Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

5 minut temu, *Magda* napisał:

To trzeba zrobić :P

wolała bym się z dachu zaczaić :P

Qurde tak mnie spanie męczy że musze Was zostawić bo za chwile zasnę na siedząco :P

Miałam czytać ksiązkę i co ? i dOpa , moze kiedyś ją przeczytam :P

Dobranoc ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Doberek :)


Coraz bardziej choruję na tego papsa.
Oglądam Tamiczka z Qwendi i myślę sobie, że brakuje mi takiego widoku. :D No, ale jeszcze trzeba zacisnąć zęby i czekać.
 

Wiem co czujesz. Też długo tak miałam, ale wreszcie sie doczekałam :)

Link to comment
Share on other sites

Doberek ;)

A ja Wam powiem że Qwendi to już jest staruszka i teraz wygląda to tak że Tamira nie ma z kim się bawić na spacerach , Qwendi nie chce już biegać ( Ona zawsze miała problem z ruchem ale na spacerach to biegała , goniła się ) i biedna Tamirka zaczepia ją i zaczepia żeby zachęcić ją do zabawy a Qwendi ma wyjebane ehhh

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, łamAga napisał:

Doberek ;)

A ja Wam powiem że Qwendi to już jest staruszka i teraz wygląda to tak że Tamira nie ma z kim się bawić na spacerach , Qwendi nie chce już biegać ( Ona zawsze miała problem z ruchem ale na spacerach to biegała , goniła się ) i biedna Tamirka zaczepia ją i zaczepia żeby zachęcić ją do zabawy a Qwendi ma wyjebane ehhh

Dlatego myślę nad kolejnym psem w najbliższym czasie. Zanim Dora będzie za stara i będzie miała dość szczeniora :) bo teraz mam ostatni dzwonek..zaraz 9 lat

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Dlatego myślę nad kolejnym psem w najbliższym czasie. Zanim Dora będzie za stara i będzie miała dość szczeniora :) bo teraz mam ostatni dzwonek..zaraz 9 lat

Nie no ja za kolejnego psa podziekuję , Brando będzie się z Tamirą od czasu do czasu bawił :P

no 9 lat to już ladny wiek , ale wiesz , husky mają inny temperament , moze Dora zawsze bedzie się chciała bawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Nie no ja za kolejnego psa podziekuję , Brando będzie się z Tamirą od czasu do czasu bawił :P

no 9 lat to już ladny wiek , ale wiesz , husky mają inny temperament , moze Dora zawsze bedzie się chciała bawić ;)

A czy ja Ci proponuje kolejnego psa? ;o Ja piszę o sobie :) 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, łamAga napisał:

Kolejny raz stwierdzam że mogłam lepiej poczytać książke zamiast tu wchodzić ;(

Czemu?! :O

Przypomnij mi, ile lat ma Q., że mówisz, że jest staruszką?!

No właśnie ja wiem, że Morus wtedy, kiedy będę mieć papika, będzie starusieńki :( Minimum 11lat... :( Ale wcześniej nie dam rady mieć papsa... No jeszcze rozważam inne opcje, ale to już inna kwestia, zobaczymy jak to się ułoży...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Czemu?! :O

Przypomnij mi, ile lat ma Q., że mówisz, że jest staruszką?!

No właśnie ja wiem, że Morus za te 2-3lata, kiedy będę mieć papika, będzie starusieńki :( 11lat... :( Ale wcześniej nie dam rady mieć papika. No jeszcze rozważam inne opcje, ale to już inna kwestia, zobaczymy jak to się ułoży...

A bo mało się dzieję :P

Qwendi ma skończone 8 , może nie jest jakaś mega stara ale bawić to jej się już w ogóle nie chce ;(

No niestety nie idzie tak zrobić żeby mieć oba psy w podobnym wieku , chyba ze ktoś zaczyna od zera i od razu weźmie dwa ;)

 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, łamAga napisał:

To tak tylko ku woli ścisłości napisałam :P

A Ty masz przecież Lare :P

Lara ma dysplazje i nie może się tak bawić, bo ona nie umie normalnie a od razu szaleje.. zresztą jej zabawy z Dora muszę przerywać bo robią się niebezpieczne :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

A bo mało się dzieję :P

Qwendi ma skończone 8 , może nie jest jakaś mega stara ale bawić to jej się już w ogóle nie chce ;(

No niestety nie idzie tak zrobić żeby mieć oba psy w podobnym wieku , chyba ze ktoś zaczyna od zera i od razu weźmie dwa ;)

 

To zaraz pójdziesz poczytać jak tylko przejrzysz dogo.

