboru i ufam,  ale jeśli chodzi o wagę, żywienie itp to ani trochę.  Czasem jak z wetami gadam na te tematy to mam wrażenie że mam większą wiedzę od nich 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Patikujek napisał:

Ja po prostu lubię smukłe psy i też jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o tłuste labki.  Ja tam lubię jak jest wcięcie i żeberka wyczuwalne bez problemu 

No i tak jak piszesz labki są różnej budowy ty masz pewnie tego mocniejszego. 

A co do weta to ja pod względem chorób nie mam wyboru i ufam,  ale jeśli chodzi o wagę, żywienie itp to ani trochę.  Czasem jak z wetami gadam na te tematy to mam wrażenie że mam większą wiedzę od nich 

Ja wolę potezniejsze psy aniżeli chudełki, ale to tam u siebie, bo popatrzeć bardzo lubię u kogoś :) jedynie labki szczurki wyżłowate to nie moja bajka xd 

Tak, Brando jest z tych masywniejszych, ale moim zdaniem jest taki akurat. Nie jest szczurkiem, ale też nie jest niedzwiedziem. Oczywiście według mnie :D teraz to on ma właśnie wcięcie jak ta lala haha :D 

No ja właśnie wetów nigdy nie słuchałam jeśli chodzi o żywienie, czy wagę psa, bo oni jadą stereotypami w tym przypadku akurat według mnie. Jedynie ten wet co teraz do niego jeżdżę karmi barfem z tego co wiem i jakieś tam pojęcie ponoć ma. 

Link to comment
Share on other sites

Mnie z wetem chodziło o to, aby jedynie przebadał czy pies wystarczająco gruby/chudy jest. O tym, ile pies powinien mieć tkanki tłuszczowej (wymacywalnej) powinien wiedziec jednak.
Jeśli dupa Ci się nie podoba, możesz mu próbować wybudować mięśnie tylnych łap ;) A możę się wyrobi jeszcze... ile Brando ma lat? Mój rozrastał się do 4r.ż., a przecież to mały średniak, takie szybciej się rozrastają... ;) Bo wg mnie wagę ma dobrą. Na podstawie zdjęć :D
 

Link to comment
Share on other sites

Dobra, podbudowalyscie mnie trochę haha :p Brando ma 3,5roku, mi się wydaje, że on już od około pół roku kompletnie nic się nie zmienia, ale podejrzewam, że minimalnie jeszcze może się rozbudować, bo on bardzo późno zaczął dojrzewać, czy to psychicznie, czy fizycznie, ma to po dziadku :) 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:


Towarzystwo naprawdę cudne. Jak chodzicie na spacer, to bierzesz też Fabianka?
I tak sobie pomyślałam... czy Ibri leje od zawsze? Bo może po prostu ona jest kocim jedynakiem i dlatego leje, bo nie czuje się pewnie przy Pepsi? Moja Milka kupskała na srodku, bo własnie niby mocno była związana z kocurem (spała do niego wtulona, bawiła się z nim), a jednak okazało się, że nie czuje się pewnie i dodaje sobie tym odwagi.

Nie , Fabianka nie bierzemy ,  odstawiam go do mamy ;) gdyby było cieplej to można by go nawet wziąć ale On jest leniem , ujdzie kawałek i już chce apa bo jest zmęczony , nie nadaje sie na długie spacerki ;)

Ibri długi czas nie robiła w domu , po kilku latach od zamieszkania u nas zaczęła to robić i to w momencie jak nic sie nie zmieniło w domu , dlatego nie wiemy dlaczego to robi ;(

19 godzin temu, Ania :) napisał:

OK, bo trochę zaspamowalismy Agnieszce :) 

Dla mnie Brando jest idealny ;)

A spamujcie sobie ;) czujcie się jak u soebie w domu ;)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, łamAga napisał:

Nie , Fabianka nie bierzemy ,  odstawiam go do mamy ;) gdyby było cieplej to można by go nawet wziąć ale On jest leniem , ujdzie kawałek i już chce apa bo jest zmęczony , nie nadaje sie na długie spacerki ;)

Ibri długi czas nie robiła w domu , po kilku latach od zamieszkania u nas zaczęła to robić i to w momencie jak nic sie nie zmieniło w domu , dlatego nie wiemy dlaczego to robi ;(

Może jeszcze polubi spacerki :)) A za parę lat będzie brał Tami na podryw dziewczyn :D


Jeżeli problemy wykluczone i brak zmian to faktycznie dziwna sprawa z sikaniem...

5 godzin temu, Patikujek napisał:

Powiedz tylko gdzie masz kibel i lodówkę:P

I jakie hasło do WiFi :D

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Patikujek napisał:

Nie ma sprawy. Powiedz tylko gdzie masz kibel i lodówkę:P

to może jeszcze podam gdzie mam odkurzacz i deske do prasowania :D hahahaha

16 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Może jeszcze polubi spacerki :)) A za parę lat będzie brał Tami na podryw dziewczyn :D


Jeżeli problemy wykluczone i brak zmian to faktycznie dziwna sprawa z sikaniem...

I jakie hasło do WiFi :D

Jak bedzie starszy to pewnie polubi , a jak dorosnie to sobie kupi psa na podrywy :D

Hahahahhahahahahahaha Wifi moge Wam podac nawet już :P

No ten kot ma z puchą po prostu ;(

16 godzin temu, Patikujek napisał:

Dokładnie!  Najważniejszego bym zapomniała 

:P

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, *Magda* napisał:

Tak jak jego właścicielka :P

 

11 godzin temu, angineuuka napisał:

<3 hahah

No bardzo śmieszne , bardzo :P

Ale faktycznie , kot jest mój :P a zwierzęta upodobniają się do właścicieli ale ja nie sikam na korytarzu :P

Postawiliśmy zapach taki psikający na ruch " coś na ten sam styl co nam przysłałaś Magda odstraszacz " i uja daje , jedynie tyle ze troche maskuje smrod moczu :[

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.03.2018 o 14:32, Tyś(ka) napisał:

Ale ona leje teraz Wam ciągle w tym samym miejscu, prawda? Czy gdzie popadnie?

Współczuję, długo nie pisałaś, to myślałam, że znalazłaś magiczny sposób na rudą.

Ma stałe miejsca , korytarz i skrytka w kuchni :/

Długo nie pisałam bo długo nie sikała , jak miały stałe wyjście na dwór do woliery to się tam załatwiała , ale Tamira rozwaliła siatkę od woliery i mają zablokowane wyjście czego skutkiem jest powrót problemu :/ jak miną mrozy to Sebastian naprawi siatkę i może znowu bedzie ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...