Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

15 minut temu, Aleksa. napisał:

Kurcze, słabo :(

Bardzo słabo bym powiedziała ;(

W marcu konczy mi sie umowa , mogę ją przedłużyć i wziąć telefon ale jak widze te wszystkie telefony to nic mi sie nie podoba a jak już mi się spodoba cokolwiek to kosztuje ponad 2 tyś ehhh

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, łamAga napisał:

Możliwe :P

Na razie zainwestowałam w tableta :P żeby mi młody nie oglądał bajek w telefonie , szkoda ze nie idzie na raty naprawiać telefonow :/

Ja bym nie kupowała tableta..po prostu dziecko by nie oglądało bajek i tyle :D 

 

mi konczy się umowa, więc niedługo zmienie telefon ;p 

Link to comment
Share on other sites

Byłam z moim telefonem u kolegi szwagra , ma naprawe telefonów , i się załamałam ;( naprawa telefonu kosztowała by mnie 900 zł ;( więc by by telefoniku ;(

w innych punktach wołają 1000 zł ehhhh

 

Byliśmy wczoraj na wystawie w Pozniniu , tylko gościnnie ;) spóźnilismy sie na wystawianie kanarów :D tybki sie akurat wystawiały ale tylko popatrzelismy i poszlismy ;) już drugi raz przegapilismy zgłoszenia :[

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2017 o 11:28, łamAga napisał:

Byłam z moim telefonem u kolegi szwagra , ma naprawe telefonów , i się załamałam ;( naprawa telefonu kosztowała by mnie 900 zł ;( więc by by telefoniku ;(

w innych punktach wołają 1000 zł ehhhh

 

Byliśmy wczoraj na wystawie w Pozniniu , tylko gościnnie ;) spóźnilismy sie na wystawianie kanarów :D tybki sie akurat wystawiały ale tylko popatrzelismy i poszlismy ;) już drugi raz przegapilismy zgłoszenia :[

To skąd miałaś tę wcześniejszą kwotę naprawy? Bo wtedy miało być ponad 5 stów, a tu teraz taka różnica :/

Wy się z Sebkeim dobraliście :P

8 godzin temu, łamAga napisał:

hej hej ;) fajnie że chociaż ktoś tutaj zagląda ;) 

Ja zaglądam jak tylko mam czas wejść na dogo :P

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, *Magda* napisał:

To skąd miałaś tę wcześniejszą kwotę naprawy? Bo wtedy miało być ponad 5 stów, a tu teraz taka różnica :/

Wy się z Sebkeim dobraliście :P

Ja zaglądam jak tylko mam czas wejść na dogo :P

Wyszukałam w necie , być może to była cena z przed kilku lat , nie wiem , już byłam naszykowana że najwyżej tyle dam za naprawe bo na prawde byłam z tego telefonu zadowolona a tu masz , jak mi podał cene to z kapci wyskoczyłam ;( w ogóle powiedział że nie opłaca się go naprawiać ;(

Na szczescie mogę już wziąć nowy telefon w abonamencie bo kończy mi się umowa , ale nie chce już jakiegoś drogiego telefonu , myślę nad Philipsem Xenium X818 , ale nie wiem czy stacjonarnie są One w ofertach czy tylko internetowo 

Dobraliśmy się dobraliśmy , dwa debile :P

To tak jak ja :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...