Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

To kiedy po ryby jedziecie?

Ja muszę nowe roślinki kupić :/

a nawet go nie pytałam , na razie są tylko slimaki , wlasnie Sebek mowil ze ja wlewacie wode prosto z kranu to mogą wam roslinki padac bo bedzie nieodpowiednie ph

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, łamAga napisał:

a nawet go nie pytałam , na razie są tylko slimaki , wlasnie Sebek mowil ze ja wlewacie wode prosto z kranu to mogą wam roslinki padac bo bedzie nieodpowiednie ph

Tu w sklepach każą lać prosto z kranu :P Ale to nie od tego nam roślinki padają, bo w ogóle nie padają ;) Tylko Bogdan zaniedbał trochę, bo nie kupił preparatu na glony i roślinki mi "obrosły" :/ I teraz wyglądają brzydko :( Dlatego chcę wymienić ;)

P.S. ph jest dobre, bo mamy specjalny płyn do wlewania do wody dla roślin :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Tu w sklepach każą lać prosto z kranu :P Ale to nie od tego nam roślinki padają, bo w ogóle nie padają ;) Tylko Bogdan zaniedbał trochę, bo nie kupił preparatu na glony i roślinki mi "obrosły" :/ I teraz wyglądają brzydko :( Dlatego chcę wymienić ;)

P.S. ph jest dobre, bo mamy specjalny płyn do wlewania do wody dla roślin :P

No co za lyń z tego Bodziana :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

No lyń :d A jak mu pokazałam jak wyglądają rośliny, to kupił, ale w tabletkach. I co? I dupa, bo leżą już 3 dni na dnie i się nie rozpuszczają :D Sama se kupię w płynie, taki jak poprzednio ;)

Ja sie tam tego akwarium nie tykam , ale sebka trzeba zabrac do specjalisty i to szybko , mówie mu że ma mi wywiercic dziure w scianie na ramkę a On do mnie że mam przemyslec gdzie tą ramkę chce powiesić bo na narożniej komodzie to On by widział takie wielkie terrarium dla jaszczura <załamka> ja juz nie wiem czy my w domu mieszkamy czy w zoo :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Aleksa. napisał:

Ładne fotki <3

 

Jak długo Fabian daje radę z Wami chodzić ? 

Dzięki :*

Wczoraj z nami było to godzinke pochodziliśmy ale z nim się nie da chodzić na spacery , łazi na boki , specjalnie ucieka gdzieś w pola , a tam teraz są same rozkopy i boje sie ze wpadnie gdzieś na jakąś blache czy szkło więc dzisiaj był u babci na służbie i poszliśmy sami z psami ;)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, łamAga napisał:

Dzięki :*

Wczoraj z nami było to godzinke pochodziliśmy ale z nim się nie da chodzić na spacery , łazi na boki , specjalnie ucieka gdzieś w pola , a tam teraz są same rozkopy i boje sie ze wpadnie gdzieś na jakąś blache czy szkło więc dzisiaj był u babci na służbie i poszliśmy sami z psami ;)

No właśnie tak się zastanawiałam, czy po 10 minutach nie chce wracać :D

Link to comment
Share on other sites

ale młoda rośnie, jak na drożdżach :) 

śliczne zdjecia :)

Kurcze ja to bym nie wytrzymala widząc wychodzace kłębuszki futra na psie.. zaraz by mnie reka świerzbiła by wyciągnąc... :D jak Ty to robisz, że olewasz i jeszcze zdjecia robisz?? :) :D

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aleksa. napisał:

No właśnie tak się zastanawiałam, czy po 10 minutach nie chce wracać :D

On by na dworze chodził cały dzień ale jest bardzo nieusłuchany i większość psich spacerów siedzi u babci :P

13 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

ale młoda rośnie, jak na drożdżach :) 

śliczne zdjecia :)

Kurcze ja to bym nie wytrzymala widząc wychodzace kłębuszki futra na psie.. zaraz by mnie reka świerzbiła by wyciągnąc... :D jak Ty to robisz, że olewasz i jeszcze zdjecia robisz?? :) :D

dziekuje ;)

ja mam wrażenie że ona codziennie jest większa ;)

szczerze ? brak czasu , i pogody , Sebek prawie 24h siedzi i grzebie przy akwarium , z młody się nie da psa czesać , a do tego jak jest wiatr to się też nie da :/ wiem że można powiedzieć że to wymówka , ale dzisiaj ją chciałam wyczesac i czasu mi brakło ....

7 godzin temu, Patikujek napisał:

Malutka to już kawał baby :)

wielki kawał bym powiedziała ;)

Dzisiaj spotkalismy się z kuzyna Amstaffem , to dopiero kruszynka <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...