Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

13 godzin temu, Ania :) napisał:

Przecież Tamira jest grzeczna :D na spacerach to pies ideał, a że w domu trochę popsoci, oj tam :p Brando znowu odwrotnie, to były by szczeniaki idealne gdyby od jednego i drugiego wzięły co najlepsze xd gorzej jakby wzięły to co złe :p 

Dzieki :* 

To był by hardcore jak by wzięły od siebie to co złe :D

Tamira jest kochana , słucha się i wykonuje komendy , ale jak każdy młody pies robi głupoty , zresztą z tego co widzą z forum o rasie to już taka rasa , wiecznie oglądam zdjęcia psów z porozgryzanymi poduszkami , zabawkami itd :D 

Link to comment
Share on other sites

No i nie chodziło mi o to ze zasne na fotelu tylko mam wizyte na 12stą , ani w dupe ani w oko , po pracy musze mlodego do przedszkola zawieźć wiec zanim wróce zanim co to już by mi sie nie opłacało kłaść , a po wizycie znowu by mi sie nie opłacało kłaść bo musze po młodego jechać a z nim bym w domu nie pospała wiec na kolejną nocke bym się chyba czołgała :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

No i nie chodziło mi o to ze zasne na fotelu tylko mam wizyte na 12stą , ani w dupe ani w oko , po pracy musze mlodego do przedszkola zawieźć wiec zanim wróce zanim co to już by mi sie nie opłacało już kłaść , a po wizycie znowu by mi sie nie opłacało kłaść bo musze po młodego jechać a z nim bym w domu wiec na kolejną nocke bym się chyba czołgała :P

a to taki bajer :D Zostaw go na noc w przedszkolu :p 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

też czasem jeżdzę przez korki :D na mózg idzie dostać :D 

U nas obwodnice budowali żeby centrum "rozkorkować " buahahaha chyba im coś nie poszło bo nie zauważyłam różnicy , może Tirów nie ma ale w korkach stoje takich samych jak stałam ....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2018 o 22:20, łamAga napisał:

Korki są :P spytaj Anię , ja musze przez najbardziej zakorkowaną ulice wracać z pracy do domu :P

Potwierdzam :p i sama też tą drogą do pracy jeżdżę xd rano zawsze w korkach stoję, jak wracam to już na szczęście nie :D

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Ania :) napisał:

Potwierdzam :p i sama też tą drogą do pracy jeżdżę xd rano zawsze w korkach stoję, jak wracam to już na szczęście nie :D

A bo Ty wracasz późno a ja w godzinach szczytu o 15 miałam na myśli , jak jade z nocki czy popołudniówki to lajcik ;) chociaz dzisiaj rano był lekki korek ;)

w ogole wczoraj miałam tak ciężką nocke jak nigdy , nie dosyć że mnie pół papy bolało po dentyście to jeszcze spac mi się chciało tak że spałam nawet na stojąco , chodzenie , rozmawianie , przemywanie oczu nic nie dawało , zimno mi bylo tak że już chciałam kurtke ubrać , tragedia , mam nadzieję że dzisiaj będzie ok ;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...