Ja Morusa rozgryźć nie mogę. Bo niby poważny pan pies, psie podlotki go irytują, ale... niektóre szczeniaki są dla niego super. Np. Finkę ubóstwiał (5lat różnicy). A te małe psiaki zaprasza do zabawy (nie wszystkie, ale większość). ;) Wiem, że z psim samcem zamieszkać nie może, ale z sunią? czemu nie? może akurat szczeniak będzie dla niego super?
Może nie od razu dwa, ale drugiego psa weźmie się tak do maks do 5lat (różnicy między nimi) albo równolatka (i podobnego charakterem, wiadomo).

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aleksa. napisał:

Lara ma dysplazje i nie może się tak bawić, bo ona nie umie normalnie a od razu szaleje.. zresztą jej zabawy z Dora muszę przerywać bo robią się niebezpieczne :/

A no to zmienia postać rzeczy :/

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To zaraz pójdziesz poczytać jak tylko przejrzysz dogo.

Ja Morusa rozgryźć nie mogę. Bo niby poważny pan pies, psie podlotki go irytują, ale... niektóre szczeniaki są dla niego super. Np. Finkę ubóstwiał (5lat różnicy). A te małe psiaki zaprasza do zabawy (nie wszystkie, ale większość). ;) Wiem, że z psim samcem zamieszkać nie może, ale z sunią? czemu nie? może akurat szczeniak będzie dla niego super?
Może nie od razu dwa, ale drugiego psa weźmie się tak do maks do 5lat (różnicy między nimi) albo równolatka (i podobnego charakterem, wiadomo).

Poszłam spac , już mi sie nie chciało czytać książki ;)

No moze jak Morusek bedzie miał na co dzien szczeniaka to go pokocha ale pewnie bedzie na niego powarkiwał jak za bardzo bedzie go molestował ;)

12 godzin temu, *Magda* napisał:

Dobry wieczór :)

Dzień dobry ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2017 o 21:30, łamAga napisał:

A bo mało się dzieję :P

Qwendi ma skończone 8 , może nie jest jakaś mega stara ale bawić to jej się już w ogóle nie chce ;(

No niestety nie idzie tak zrobić żeby mieć oba psy w podobnym wieku , chyba ze ktoś zaczyna od zera i od razu weźmie dwa ;)

 

to nie starość

im się w dupach poprzewracało tym tybciom
zaraz wrzucę u nas filmik jak z Maciołkiem ganiają po lesie za piłką ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2017 o 22:27, 3 x napisał:

to nie starość

im się w dupach poprzewracało tym tybciom
zaraz wrzucę u nas filmik jak z Maciołkiem ganiają po lesie za piłką ;)

Oj tak , tybetany to oryginalna rasa ;)

Qwendi i bieganie za piłką to raczej mission imposible :D 

Dnia 11.04.2017 o 15:45, Aleksa. napisał:

Siemka Aga, ja też jakimś maniakiem czytania nie jestem..wybieram net, niż książkę ehh :P i od długiego czasu jednej książki doczytać nie mogę :P ponad 500 strona już, więc mogę jak usiądę, to ją dokończę :D 

Hello ;)

Ja do teraz tej książki nie uszyłam , może jutro uda mi się ją ruszyć , przestawię ją z miejsca na miejsce :D:P

Dnia 12.04.2017 o 21:32, Patikujek napisał:

Ja to albo mam okres na czytanie albo na neta. Czasem jest taki tydzień czy 2 , że na neta wchodzę jak muszę,  a książki pochłaniam. A teraz np. Mam czas, że nie pamiętam kiedy książkę w ręce miałam. 

A ja tak szczerze jak po całym dniu usiądę to lubie sobie pomulić przed netem , na książkę nie starcza mi już sił i ochoty :/

 

No a co do delegacji ISO o której pisalam , że będzie u nas we firmie to była , i co ? oczywiście nie przeszliśmy jej pozytywnie , pierwszy raz od 20 lat nasza firma dała ciała :/ mamy 90 dni na poprawe , po tym czasie kolejna delegacja i być albo nie być ehhh

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Aleksa. napisał:

Najedzeni ? :)

Przeżarci , człowiek jest głupi , nie ma już miejsca ale je a później zdycha i marudzi że jest gruby :P

Ale bardziej niż najedzona jestem zmarznięta ! żeby w połowie kwietnia było tak zimno ????! Masakra jakaś :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

Przeżarci , człowiek jest głupi , nie ma już miejsca ale je a później zdycha i marudzi że jest gruby :P

Ale bardziej niż najedzona jestem zmarznięta ! żeby w połowie kwietnia było tak zimno ????! Masakra jakaś :/

Kwiecień plecień :D

 

Dawaj jakieś foty młodej ;p 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...