Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, *Magda* napisał:

Ty się nie tłumacz :P Ślepa jesteś i tyle :P

A to już wiadomo :P

2 minuty temu, Aleksa. napisał:

Gdybym była 2 h w jednym miejscu, to bym tyle Dore widziała :D 

 

 

jak już jesteśmy za długo w jednym miejscu,  a ja robię foty to idzie sobie dalej i ma mnie w dupie :D

To u Nas wyglądało tak że Qwendi i Tami spały a Brando zwiedzał :D 

ale Brando jest super odwoływalny , wystarczy że Ania go zawoła i wraca do nogi , mam nadzieję że Tami też taka będzie ;)

Póki co trzyma się człowieka , a nawet jak odejdzie gdzies i sie ją zawoła to pędem do nas leci , ale na razie jest sczeniakiem , nie wiadomo co bedzie dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wszystko w Waszych rękach, zależy jak ją wychowacie ;)
 

Staramy się jak możemy ;) podoba mi się to że póki co jest odwoływalna ;)

12 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

ale tu u was się dzieje :) śliczne zdjecia no i w ogole towarzystwo do pozazdroszczenia :)

Dziekujemy :* gdyby nie koty które na razie się boją Tamiry było by super :) co prawda już wchodzą do pokoju gdzie jest młoda ale jeszcze na nią syczą ....

6 godzin temu, Patikujek napisał:

Macie super tereny spacerowe! Ja ogólnie też nie narzekam, brakuje mi jedynie jakiejś wody (strumyka, czy stawu) jedyny w okolicy jest w parku zamkowym, ale tam to nie bardzo psa do wody da się wpuścić

Tylko tak wygląda że mamy super tereny spacerowe , wszystko w koło rozkopane bo robią obwodnice :/ jutro mamy zamiar iśc w miejsce gdzie właśnie mamy bajorko , takie opuszczone , psy spokojnie mogę z niego skorzystać ale nie byliśmy tam kilka miesięcy więc nie wiadomo co zastaniemy na miejscu ;)

3 godziny temu, Aleksa. napisał:

Z Larą byłoby jak z Brando, ale dla Dory tyle czasu w jednym miejscu to nuuuda :D

Dla Qwendu też nuda dlatego spała :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Szczeniaki z reguły są odwoływalne :p

Przez Ciebie i cudowną Tami śniło mi się, że w moim mieszkaniu zawitał wymarzony papiś :D

Dlatego napisałam że na razie mi się to podoba ;D

hahahaha sny sie spełniają :D ale ja dopiero jak tami zawitała u Nas w domu zobaczyłam jak jest ciężko w domu ze szczeniakiem :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, jolkablaszczyk napisał:

To tak jak mój Hirek też nie odstępował Maszy na krok i tak jest do dziś :)

Tamira traktuje Qwende jak swoją matkę , jak jest na dworze a jest chłodno to się wtula prawie pod Qwende i tak śpi ale nigdy nie mogę zrobić zdjęcia bo jak tylko coś usłyszy to leci do domu 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...